▼ | Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
5.81
/ %15,8
%-12,81 / %74,4 |
BetFair Futbol |
10/06 18:00 |
Oppsal – Mjondalen 2 Norwegian 3rd Division |
1(1:0) | 163,30 £ |
|||
William Hill Futbol |
10/06 18:00 |
Oppsal – Mjondalen II Norwegian 3. Division |
X2 | |||||
bu etkinlik için +1116 ortalama | ||||||||
%1,00
1.47
/ %41,9
%-28,84 / %42,3 |
Sportmarket Futbol |
13/06 23:00 |
CA Sarmiento de Junin – Estudiantes de La Plata AR - Argentina Liga Profesional |
2 üzerinde | ||||
TempoBet Futbol |
13/06 23:00 |
CA Sarmiento – Estudiantes de La Plata Argentina - Liga Profesional |
4 altında | |||||
bu etkinlik için +38 ortalama | ||||||||
%1,00
0.87
/ %54,9
%-34,80 / %30,4 |
BaltBet Salon futbolu |
10/06 16:30 |
Ухта – Газпром-Югра Россия. Суперлига |
AD1(+1) | ||||
MyStake Salon futbolu |
10/06 16:30 |
MFk Ukhta – Gazprom-Ugra Yugorsk Russia - Superliga, Playoffs |
AD2(+2) | |||||
bu etkinlik için +5 ortalama | ||||||||
%1,00
4.65
/ %18,9
%-15,04 / %69,9 |
Etoto (PL) Basketbol |
10/06 19:15 |
Panathinaikos – Olympiakos Grecja - A1 |
73.5 üzerinde 2. yarı + Uzatma | ||||
PameStoixima Basketbol |
10/06 19:15 |
Panathinaikos – Olympiacos Greece - Basket League |
78.5 altında 2. yarı + Uzatma | |||||
bu etkinlik için +219 ortalama | ||||||||
%1,00
1.4
/ %43,2
%-29,45 / %41,1 |
Leon Futbol |
11/06 16:45 |
Оран – Эль Байадх Cezayir - 1. Lig - YYUZJR |
AD1(+1) | ||||
Betboro (GH) Futbol |
11/06 16:45 |
MC Oran – MCE Bayadh Algeria - Ligue 1 |
X2 | |||||
bu etkinlik için +588 ortalama | ||||||||
%1,00
0.68
/ %61,0
%-37,28 / %25,4 |
Betika (KE) Futbol |
11/06 20:00 |
Saint Lucia – Aruba International - World Cup Qualification CONCACAF |
1(2:0) | ||||
Dafabet (Dafa Sports) Futbol |
11/06 20:00 |
Saint Lucia – Aruba Football / International / World Cup CONCACAF Qualification / World Cup Qualification, CONCACAF 2nd round, Group C |
AD2(+1.25) | |||||
bu etkinlik için +1769 ortalama | ||||||||
%1,00
0.79
/ %57,4
%-35,83 / %28,3 |
Parasino Futbol |
11/06 14:00 |
Mauritius – Swaziland FIFA - World Cup 2026 - Qualification |
Goller: Evet 2. takım | ||||
Bodog (EU) Futbol |
11/06 14:00 |
Mauritius – Eswatini World Cup Qualification, CAF |
2.5 altında 2. takım | |||||
bu etkinlik için +503 ortalama | ||||||||
%1,00
1.1
/ %49,1
%-32,24 / %35,5 |
SportsBet (IO) Futbol |
26/06 17:00 |
Slovakia – Romania Uluslararası - Avrupa Şampiyonası |
AD1(+1) | ||||
TempoBet Futbol |
26/06 17:00 |
Slovakia – Romania International - UEFA Euro 2024, Group E |
X2 | |||||
bu etkinlik için +84 ortalama | ||||||||
%1,00
0.81
/ %56,8
%-35,60 / %28,8 |
Bet-at-home Tenis |
