▼Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
16d |
Pinnacle
Tenis |
08/06 12:00 |
Maxime Cressy (Games) – Hamad Medjedovic (Games) ATP Stuttgart - Qualifiers |
AD1(+2.5) |
|
|||
Zenit
Tenis |
08/06 11:30 |
Maxime Cressy – Hamad Medjedovic ATP. Stuttgart. Grass. Qualifying |
X(3:0) |
|
● | |||
GoldenPark
Tenis |
08/06 11:30 |
Maxime Cressy – Hamad Medjedovic ATP - Stuttgart, Alemania |
AD2(−3.5) |
|
||||
bu etkinlik için +6 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1d |
Marathonbet (ES)
Tenis |
08/06 11:00 |
R.Marino – V.Diatchenko WTA 250. Nottingham, England. Singles. Qualification. 1st Round - YYUZJR |
AD2(+5) |
|
● | ||
Pinnacle
Tenis |
08/06 11:00 |
Rebecca Marino (Games) – Vitalia Diatchenko (Games) WTA Nottingham - Qualifiers |
AD1(−4.5) |
|
○ | |||
MrJack
Tenis |
08/06 11:00 |
Marino, Rebecca – Diatchenko, Vitalia WTA - Wta Nottingham, Great Britain Women Singles |
AD1(−5.5) |
|
||||
bu etkinlik için +564 kesin bahis | ||||||||
%1,00
6d |
Pinnacle
Futbol |
08/06 19:00 |
CA Ferro Carril Oeste General Pico – CA Juventud Unida SL Argentina - Torneo Federal A |
1.75 üzerinde |
|
○ | ||
Marsbet (WISE)
Futbol |
08/06 19:00 |
CA Ferro Carril Oeste General Pico – CA Juventud Unida Universitario San Luis Argentina - Torneo Federal A |
2 altında |
|
○ | |||
EsporteNet (BET)
Futbol |
08/06 19:00 |
CA Ferro Carril Oeste General Pico – CA Juventud Unida Universitário San Luis Argentina - Torneo Federal A |
1.5 altında |
|
● | |||
bu etkinlik için +779 kesin bahis | ||||||||
%1,00
11s |
Pixbet285 (~BET365) new
Futbol |
08/06 21:30 |
Montevideo Wanderers – Penarol Uruguai - Torneo Intermedio |
AD2(+2) |
|
● | ||
Pinnacle
Futbol |
08/06 21:30 |
Montevideo Wanderers – Penarol Uruguay - Primera Division |
1(0:1) |
|
||||
Solverde
Futbol |
08/06 21:30 |
Montevideo Wanderers – Penarol Montevideo Uruguay - Primera Division |
1(≥3) |
|
||||
bu etkinlik için +58 kesin bahis | ||||||||
%1,00
15d |
Holiganbet
Futbol |
08/06 09:00 |
Langfang City of Glory – Hubei Chufengheli Çin - Çin 2. Ligi 2024 |
X / HNB |
|
○ | ||
Pinnacle
Futbol |
08/06 09:00 |
Langfang Glory City FC – Hubei Istar China - League Two |
1 |
|
○ | |||
EfBet (ES)
Futbol |
08/06 09:00 |
Langfang Glory City Fc – Hubei Istar China - League Two |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +1166 kesin bahis | ||||||||
%1,00
35d |
Leon
Basketbol |
08/06 10:00 |
Ноф Голд-Кост Сихокс – Голд-Кост Роллерс Avustralya - NBL1 |
180.5 üzerinde Uzatma |
|
● | ||
Estrelabet
Basketbol |
08/06 10:00 |
North Gold Coast Seahawks – Gold Coast Rollers Australia - NBL1, North |
Toplam =180 Uzatma |
|
||||
Pinnacle
Basketbol |
08/06 10:00 |
North Gold Coast Seahawks – Gold Coast Rollers Australia - NBL1 |
179.5 altında Uzatma |
|
||||
bu etkinlik için +58 kesin bahis | ||||||||
%1,00
6s |
10Cric
Futbol |
08/06 17:00 |
Estonia – Faroe Islands International - Baltic Cup |
2.25 altında |
|
○ | ||
Pinnacle
Futbol |
08/06 17:00 |
Estonia – Faroe Islands International - Baltic Cup |
Toplam =2 |
|
||||
OrbitX
Futbol |
08/06 17:00 |
Estonia – Faroe Islands International - Other Competitions Soccer |
2.5 altında - lay |
61,25 $ 1.75 |
● | |||
bu etkinlik için +381 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1 sa |
Pinnacle
Futbol |
08/06 19:00 |
CS Dock Sud – Sportivo Italiano Argentina - Primera B Metropolitana |
1.5 üzerinde 1. takım |
|
|||
Leon
Futbol |
08/06 19:00 |
