▼Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%0,99
5s |
CloudBet
Basketbol |
03/05 19:30 |
Saint-Chamond – Asc Denain Voltaire Ph Fransa - Pro B |
2 / DNB 1. yarı |
|
|||
Estrelabet
Basketbol |
03/05 19:30 |
Saint-Chamond – Asc Denain Voltaire Ph France - Pro B |
X 1. yarı |
|
||||
Lvbet
Basketbol |
03/05 19:30 |
Saint-Chamond Basket – AS Denain-Voltaire France - Championnat Pro B |
1 1. yarı |
|
● | |||
bu etkinlik için +42 kesin bahis | ||||||||
%0,99
2s |
Estrelabet
Basketbol |
03/05 23:00 |
Minas Tenis Clube MG – Sao Paulo FC Brazil - NBB |
2 / DNB 1. yarı |
|
|||
Betnacional
Basketbol |
03/05 23:00 |
Minas Tenis Clube MG – São Paulo FC Brasil - NBB |
X 1. yarı |
|
||||
Lvbet
Basketbol |
03/05 23:00 |
Minas Tenis Clube – Sao Paulo Brazil - Brazil NBB (ADJ98280) |
1 1. yarı |
|
● | |||
bu etkinlik için +20 kesin bahis | ||||||||
%0,99
4s |
Cbet (GG)
Basketbol |
03/05 02:00 |
Philadelphia 76ers – New York Knicks United States - NBA |
203 üzerinde Uzatma |
|
● | ||
Estrelabet
Basketbol |
03/05 02:00 |
PHI 76ers – NY Knicks USA - NBA |
203.5 altında Uzatma |
|
||||
Bwin (FR)
Basketbol |
03/05 02:10 |
New York Knicks – Philadelphia 76ers North America - NBA |
202.5 altında Uzatma |
|
||||
bu etkinlik için +18 kesin bahis | ||||||||
%0,98
5s |
Yajuego (CO)
Basketbol |
03/05 19:30 |
Surrey Scorchers – London Lions England BBL |
1 / DNB 1. yarı |
|
● | ||
Estrelabet
Basketbol |
03/05 19:30 |
Surrey Scorchers – London Lions England - BBL |
X 1. yarı |
|
||||
SportsBet (BR)
Basketbol |
03/05 19:30 |
Surrey Scorchers – London Lions İngiltere - BBL |
2 1. yarı |
|
||||
bu etkinlik için +8 kesin bahis | ||||||||
%0,98
8s |
Estrelabet
Basketbol |
03/05 11:00 |
KCC Egis – KT Sonicboom Republic of Korea - KBL |
1 / DNB 1. devre |
|
|||
Misli (AZ) new
Basketbol |
03/05 11:00 |
KCC Jeonju Egis – Suwon KT Sonicboom Cənubi Koreya - KBL, Pley-off |
X 1. devre |
|
||||
MostBet
Basketbol |
03/05 11:00 |
KCC Egis – Suwon KT Sonicboom South Korea - KBL. Final. Best of 7 |
2 1. devre |
|
● | |||
bu etkinlik için +53 kesin bahis | ||||||||
%0,97
21d |
Solbet
Basketbol |
03/05 18:00 |
KK Crvena Zvezda – KK Mega Europe - ABA League |
1 1. yarı |
|
○ | ||
Estrelabet
Basketbol |
03/05 18:00 |
Crvena Zvezda – Mega Bemax Europe - Liga ABA |
X 1. yarı |
|
||||
BetKing
Basketbol |
03/05 18:00 |
KK Crvena Zvezda – KK Mega Basket Europe - Liga ABA |
2 1. yarı |
|
● | |||
bu etkinlik için +126 kesin bahis | ||||||||
%0,96
7d |
Leon
Basketbol |
03/05 17:00 |
Атлассиб Сибиу – Атлетик Констанца Romanya - Ulusal Lig |
165 altında Uzatma |
|
● | ||
Estrelabet
Basketbol |
03/05 17:00 |
CSU Sibiu – Abc Athletic Constanta Romania - Liga Nationala |
164 üzerinde Uzatma |
|
||||
MyStake
Basketbol |
03/05 17:00 |
CSU Sibiu – ABC Athletic Constanta Romania - Liga Nationala, Placement 5-8 |
165.5 üzerinde Uzatma |
|
||||
bu etkinlik için +2 kesin bahis | ||||||||
%0,95
4s |
Betfirst (BE)
Basketbol |
03/05 19:30 |
FILOU Oostende – Groningen Donar Avrupa - Belçika - BNXT League |
163 üzerinde Uzatma |
|
○ | ||
Estrelabet
Basketbol |
03/05 19:30 |
Oostende – Donar Groningen Europe - BNXT League |
Toplam =163 Uzatma |
|
||||
Winline (RU)
Basketbol |
03/05 19:30 |
Остенде – Донар Гронинген Европа - BNXT Лига |
162.5 altında Uzatma |
|
● | |||
bu etkinlik için +12 kesin bahis | ||||||||
%0,94
12s |
LigaStavok
Basketbol |
