▼Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%0,99
5s |
CloudBet
Basketbol |
03/05 19:30 |
Saint-Chamond – Asc Denain Voltaire Ph Fransa - Pro B |
2 / DNB 1. yarı |
|
|||
Campeonbet
Basketbol |
03/05 19:30 |
Saint-Chamond – Asc Denain Voltaire Ph France - Pro B |
X 1. yarı |
|
||||
Lvbet
Basketbol |
03/05 19:30 |
Saint-Chamond Basket – AS Denain-Voltaire France - Championnat Pro B |
1 1. yarı |
|
● | |||
bu etkinlik için +58 kesin bahis | ||||||||
%0,99
5s |
Campeonbet
Basketbol |
04/05 19:00 |
San Pablo Burgos – CB Fuenlabrada Spain - LEB Oro |
2 / DNB 1. yarı |
|
|||
Meridian (BE)
Basketbol |
04/05 19:00 |
Cb San Pablo Burgos – Baloncesto Fuenlabrada Spanish - Spanish LEB Oro |
X 1. yarı |
|
||||
Lvbet
Basketbol |
04/05 19:00 |
San Pablo Burgos – Montakit Fuenlabrada Spain - Spain LEB Oro |
1 1. yarı |
|
● | |||
bu etkinlik için +37 kesin bahis | ||||||||
%0,99
2s |
Campeonbet
Basketbol |
03/05 23:00 |
Minas Tenis Clube MG – Sao Paulo FC Brazil - NBB |
2 / DNB 1. yarı |
|
|||
Betnacional
Basketbol |
03/05 23:00 |
Minas Tenis Clube MG – São Paulo FC Brasil - NBB |
X 1. yarı |
|
||||
Lvbet
Basketbol |
03/05 23:00 |
Minas Tenis Clube – Sao Paulo Brazil - Brazil NBB |
1 1. yarı |
|
● | |||
bu etkinlik için +22 kesin bahis | ||||||||
%0,99
4s |
Cbet (GG)
Basketbol |
03/05 02:00 |
Philadelphia 76ers – New York Knicks United States - NBA |
203 üzerinde Uzatma |
|
● | ||
Campeonbet
Basketbol |
03/05 02:00 |
PHI 76ers – NY Knicks USA - NBA |
203.5 altında Uzatma |
|
||||
Bwin (FR)
Basketbol |
03/05 02:10 |
New York Knicks – Philadelphia 76ers North America - NBA |
202.5 altında Uzatma |
|
||||
bu etkinlik için +108 kesin bahis | ||||||||
%0,98
6s |
Yajuego (CO)
Basketbol |
03/05 19:30 |
Surrey Scorchers – London Lions England BBL |
1 / DNB 1. yarı |
|
● | ||
Campeonbet
Basketbol |
03/05 19:30 |
Surrey Scorchers – London Lions England - BBL |
X 1. yarı |
|
||||
SportsBet (BR)
Basketbol |
03/05 19:30 |
Surrey Scorchers – London Lions İngiltere - BBL |
2 1. yarı |
|
||||
bu etkinlik için +10 kesin bahis | ||||||||
%0,98
9s |
Campeonbet
Basketbol |
03/05 11:00 |
KCC Egis – KT Sonicboom Republic of Korea - KBL |
1 / DNB 1. devre |
|
|||
Misli (AZ) new
Basketbol |
03/05 11:00 |
KCC Jeonju Egis – Suwon KT Sonicboom Cənubi Koreya - KBL, Pley-off |
X 1. devre |
|
||||
MostBet
Basketbol |
03/05 11:00 |
KCC Egis – Suwon KT Sonicboom South Korea - KBL. Final. Best of 7 |
2 1. devre |
|
● | |||
bu etkinlik için +51 kesin bahis | ||||||||
%0,97
53d |
Solbet
Basketbol |
03/05 18:00 |