10/06 15:50 |
Jakub Mensik – Gijs Brouwer Netherlands - ATP Hertogenbosch 2024 |
8.5 üzerinde 2. set | ||||
BetBoom (RU) Tenis |
10/06 16:00 |
Якуб Менсик – Гийс Брувер ATP - ATP 250. Хертогенбош. Трава. Нидерланды |
12.5 altında 2. set | |||||
bu etkinlik için +1327 ortalama | ||||||||
%1,00
3.68
/ %22,6
%-17,61 / %64,8 |
Pixbet285 (~BET365) new Futbol |
19/06 20:00 |
Escócia – Suíça Euro 2024 |
AD1(+3) | ||||
VBet Futbol |
19/06 20:00 |
Scotland – Switzerland Europe - UEFA Euro 2024 |
AD2(−1.25) | |||||
bu etkinlik için +384 ortalama | ||||||||
%1,00
0.85
/ %55,5
%-35,06 / %29,9 |
BetVictor (WADE) Futbol |
11/06 01:30 |
Sport Recife – Paysandu Brazil - BRA Serie B |
1(2:0) | ||||
EsportesDaSorte (COM) Futbol |
11/06 01:30 |
Sport Recife – Paysandu Brazil - Brasileiro Serie B 2024 |
AD2(+1.25) | |||||
bu etkinlik için +142 ortalama | ||||||||
%1,00
0.81
/ %56,8
%-35,57 / %28,9 |
Bet-Bra Futbol |
10/06 13:30 |
Ukraine Youth – Japan (Y) France - Toulon Tournament (ADJ98280) |
AD2(−1.5) - lay | 12,40 $ 19.87 |
|||
AmuletoBet Futbol |
10/06 13:30 |
Ukraine Youth – Japan International Youth - Toulon Tournament |
2(0:2) | |||||
bu etkinlik için +744 ortalama | ||||||||
%1,00
2.85
/ %27,2
%-20,62 / %58,8 |
Rivalo Futbol |
11/06 16:45 |
US Biskra – MC Alger Algeria - Ligue 1 |
1(1:0) | ||||
Circus (BE) Futbol |
11/06 16:45 |
US Biskra – MC Alger Algeria - Ligue 1 |
2(0:1) | |||||
bu etkinlik için +814 ortalama | ||||||||
%1,00
6.66
/ %14,2
%-11,55 / %76,9 |
BetBoom new Futbol |
23/06 20:00 |
Швейцария – Германия Европа - ЕВРО 2024 |
1 | ||||
Exclusivebet Futbol |
23/06 20:00 |
Switzerland – Germany Europe - Euro Group A 2024 |
AD2(+1.5) | |||||
bu etkinlik için +497 ortalama | ||||||||
%1,00
1.57
/ %40,3
%-27,99 / %44,0 |
Apostaganha Futbol |
10/06 21:00 |
CD La Equidad – CDP Junior FC Colombia - Liga Femenina |
1X 1. devre | ||||
BaltBet Futbol |
10/06 21:00 |
Ла Экидад(ж) – Хуниор(ж) Колумбия. Чемпионат. Женщины |
X2 1. devre | |||||
bu etkinlik için +103 ortalama | ||||||||
%1,00
2.53
/ %29,6
%-22,08 / %55,8 |
FanDuel Tenis |
11/06 09:00 |
Arthur Rinderknech – Alex Michelsen ATP Stuttgart |
AD1(+5.5) | ||||
Topsport (LT) Tenis |
11/06 09:00 |
Rinderknech Arthur (FRA) – Michelsen Alex (USA) Stuttgart - Grass -Men - Germany |
AD2(−3) | |||||
bu etkinlik için +387 ortalama | ||||||||
%1,00
4.28
/ %20,1
%-15,93 / %68,1 |
BetPix365 Basketbol |
11/06 01:30 |
Tarija Basquet – Universitario de Sucre Bolivia - Libobasquet 2024 |
11-2 Uzatma | ||||
Nike (SK) Basketbol |
11/06 01:30 |
Tarija Basquet – Universitario de Sucre Bolivia men |
AD2(+5.5) Uzatma | |||||
