▼ | Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
6.42
/ %14,6
%-11,88 / %76,2 |
888sport Tenis |
11/06 01:00 |
Lucia Cortez Llorca – Martina Trevisan Spain - WTA Valencia |
AD1(+8.5) | ||||
Pinnacle Tenis |
11/06 10:00 |
Lucia Cortez Llorca (Games) – Martina Trevisan (Games) WTA 125k Valencia - R1 |
AD2(−7.5) | |||||
bu etkinlik için +339 ortalama | ||||||||
%1,00
1.58
/ %40,2
%-27,96 / %44,1 |
Wazobet Basketbol |
11/06 01:30 |
Tarija Basquet – Universitario de Sucre Bolivia - Libobasquet |
11-2 Uzatma | ||||
1xBet Basketbol |
11/06 01:30 |
Tarija Basquet – Universitario de Sucre [58015] Bolivia. Libobasquet |
AD2(+10.5) Uzatma | |||||
bu etkinlik için +380 ortalama | ||||||||
%1,00
1.73
/ %38,0
%-26,83 / %46,3 |
William Hill Futbol |
10/06 19:45 |
Netherlands – Iceland International Friendlies |
1 - kornerler | ||||
NoviBet (BR) Futbol |
10/06 19:45 |
Netherlands – Iceland World - International Friendlies |
AD2(+4.5) - kornerler | |||||
bu etkinlik için +1013 ortalama | ||||||||
%1,00
0.87
/ %54,9
%-34,80 / %30,4 |
BaltBet Salon futbolu |
10/06 16:30 |
Ухта – Газпром-Югра Россия. Суперлига |
AD1(+1) | ||||
MyStake Salon futbolu |
10/06 16:30 |
MFk Ukhta – Gazprom-Ugra Yugorsk Russia - Superliga, Playoffs |
AD2(+2) | |||||
bu etkinlik için +5 ortalama | ||||||||
%1,00
5.0
/ %17,8
%-14,29 / %71,4 |
NetBet Futbol |
11/06 00:30 |
Paisley Athletic FC (Wom) – Long Island Rough Riders (Wom) USA - USL W-League - Women |
AD1(+4.5) | ||||
MelBet Futbol |
11/06 00:30 |
Paisley Athletic (Women) – Long Island Rough Riders (Women) [41324] USA. W-League |
AD2(−3.5) | |||||
bu etkinlik için +1989 ortalama | ||||||||
%1,00
0.79
/ %57,4
%-35,83 / %28,3 |
Parasino Futbol |
11/06 14:00 |
Mauritius – Swaziland FIFA - World Cup 2026 - Qualification |
Goller: Evet 2. takım | ||||
Bodog (EU) Futbol |
11/06 14:00 |
Mauritius – Eswatini World Cup Qualification, CAF |
2.5 altında 2. takım | |||||
bu etkinlik için +741 ortalama | ||||||||
%1,00
1.1
/ %49,1
%-32,24 / %35,5 |
SportsBet (IO) Futbol |
26/06 17:00 |
Slovakia – Romania Uluslararası - Avrupa Şampiyonası |
AD1(+1) | ||||
TempoBet Futbol |
26/06 17:00 |
Slovakia – Romania International - UEFA Euro 2024, Group E |
X2 | |||||
bu etkinlik için +75 ortalama | ||||||||
%1,00
1.06
/ %49,9
%-32,63 / %34,7 |
Zenit Tenis |
10/06 16:00 |
Jakub Mensik – Gijs Brouwer ATP. Hertogenbosch. Grass |
8.5 üzerinde 1. set | ||||
Parasino Tenis |
10/06 17:30 |
Jakub mensik – Gijs Brouwer ATP - Hertogenbosch 250 |
10.5 altında 1. set | |||||
bu etkinlik için +1313 ortalama | ||||||||
%1,00
1.01
/ %51,3
%-33,23 / %33,5 |
Etopaz (AZ) Futbol |