KK Crvena Zvezda – KK Mega Europe - ABA League |
1 1. yarı |
|
○ | ||
Campeonbet
Basketbol |
03/05 18:00 |
Crvena Zvezda – Mega Bemax Europe - Liga ABA |
X 1. yarı |
|
||||
BetKing
Basketbol |
03/05 18:00 |
KK Crvena Zvezda – KK Mega Basket Europe - Liga ABA |
2 1. yarı |
|
● | |||
bu etkinlik için +118 kesin bahis | ||||||||
%0,96
2d |
22Bet
Basketbol |
03/05 09:00 |
Hobart Chargers (Women) – Frankston Blues (Women) [66510] Australia. NBL1. Women |
17.75 üzerinde 1. devre 1. takım |
|
● | ||
Campeonbet
Basketbol |
03/05 09:00 |
Hobart Chargers (W) – Frankston Blues (W) Australia - NBL1 South, Women |
18.5 altında 1. devre 1. takım |
|
||||
Exclusivebet
Basketbol |
03/05 09:00 |
Hobart Chargers (W) – Frankston Blues (W) Australia - NBL1 South Women 2024 |
17.5 altında 1. devre 1. takım |
|
○ | |||
bu etkinlik için +52 kesin bahis | ||||||||
%0,94
12s |
LigaStavok
Basketbol |
03/05 17:00 |
Фалко Сомбатхей – ЗТЕ Залакерамиа Венгрия - NB I |
1 / DNB 1. yarı |
|
● | ||
Campeonbet
Basketbol |
03/05 17:00 |
Falco KC – Zalakeramia ZTE Hungary - NB I |
X 1. yarı |
|
||||
Betfirst (BE)
Basketbol |
03/05 17:00 |
Falco Szombathely – ZTE KK Macaristan - Macaristan - NB I |
2 1. yarı |
|
||||
bu etkinlik için +3 kesin bahis | ||||||||
%0,94
2s |
18Bet
Basketbol |
04/05 01:00 |
La Union De Formosa – Club Comunicaciones Argentina - Argentina National Basketball League |
38.5 üzerinde 1. yarı 2. takım |
|
● | ||
Campeonbet
Basketbol |
04/05 01:00 |
La Union Formosa – CSD Comunicaciones Argentina - LNB |
38.5 altında 1. yarı 2. takım |
|
||||
bu etkinlik için +3 kesin bahis | ||||||||
%0,93
7s |
Suprabets
Basketbol |
05/05 11:30 |
Real Madrid – CB Granada Spain - Liga ACB |
1 / DNB 1. yarı |
|
○ | ||
Campeonbet
Basketbol |
05/05 11:30 |
Real Madrid – Cb Granada Spain - Liga ACB |
X 1. yarı |
|
||||
Yajuego (CO)
Basketbol |
05/05 11:30 |
Real Madrid – Cb Granada Spain Liga ACB |
2 1. yarı |
|
● | |||
bu etkinlik için +19 kesin bahis | ||||||||
%0,90
9d |
Campeonbet
Basketbol |
03/05 12:00 |
West Bandits Solo – Amartha Hangtuah Indonesia - IBL |
2 / DNB 1. yarı |
|
|||
Naijabet
Basketbol |
03/05 12:00 |
West Bandits Solo – Amartha Hangtuah INDONESIA - IBL |
X 1. yarı |
|
||||
Lvbet
Basketbol |
03/05 12:00 |
Kesatria Bengawan Solo – RJ Amartha Hangtuah Jakarta Indonesia - IBL |
1 1. yarı |
|
● | |||
bu etkinlik için +1 kesin bahis | ||||||||
%0,90
1 sa |
Campeonbet
Basketbol |
03/05 23:00 |
Bax Catanduva (W) – Agfeb Basket Sao Jose Brazil - Lbf, Women |
18.5 üzerinde 1. devre 2. takım |
|
|||
1Bet
Basketbol |
03/05 23:00 |