03/05 17:00 |
Фалко Сомбатхей – ЗТЕ Залакерамиа Венгрия - NB I |
1 / DNB 1. yarı |
|
● | ||
Estrelabet
Basketbol |
03/05 17:00 |
Falco KC – Zalakeramia ZTE Hungary - NB I |
X 1. yarı |
|
||||
Betfirst (BE)
Basketbol |
03/05 17:00 |
Falco Szombathely – ZTE KK Macaristan - Macaristan - NB I |
2 1. yarı |
|
||||
bu etkinlik için +5 kesin bahis | ||||||||
%0,94
1 sa |
18Bet
Basketbol |
04/05 01:00 |
La Union De Formosa – Club Comunicaciones Argentina - Argentina National Basketball League |
38.5 üzerinde 1. yarı 2. takım |
|
● | ||
Estrelabet
Basketbol |
04/05 01:00 |
La Union Formosa – CSD Comunicaciones Argentina - LNB |
38.5 altında 1. yarı 2. takım |
|
○ | |||
bu etkinlik için +2 kesin bahis | ||||||||
%0,93
1 sa |
Suprabets
Basketbol |
05/05 11:30 |
Real Madrid – CB Granada Spain - Liga ACB |
1 / DNB 1. yarı |
|
|||
Estrelabet
Basketbol |
05/05 11:30 |
Real Madrid – Cb Granada Spain - Liga ACB |
X 1. yarı |
|
||||
Yajuego (CO)
Basketbol |
05/05 11:30 |
Real Madrid – Cb Granada Spain Liga ACB |
2 1. yarı |
|
● | |||
bu etkinlik için +18 kesin bahis | ||||||||
%0,93
2s |
Leon
Basketbol |
04/05 01:00 |
Баррио Парк – Атлетико Сан-Исидро Arjantin - Ulusal Lig - YYUZJR |
163 altında Uzatma |
|
● | ||
Estrelabet
Basketbol |
04/05 01:00 |
Barrio Parque – CA San Isidro Argentina - Liga Argentina |
162.5 üzerinde Uzatma |
|
||||
Marathonbet (IT)
Basketbol |
04/05 01:00 |
Barrio Parque – San Isidro Argentina. Men. La Liga. Round of 16 Best of 5 Matches |
163.5 üzerinde Uzatma |
|
||||
bu etkinlik için +13 kesin bahis | ||||||||
%0,92
1d |
Winmasters
Basketbol |
03/05 12:00 |
Kesatria Bengawan Solo – Amartha Hangtuah Indonesia - IBL 2024 |
156 altında Uzatma |
|
○ | ||
Estrelabet
Basketbol |
03/05 12:00 |
West Bandits Solo – Amartha Hangtuah Indonesia - IBL |
Toplam =156 Uzatma |
|
||||
Tennisi
Basketbol |
03/05 12:00 |
Вест Бандитс Соло – Амарта Хантуа Баскетбол :: Чемпионат Индонезии. Мужчины |
156.5 üzerinde Uzatma |
|
● | |||
bu etkinlik için +10 kesin bahis | ||||||||
%0,90
41d |
Estrelabet
Basketbol |
03/05 23:00 |
Bax Catanduva (W) – Agfeb Basket Sao Jose Brazil - Lbf, Women |
18.5 üzerinde 1. devre 2. takım |
|
|||
1Bet
Basketbol |
03/05 23:00 |
Catanduva Basquete – Sao Jose Dos Campos Brezilya - Brezilya LBF Bayanlar |
18.5 altında 1. devre 2. takım |
|
● | |||
bu etkinlik için +1 kesin bahis | ||||||||
%0,89
4s |
SportsBet (BR)
Basketbol |
03/05 08:30 |
Southland Sharks – Nelson Giants Yeni Zelanda - Nbl |
2 / DNB 1. yarı |
|
○ | ||
Estrelabet
Basketbol |
03/05 08:30 |
Southland Sharks – Nelson Giants New Zealand - NBL |
X 1. yarı |
|
||||
10Bet (UK)
Basketbol |
03/05 08:30 |
Southland Sharks – Nelson Giants New Zealand - NBL |
1 1. yarı |
|
● | |||
bu etkinlik için +14 kesin bahis | ||||||||
%0,89
22d |
Vulkan Bet
Basketbol |
04/05 00:00 |
Flamengo – Cearense BR - Brazil. NBB. Season 2023/2024 |
1 |
|
● | ||
Estrelabet
Basketbol |
04/05 00:00 |
Flamengo RJ – Basquete Cearense Brazil - NBB |
X |
|
||||
Esporte365
Basketbol |
04/05 00:00 |
Flamengo-RJ – Fortaleza Basquete Cearense Brasil - NBB |
2 |
|
||||
bu etkinlik için +28 kesin bahis | ||||||||
%0,88
2s |
Bet365 (FULL) new
Basketbol |
03/05 19:30 |
Kangoeroes Basket – LWD Basket BNXT League |
1 / DNB 1. yarı |
|
● | ||
Estrelabet
Basketbol |
03/05 19:30 |
Kangoeroes Basket Mechelen – Aris Leeuwarden Europe - BNXT League |