10/06 18:00 |
Oppsal IF – Mjondalen II Scandinavia - Norway - Division 3 |
1 | ||||
Zenit Futbol |
10/06 18:00 |
Oppsal IF – Mjondalen IF II Norway. Third Division |
AD2(+3.5) | |||||
bu etkinlik için +1038 ortalama | ||||||||
%1,00
1.53
/ %40,9
%-28,33 / %43,3 |
NairaBet Futbol |
11/06 11:14 |
Japan – Syria Asia - Asian World Cup Qualifers |
0.5 üzerinde 2. devre | ||||
Marsbet (WISE) Futbol |
11/06 11:14 |
Japan – Syria International - WC Qualification, AFC |
2 altında 2. devre | |||||
bu etkinlik için +1111 ortalama | ||||||||
%1,00
6.66
/ %14,2
%-11,55 / %76,9 |
BetBoom new Futbol |
23/06 20:00 |
Швейцария – Германия Европа - ЕВРО 2024 |
1 | ||||
Exclusivebet Futbol |
23/06 20:00 |
Switzerland – Germany Europe - Euro Group A 2024 |
AD2(+1.5) | |||||
bu etkinlik için +545 ortalama | ||||||||
%1,00
7.4
/ %13,0
%-10,64 / %78,7 |
VBet Tenis |
11/06 09:00 |
Arthur Rinderknech – Alex Michelsen Germany - ATP Stuttgart - Grass |
22.5 üzerinde | ||||
NitroBetting Tenis |
11/06 09:00 |
Arthur Rinderknech – Alex Michelsen ATP - Stuttgart, Germany, Singles |
25.5 altında | |||||
bu etkinlik için +394 ortalama | ||||||||
%1,00
0.64
/ %62,5
%-37,86 / %24,3 |
Zenit Futbol |
10/06 23:10 |
Cucuta Deportivo – Union Magdalena Colombia. Primera B |
0.5 üzerinde | ||||
BetFair Futbol |
10/06 23:10 |
Cucuta Deportivo – Union Magdalena Colombian Primera B |
1.5 üzerinde 1. devre - lay | 31,05 £ 3.10 |
||||
bu etkinlik için +155 ortalama | ||||||||
%1,00
1.81
/ %37,0
%-26,26 / %47,5 |
NairaBet Futbol |
11/06 13:30 |
Indonesia – Philippines Asia - Asian World Cup Qualifers |
0.5 üzerinde 2. takım | ||||
BoyleSports Futbol |
11/06 13:30 |
Indonesia – Philippines International - World Cup |
2.5 altında 1. devre 2. takım | |||||
bu etkinlik için +344 ortalama | ||||||||
%1,00
3.64
/ %22,8
%-17,74 / %64,5 |
Nike (SK) Tenis |
10/06 15:20 |
Jubb P. – Ajdukovic D. Challenger Nottingham |
AD1(+1.5) | ||||
Pinnacle Tenis |
10/06 16:30 |
Paul Jubb (Games) – Duje Ajdukovic (Games) ATP Challenger Nottingham - R1 |
AD2(+3) | |||||
bu etkinlik için +213 ortalama | ||||||||
%1,00
1.49
/ %41,5
%-28,63 / %42,8 |
Solverde Futbol |
11/06 23:00 |
Guyana – Belize World Cup - World Cup 2022 - CONCACAF Qualifiers |
1 2. devre | ||||
Winmasters Futbol |
11/06 23:00 |
Guyana – Belize North and Central America - World Cup Qualification CONCACAF, Group D 2024/2025 |
AD2(+2) 2. devre | |||||
bu etkinlik için +68 ortalama | ||||||||
%1,00
2.03
/ %34,3
%-24,80 / %50,4 |
Bet-Bra Futbol |
10/06 18:00 |
Valerenga II – Follo Norway - Norwegian 2nd Division |
AD2(−3.5) - lay | 18,37 $ 11.25 |
|||
Bet-Bra Futbol |