Catanduva Basquete – Sao Jose Dos Campos Brezilya - Brezilya LBF Bayanlar |
18.5 altında 1. devre 2. takım |
|
● | |||
bu etkinlik için +2 kesin bahis | ||||||||
%0,90
3d |
SboBet
Basketbol |
03/05 08:30 |
Southland Sharks – Nelson Giants New Zealand National Basketball League |
169 altında Uzatma |
|
|||
Campeonbet
Basketbol |
03/05 08:30 |
Southland Sharks – Nelson Giants New Zealand - NBL |
Toplam =169 Uzatma |
|
||||
Parasino
Basketbol |
03/05 08:30 |
Southland Sharks – Nelson Giants New Zealand - NBL |
169.5 üzerinde Uzatma |
|
● | |||
bu etkinlik için +12 kesin bahis | ||||||||
%0,90
5s |
LigaStavok
Basketbol |
03/05 16:00 |
Спартак Плевен – Черно Море Болгария - NBL stq pr cu |
1 / DNB 1. yarı |
|
● | ||
Campeonbet
Basketbol |
03/05 16:00 |
BC Spartak Pleven – Cherno More IG Bulgaria - NBL |
X 1. yarı |
|
||||
MelBet
Basketbol |
03/05 16:00 |
Spartak Pleven – Euroins Cherno More [29424] Bulgaria. NBL |
2 1. yarı |
|
||||
bu etkinlik için +10 kesin bahis | ||||||||
%0,87
1g |
Betters new
Basketbol |
04/05 00:00 |
Clube de Regatas do Flamengo – Fortaleza/Basquete Cearense Brazil - NBB |
2 / DNB 1. yarı |
|
|||
Campeonbet
Basketbol |
04/05 00:00 |
Flamengo RJ – Basquete Cearense Brazil - NBB |
X 1. yarı |
|
||||
Lvbet
Basketbol |
04/05 00:00 |
Clube de Regatas do Flamengo – Fortaleza/Basquete Cearense Brazil - Brazil NBB |
1 1. yarı |
|
● | |||
bu etkinlik için +26 kesin bahis | ||||||||
%0,80
4s |
Winmasters
Basketbol |
04/05 21:10 |
Vasco Da Gama – Bauru Sao Paulo Brazil - NBB 2023/2024 |
AD2(+11) Uzatma |
|
○ | ||
Campeonbet
Basketbol |
04/05 21:10 |
Vasco Da Gama – Bauru Basket SP Brazil - NBB |
1(≥11) Uzatma |
|
||||
Betfirst (BE)
Basketbol |
04/05 21:10 |
Vasco Da Gama – Paschoalotto Bauru Brezilya - Brezilya - NBB |
AD1(−11.5) Uzatma |
|
● | |||
bu etkinlik için +5 kesin bahis | ||||||||
%0,80
1 sa |
Bodog (EU)
Basketbol |
03/05 19:45 |
Força Lleida – Cáceres LEB Oro |
1 / DNB 1. yarı |
|
|||
Campeonbet
Basketbol |
03/05 19:45 |
Caceres Ciudad del Baloncesto – Caprabo Lleida Spain - LEB Oro (ADJ98280) |
X 1. yarı |
|
||||
Lvbet
Basketbol |
03/05 19:45 |
Caceres Ciudad del Baloncesto – Forca Lleida Spain - Spain LEB Oro |
2 1. yarı |
|
● | |||
bu etkinlik için +1 kesin bahis | ||||||||
%0,80
14s |
Lvbet
Basketbol |
03/05 19:30 |
Stade Rochelais Rupella – Hermine Nantes Atlantique France - Championnat Pro B |
1 1. yarı |
|
● | ||
Campeonbet
Basketbol |
03/05 19:30 |
La Rochelle Rupella 17 – Hermine Nantes Basket France - Pro B |
X 1. yarı |
|
||||
PlanetWin365 (IT)
Basketbol |