X 1. yarı |
|
||||
Mozzart
Basketbol |
03/05 19:30 |
Mechelen – Leeuwarden BNXT League - Play out |
2 1. yarı |
|
○ | |||
bu etkinlik için +10 kesin bahis | ||||||||
%0,87
1d |
1xBet
Basketbol |
03/05 14:00 |
Pelita Jaya Esia – Borneo Hornbills [71421] Indonesia. IBL |
22.75 üzerinde 1. devre 1. takım |
|
○ | ||
Estrelabet
Basketbol |
03/05 14:00 |
Pelita Jaya Bakrie Jakarta – Bumi Borneo Basketball Pontianak Indonesia - IBL |
23.5 altında 1. devre 1. takım |
|
||||
Exclusivebet
Basketbol |
03/05 14:00 |
Pelita Jaya – Bumi Borneo Pontianak Indonesia - IBL 2024 |
22.5 altında 1. devre 1. takım |
|
● | |||
bu etkinlik için +5 kesin bahis | ||||||||
%0,86
1 sa |
Estrelabet
Basketbol |
04/05 02:30 |
DAL Mavericks – LA Clippers USA - NBA stq pr cu |
103.5 üzerinde 1. yarı |
|
|||
BaltBet
Basketbol |
04/05 02:30 |
Даллас Маверикс – Лос-Анджелес Клипперс США. NBA |
103.5 altında 1. yarı |
|
● | |||
%0,86
5s |
Estrelabet
Basketbol |
03/05 17:00 |
CS Valcea 1924 Rm Valcea – BC Timisoara Romania - Liga Nationala |
11-2 Uzatma |
|
|||
Tipbet
Basketbol |
03/05 17:00 |
Rm Valcea – Bc Timisoara Romania - Liga Nationala |
21-2 Uzatma |
|
● | |||
bu etkinlik için +8 kesin bahis | ||||||||
%0,84
4s |
LigaStavok
Basketbol |
03/05 16:00 |
Спартак Плевен – Черно Море Болгария - NBL |
1 / DNB 1. yarı |
|
● | ||
Estrelabet
Basketbol |
03/05 16:00 |
BC Spartak Pleven – Cherno More IG Bulgaria - NBL |
X 1. yarı |
|
||||
Tipsport (CZ)
Basketbol |
03/05 16:00 |
Spartak Pleven – Cherno More Varna Bulharská liga, Basketbal - muži TEAMS |
2 1. yarı |
|
||||
bu etkinlik için +7 kesin bahis | ||||||||
%0,80
3s |
Winmasters
Basketbol |
04/05 21:10 |
Vasco Da Gama – Bauru Sao Paulo Brazil - NBB 2023/2024 |
AD2(+11) Uzatma |
|
○ | ||
Estrelabet
Basketbol |
04/05 21:10 |
Vasco Da Gama – Bauru Basket SP Brazil - NBB |
1(≥11) Uzatma |
|
||||
Betfirst (BE)
Basketbol |
04/05 21:10 |
Vasco Da Gama – Paschoalotto Bauru Brezilya - Brezilya - NBB |
AD1(−11.5) Uzatma |
|
● | |||
bu etkinlik için +5 kesin bahis | ||||||||
%0,80
37d |
Bodog (EU)
Basketbol |
03/05 19:45 |
Força Lleida – Cáceres LEB Oro - YYUZJR |
1 / DNB 1. yarı |
|
|||
Estrelabet
Basketbol |
03/05 19:45 |
Caceres Ciudad del Baloncesto – Caprabo Lleida Spain - LEB Oro |
X 1. yarı |
|
||||
Lvbet
Basketbol |
03/05 19:45 |
Caceres Ciudad del Baloncesto – Forca Lleida Spain - Spain LEB Oro |
2 1. yarı |
|
● | |||
bu etkinlik için +1 kesin bahis | ||||||||
%0,80
14s |
Lvbet
Basketbol |
03/05 19:30 |
Stade Rochelais Rupella – Hermine Nantes Atlantique France - Championnat Pro B |
1 1. yarı |
|
● | ||
Estrelabet
Basketbol |
03/05 19:30 |
La Rochelle Rupella 17 – Hermine Nantes Basket France - Pro B |
X 1. yarı |
|
||||
PlanetWin365 (IT)
Basketbol |
03/05 19:30 |
Stade Rochelais – Hermine de Nantes Atlantique Europe - France - Pro B |
2 1. yarı |
|
||||
bu etkinlik için +6 kesin bahis | ||||||||
%0,79
5s |
Betano (BR)
Basketbol |
04/05 17:30 |
Oldenburg – Tigers Tübingen Germany - BBL |
2 / DNB 1. devre |
|
● | ||
Estrelabet
Basketbol |
04/05 17:30 |
Oldenburg – Walter Tigers Tubingen Germany - BBL |
X 1. devre |
|
||||
Marathonbet (IT)
Basketbol |
04/05 17:30 |
Oldenburg – Tubingen Germany. Men. Bundesliga |
1 1. devre |
|
||||
bu etkinlik için +10 kesin bahis |
Ayrıca bkz.: Estrelabet ile ortalamalar veya Estrelabet ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.