10/06 18:00 |
Valerenga II – Follo Norway - Norwegian 2nd Division |
AD1(+1.25) - lay | 2,19 $ 1.72 |
||||
bu etkinlik için +443 ortalama | ||||||||
%1,00
0.66
/ %62,0
%-37,64 / %24,7 |
Zenit Tenis |
11/06 12:00 |
Arthur Fils – Arthur Cazaux ATP. Hertogenbosch. Grass |
8.5 üzerinde 2. set | ||||
Fortuna (PL) Tenis |
11/06 09:00 |
Fils A. – Cazaux A. M-ATP Hertogenbosch, singles |
12.5 altında 2. set | |||||
bu etkinlik için +160 ortalama | ||||||||
%1,00
12.09
/ %8,71
%-7,10 / %85,8 |
William Hill Tenis |
11/06 09:00 |
Sebastian Korda – Tristan Schoolkate ATP ‘s-Hertogenbosch |
8.5 üzerinde 2. katılımcı | ||||
Snai Tenis |
11/06 09:00 |
KORDA S – SCHOOLKATE, TRISTAN ATP WTA - Hertogenbosch |
9.5 altında 2. katılımcı | |||||
bu etkinlik için +156 ortalama | ||||||||
%1,00
3.68
/ %22,6
%-17,61 / %64,8 |
Pixbet285 (~BET365) new Futbol |
19/06 20:00 |
Escócia – Suíça Euro 2024 |
AD1(+3) | ||||
VBet Futbol |
19/06 20:00 |
Scotland – Switzerland Europe - UEFA Euro 2024 |
AD2(−1.25) | |||||
bu etkinlik için +369 ortalama | ||||||||
%1,00
8.2
/ %12,0
%-9,80 / %80,4 |
Pinnacle Basketbol |
10/06 12:30 |
KCC Egis – Hiroshima Dragonflies Champions League Asia |
AD1(+6.5) Uzatma | ||||
Marsbet (WISE) Basketbol |
10/06 12:30 |
KCC Egis – Hiroshima Dragonflies International - Champions League Asia |
AD2(−3.5) Uzatma | |||||
bu etkinlik için +210 ortalama | ||||||||
%1,00
2.02
/ %34,4
%-24,86 / %50,3 |
BetBoom new Futbol |
10/06 15:00 |
Казахстан(до19) – Турция(до19) Мир - Товарищеские матчи. Сборные до 19 лет |
2.5 üzerinde | ||||
1xBet (IT) Futbol |
10/06 15:00 |
Kazakhstan U19 – Turkey U19 World - U19 Friendly Games |
4 altında | |||||
bu etkinlik için +112 ortalama | ||||||||
%1,00
8.75
/ %11,4
%-9,30 / %81,4 |
AdjaraBet Tenis |
11/06 09:00 |
Alexei Popyrin – Rinky Hijikata ATP. ATP Hertogenbosch |
10.5 üzerinde 2. set | ||||
Fortuna (PL) Tenis |
11/06 09:00 |
Popyrin Al. – Hijikata R. M-ATP Hertogenbosch, singles |
12.5 altında 2. set | |||||
bu etkinlik için +812 ortalama | ||||||||
%1,00
0.12
/ %91,6
%-47,28 / %5,44 |
Pixbet285 (~BET365) new Futbol |
18/06 20:00 |
Portugal – Republica Tcheca Euro 2024 |
AD1(+2) | ||||
NairaBet Futbol |
18/06 20:00 |
Portugal – Czech Republic Europe - Euro 2024 |
2(0:4) | |||||
bu etkinlik için +254 ortalama | ||||||||
%1,00
0.44
/ %71,2
%-41,00 / %18,0 |
Apostaganha Futbol |
16/06 01:00 |
Fluminense RJ – AC Goianiense GO Brasil - Brasileiro Serie A |
1X 1. devre | ||||
Danskespil (DK) Futbol |
16/06 01:00 |
Fluminense FC RJ – AC GOianiense GO Brasilien - Brasilero Serie A |
2(0:2) 1. devre | |||||
bu etkinlik için +69 ortalama |