Док Суд – Спортиво Итальяно Arjantin - Ulusal Primera B Ligi |
1.5 altında 1. takım |
|
● | |||
bu etkinlik için +20 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1d |
Pinnacle
Futbol |
08/06 09:15 |
Ceske Budejovice B – Karlovy Vary Czech Republic - 3. Liga CFL |
1 |
|
○ | ||
Marsbet (WISE)
Futbol |
08/06 09:15 |
SK Dynamo Ceske Budejovice B – FC Slavia Karlovy Vary Czech Republic - CFL |
2(0:1) |
|
● | |||
bu etkinlik için +9465 kesin bahis | ||||||||
%1,00
16d |
Dafabet (Dafa Sports)
Futbol |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 2 |
AD1(+0.75) |
|
● | ||
Pinnacle
Futbol |
08/06 11:00 |
KS Unia Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - 3rd Liga Group 2 |
AD2(−0.75) |
|
||||
bu etkinlik için +408 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1 sa |
Pinnacle
Futbol |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar NPL – Redlands United Australia - NPL Queensland |
3.5 üzerinde |
|
○ | ||
Dafabet (Dafa Sports)
Futbol |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar FC U21 – Redlands United Football / Australia / NPL Queensland / Queensland NPL |
3.5 altında |
|
● | |||
bu etkinlik için +1972 kesin bahis | ||||||||
%1,00
5s |
Pixbet285 (~BET365) new
Futbol |
08/06 17:00 |
Suíça – Austria Amistosos Internacionais |
AD2(+3) |
|
● | ||
Winbet (BG)
Futbol |
08/06 17:00 |
Швейцария – Австрия Международни - Приятелски Срещи |
1(≥3) |
|
||||
Pinnacle
Futbol |
08/06 17:00 |
Switzerland – Austria International - Friendlies |
1(0:3) |
|
||||
bu etkinlik için +435 kesin bahis | ||||||||
%1,00
17s |
Pixbet285 (~BET365) new
Futbol |
09/06 22:00 |
Cerro – Nacional De Football Uruguai - Torneo Intermedio |
AD2(+2) |
|
● | ||
Cashpoint
Futbol |
09/06 22:00 |
CA Cerro – Nacional Montevi. Uruguay - Uruguay Primera Division Intermedio Serie B |
1(0:1) |
|
||||
Pinnacle
Futbol |
09/06 22:00 |
Cerro – Nacional de Football Uruguay - Primera Division |
1(0:2) |
|
||||
%1,00
1d |
Pinnacle
Basketbol |
08/06 08:30 |
Geraldton Buccaneers – Warwick Senators Australia - NBL1 |
AD2(+8) Uzatma |
|
● | ||
Holiganbet
Basketbol |
08/06 08:30 |
Geraldton Buccaneers – Warwick Senators Avustralya - NBL1 West 2024 |
AD1(−7.5) Uzatma |
|
||||
Betwgb
Basketbol |
08/06 08:30 |
Geraldton Buccaneers – Warwick Senators Australia - Nbl1, West |
AD1(−8.5) Uzatma |
|
||||
bu etkinlik için +171 kesin bahis | ||||||||
%1,00
50d |
Bet365 (FULL)
Futbol |
08/06 16:00 |
Karkonosze Jelenia Gora – Slask Wroclaw II Poland III Liga |
2 / DNB |
|
● | ||
Pinnacle
Futbol |
08/06 16:00 |
Karkonosze Jelenia Gora – Slask Wroclaw II Poland - 3rd Liga Group 3 |
X |
|
||||
PokerStars
Futbol |
08/06 16:00 |
KS Karkonosze Jelenia Gora – Slask Wroclaw II Polish III Liga |
1 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +25 kesin bahis | ||||||||
%1,00
11d |
1Bet
Futbol |
08/06 10:00 |
Guangxi Hengchen – Shaoxing Shangyu Çin - Çin 2. Division |
0.75 üzerinde 2. takım |
|
● | ||
MostBet
Futbol |
08/06 10:00 |
Guangxi Hengchen – Ganzhou Ruishi China - League 2 |
1 altında 2. takım |
|
○ | |||
Pinnacle
Futbol |
08/06 10:00 |
Guangxi Hengchen – Ganzhou Ruishi China - League Two |
0.5 altında 2. takım |
|
○ | |||
bu etkinlik için +92 kesin bahis | ||||||||
%1,00
48d |
Pinnacle
Futbol |
09/06 01:30 |
Mexico – Brazil International - Friendlies |
1 / DNB |
|
|||
BetDaq
Futbol |
09/06 02:00 |
Mexico – Brazil International Friendlies |
X |
18,00 $ |
||||
NoviBet (BR)
Futbol |
09/06 02:00 |