03/05 19:30 |
Stade Rochelais – Hermine de Nantes Atlantique Europe - France - Pro B |
2 1. yarı |
|
||||
bu etkinlik için +6 kesin bahis | ||||||||
%0,79
5s |
Betano (BR)
Basketbol |
04/05 17:30 |
Oldenburg – Tigers Tübingen Germany - BBL |
2 / DNB 1. devre |
|
● | ||
Campeonbet
Basketbol |
04/05 17:30 |
Oldenburg – Walter Tigers Tubingen Germany - BBL |
X 1. devre |
|
||||
Marathonbet (IT)
Basketbol |
04/05 17:30 |
Oldenburg – Tubingen Germany. Men. Bundesliga |
1 1. devre |
|
||||
bu etkinlik için +14 kesin bahis | ||||||||
%0,74
6s |
Danskespil (DK)
Basketbol |
03/05 19:30 |
BC Oostende – Donar Groningen Europa - BNXT League |
1 / DNB 1. yarı |
|
○ | ||
Campeonbet
Basketbol |
03/05 19:30 |
Oostende – Donar Groningen Europe - BNXT League |
X 1. yarı |
|
||||
Mozzart
Basketbol |
03/05 19:30 |
Oostende – Groningen BNXT League - Play Off |
2 1. yarı |
|
● | |||
bu etkinlik için +30 kesin bahis | ||||||||
%0,74
4s |
Lvbet
Basketbol |
05/05 17:15 |
Virtus Bologna – Aquila Basket Trento Italy - Serie A |
1 1. yarı |
|
● | ||
Campeonbet
Basketbol |
05/05 17:15 |
Virtus – Trento Italy - Italy Lega A |
X 1. yarı |
|
||||
10Bet (UK)
Basketbol |
05/05 17:15 |
Virtus Bologna – Trento Italy - Serie A |
2 1. yarı |
|
||||
bu etkinlik için +2 kesin bahis | ||||||||
%0,73
20d |
Suprabets
Basketbol |
04/05 00:00 |
Cleveland Cavaliers – Orlando Magic North America - NBA |
201 üzerinde Uzatma |
|
● | ||
Bangbet
Basketbol |
04/05 00:00 |
Orlando Magic – Cleveland Cavaliers NBA |
202 altında Uzatma |
|
○ | |||
Campeonbet
Basketbol |
04/05 00:00 |
ORL Magic – CLE Cavaliers USA - NBA |
200.5 altında Uzatma |
|
||||
bu etkinlik için +10 kesin bahis | ||||||||
%0,73
5s |
Cbet (GG)
Basketbol |
04/05 20:15 |
Keflavik – Grindavik Iceland - Premier league |
AD2(+2) Uzatma |
|
|||
CoolBet
Basketbol |
04/05 20:15 |
Keflavik – Grindavík Iceland - Subway Deildin |
AD1(−1.5) Uzatma |
|
● | |||
Campeonbet
Basketbol |
04/05 20:15 |
Keflavik – UMF Grindavik Iceland - Urvalsdeild |
AD1(−2.5) Uzatma |
|
||||
bu etkinlik için +1 kesin bahis | ||||||||
%0,72
9s |
MaxLine
Basketbol |
04/05 16:00 |
Менорка – Реал Бетис Испания. Лига Oro. Мужчины. |
1 1. devre |
|
● | ||
Naijabet
Basketbol |
04/05 16:00 |
Menorca Basquet – Real Betis SPAIN - LEB Oro |
X 1. devre |
|
● | |||
Campeonbet
Basketbol |
04/05 16:00 |
Menorca Basquet – Real Betis Spain - LEB Oro |
AD2(−0.5) 1. devre |
|
||||
bu etkinlik için +19 kesin bahis |
Ayrıca bkz.: Campeonbet ile ortalamalar veya Campeonbet ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.