bu etkinlik için +550 ortalama | ||||||||
%1,00
11.91
/ %8,82
%-7,19 / %85,6 |
Winbet (BG) Voleybol |
11/06 11:20 |
Италия (Ж) – Канада (Ж) Международни - Лига на Нациите, Жени |
AD1(+1.5) | ||||
Lvbet Voleybol |
11/06 11:20 |
Italy (Wom) – Canada (Wom) World - FIVB Nations League - Women |
21-2 | |||||
bu etkinlik için +632 ortalama | ||||||||
%1,00
2.56
/ %29,3
%-21,92 / %56,2 |
Winmasters Tenis |
11/06 11:00 |
Alison Van Uytvanck – Liudmila Samsonova Netherlands - WTA Hertogenbosch 2024 |
18.5 üzerinde | ||||
Sisal Tenis |
11/06 01:00 |
Van Uytvanck, Alison – Samsonova, Liudmila ATP/WTA S'-Hertogenb. |
22.5 altında | |||||
bu etkinlik için +571 ortalama | ||||||||
%1,00
2.02
/ %34,4
%-24,86 / %50,3 |
Ubet Futbol |
10/06 15:00 |
Казахстан(до19) – Турция(до19) Мир - Товарищеские матчи. Сборные до 19 лет |
2.5 üzerinde | ||||
Estrelabet Futbol |
10/06 15:00 |
Kazakhstan U19 – Turkey U19 World - U19 Friendly Games |
4 altında | |||||
bu etkinlik için +101 ortalama | ||||||||
%1,00
0.74
/ %59,1
%-36,53 / %26,9 |
Stoiximan Tenis |
10/06 13:00 |
Greet Minnen – Rebeka Masarova WTA - Hertogenbosch (W) |
8.5 üzerinde 1. set | ||||
BetInAsia (BLACK) Tenis |
10/06 13:00 |
Greetje Minnen [f] – Rebeka Masarova [f] XX - WTA International Hertogenbosch (Ricoh Open / Rosmalen Grass Court Championships) |
12.5 altında 1. set | |||||
bu etkinlik için +372 ortalama | ||||||||
%1,00
2.24
/ %32,2
%-23,59 / %52,8 |
Parasino Futbol |
11/06 13:30 |
Indonesia – Philippines FIFA - World Cup 2026 - Qualification |
AD1(−0.25) | ||||
Sportmarket Futbol |
11/06 13:30 |
Indonesia – Philippines .f - FIFA World Cup |
AD2(+1.75) | |||||
bu etkinlik için +377 ortalama | ||||||||
%1,00
0.66
/ %62,0
%-37,64 / %24,7 |
Zenit Tenis |
11/06 12:00 |
Arthur Fils – Arthur Cazaux ATP. Hertogenbosch. Grass |
8.5 üzerinde 2. set | ||||
Fortuna (PL) Tenis |
11/06 09:00 |
Fils A. – Cazaux A. M-ATP Hertogenbosch, singles |
12.5 altında 2. set | |||||
bu etkinlik için +156 ortalama | ||||||||
%1,00
16.87
/ %6,65
%-5,30 / %89,4 |
Etoto (PL) Basketbol |
10/06 19:30 |
BC Oostende – Zorg En Zekerheid Leiden Międzynarodowe - BNXT League |
150 üzerinde Uzatma | ||||
Betbonanza Basketbol |
10/06 19:30 |
Oostende – ZZ Leiden Europe - BNXT League |
151.5 altında Uzatma | |||||
bu etkinlik için +759 ortalama | ||||||||
%1,00
1.53
/ %41,0
%-28,36 / %43,3 |
Leon Futbol |
11/06 20:00 |
Республика Конго – Fas Dünya - Dünya Kupası, Eleme |
AD1(+3.75) | ||||
888sport Futbol |
11/06 20:00 |
Congo – Morocco Africa - World Cup Africa Qualification |
AD2(−1.75) | |||||
bu etkinlik için +770 ortalama |