Mexico – Brazil World - International Friendlies |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +658 kesin bahis | ||||||||
%1,00
10d |
Pinnacle
Tenis |
08/06 14:00 |
Annelin Bakker (Games) – Robin Montgomery (Games) WTA Hertogenbosch - Qualifiers |
AD2(−8) |
|
|||
Winmasters
Tenis |
08/06 12:35 |
Annelin Bakker – Robin Montgomery Netherlands - WTA Hertogenbosch 2024 |
AD1(+8.5) |
|
● | |||
GGBet
Tenis |
08/06 13:30 |
Annelin Bakker – Robin Montgomery NLD - WTA S-Hertogenbosch. Singles |
AD1(+7.5) |
|
○ | |||
bu etkinlik için +37 kesin bahis | ||||||||
%1,00
13s |
Pixbet285 (~BET365) new
Futbol |
09/06 10:00 |
V-Varen Nagasaki – Albirex Niigata Japão - J-League Cup |
AD1(+3) |
|
● | ||
BetFair
Futbol |
09/06 10:00 |
Nagasaki – Albirex Niigata Japanese J League Cup - YYUZJR |
AD1(+2.5) - lay |
58,31 £ 1.13 |
||||
Pinnacle
Futbol |
09/06 10:00 |
V-Varen Nagasaki – Albirex Niigata Japan - League Cup |
2(≥4) |
|
||||
bu etkinlik için +30 kesin bahis | ||||||||
%0,99
18s |
BaltBet
Futbol |
23/06 02:00 |
Мексика – Ямайка Америка. Кубок Америки. 2024 |
1 üzerinde 1. takım |
|
○ | ||
Pinnacle
Futbol |
23/06 02:00 |
Mexico – Jamaica CONMEBOL - Copa America |
1.5 altında 1. takım |
|
||||
Betibet
Futbol |
23/06 02:00 |
Mexico – Jamaica South America - Copa America |
Goller: Hayır 1. takım |
|
● | |||
bu etkinlik için +45 kesin bahis | ||||||||
%0,99
4d |
Dafabet (Dafa Sports)
Futbol |
08/06 19:00 |
Mutual Leandro Niceforo Alem – General Lamadrid Football / Argentina / Primera C, Apertura |
AD2(+0.25) |
|
● | ||
BetWay
Futbol |
08/06 19:00 |
Leandro N Alem – General Lamadrid Argentina - Primera C |
1 / DNB |
|
||||
Pinnacle
Futbol |
08/06 19:00 |
Leandro Niceforo Alem – General Lamadrid Argentina - Primera C Metropolitana |
1 |
|
||||
bu etkinlik için +744 kesin bahis | ||||||||
%0,99
4s |
MelBet
Futbol |
08/06 10:00 |
Zaglebie Sosnowiec II – Przemsza Siewierz [3626] Poland. IV liga |
AD2(+0.25) |
|
|||
Pinnacle
Futbol |
08/06 10:00 |
Zaglebie Sosnowiec II – Przemsza Siewierz Poland - 4th Liga |
X |
|
||||
iForBet
Futbol |
08/06 10:00 |
Zagłębie II Sosnowiec – Przemsza Siewierz Polska - 4. Liga, gr. śląska I |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +19 kesin bahis | ||||||||
%0,99
5d |
Pinnacle
Futbol |
08/06 19:00 |
Central Ballester – Muniz Argentina - Primera C Metropolitana |
AD1(0) |
|
○ | ||
Dafabet (Dafa Sports)
Futbol |
08/06 19:00 |
Central Ballester – Deportivo Muniz Football / Argentina / Primera C, Apertura |
AD2(+0.25) |
|
● | |||
Olimp
Futbol |
08/06 19:00 |
Сентрал Баллестер – Депортиво Муньис Arjantin. Primera C. Metropolitana |
2 |
|
||||
bu etkinlik için +3439 kesin bahis | ||||||||
%0,99
1 sa |
Winline (RU)
Futbol |
08/06 14:00 |
Латвия – Литва Международные - Кубок Балтии |
AD1(0) |
|
○ | ||
10Bet
Futbol |
08/06 14:00 |
Latvia – Lithuania International - Baltic Cup |
X |
|
○ | |||
Pinnacle
Futbol |
08/06 14:00 |
Lithuania – Latvia International - Baltic Cup |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +1614 kesin bahis | ||||||||
%0,99
11d |
Sportium (CO)
Futbol |
08/06 22:30 |
USA – Colombia International - International Friendly Games |
X2 ve Her ikisi de skor yapar |
|
● | ||
PameStoixima
Futbol |
08/06 22:30 |
USA – Colombia World - International Friendlies |
1 |
|
||||
Pinnacle
Futbol |
08/06 22:30 |
USA – Colombia International - Friendlies |
Goller: Hayır 1. takım |
|
||||
bu etkinlik için +181 kesin bahis |