▼ | Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
6.42
/ %14,6
%-11,88 / %76,2 |
888sport Tenis |
11/06 01:00 |
Lucia Cortez Llorca – Martina Trevisan Spain - WTA Valencia |
AD1(+8.5) | ||||
Pinnacle Tenis |
11/06 10:00 |
Lucia Cortez Llorca (Games) – Martina Trevisan (Games) WTA 125k Valencia - R1 |
AD2(−7.5) | |||||
bu etkinlik için +339 ortalama | ||||||||
%1,00
5.11
/ %17,5
%-14,07 / %71,9 |
Betfair SB Futbol |
12/06 01:00 |
Dominican Republic – British Virgin Islands FIFA World Cup Qualifiers - Americas |
4.5 üzerinde | ||||
F12Bet Futbol |
12/06 01:00 |
Repubblica Dominicana – Isole Vergini Britanniche International - World Cup Qualification, CONCACAF 2nd round |
5.5 altında | |||||
bu etkinlik için +380 ortalama | ||||||||
%1,00
1.73
/ %38,0
%-26,83 / %46,3 |
William Hill Futbol |
10/06 19:45 |
Netherlands – Iceland International Friendlies |
1 - kornerler | ||||
NoviBet (BR) Futbol |
10/06 19:45 |
Netherlands – Iceland World - International Friendlies |
AD2(+4.5) - kornerler | |||||
bu etkinlik için +1032 ortalama | ||||||||
%1,00
0.77
/ %58,0
%-36,09 / %27,8 |
BookMaker Futbol |
11/06 20:00 |
Saint Lucia – Aruba INTERNATIONAL - WC QUALIFIERS - CONCACAF |
1 / DNB | ||||
1Win Futbol |
11/06 20:00 |
Saint Lucia – Aruba International - FIFA World Cup 2026. Qualification |
AD2(+2.25) | |||||
bu etkinlik için +1247 ortalama | ||||||||
%1,00
0.87
/ %54,9
%-34,80 / %30,4 |
BaltBet Salon futbolu |
10/06 16:30 |
Ухта – Газпром-Югра Россия. Суперлига |
AD1(+1) | ||||
MyStake Salon futbolu |
10/06 16:30 |
MFk Ukhta – Gazprom-Ugra Yugorsk Russia - Superliga, Playoffs |
AD2(+2) | |||||
bu etkinlik için +5 ortalama | ||||||||
%1,00
5.0
/ %17,8
%-14,29 / %71,4 |
NetBet Futbol |
11/06 00:30 |
Paisley Athletic FC (Wom) – Long Island Rough Riders (Wom) USA - USL W-League - Women |
AD1(+4.5) | ||||
MelBet Futbol |
11/06 00:30 |
Paisley Athletic (Women) – Long Island Rough Riders (Women) [41324] USA. W-League |
AD2(−3.5) | |||||
bu etkinlik için +1980 ortalama | ||||||||
%1,00
0.79
/ %57,4
%-35,83 / %28,3 |
Parasino Futbol |
11/06 14:00 |
Mauritius – Swaziland FIFA - World Cup 2026 - Qualification |
Goller: Evet 2. takım | ||||
Bodog (EU) Futbol |
11/06 14:00 |
Mauritius – Eswatini World Cup Qualification, CAF |
2.5 altında 2. takım | |||||
bu etkinlik için +745 ortalama | ||||||||
%1,00
1.1
/ %49,1
%-32,24 / %35,5 |
SportsBet (IO) Futbol |
26/06 17:00 |
Slovakia – Romania Uluslararası - Avrupa Şampiyonası |
AD1(+1) | ||||
TempoBet Futbol |
26/06 17:00 |
Slovakia – Romania International - UEFA Euro 2024, Group E |
X2 | |||||
bu etkinlik için +81 ortalama | ||||||||
%1,00
1.06
/ %49,9
%-32,63 / %34,7 |
Zenit Tenis |
10/06 16:00 |
Jakub Mensik – Gijs Brouwer ATP. Hertogenbosch. Grass |
8.5 üzerinde 1. set | ||||
Parasino Tenis |
10/06 17:30 |
Jakub mensik – Gijs Brouwer ATP - Hertogenbosch 250 |
10.5 altında 1. set | |||||
bu etkinlik için +1296 ortalama | ||||||||
%1,00
0.74
/ %59,1
%-36,53 / %26,9 |
Stoiximan Tenis |
10/06 13:00 |
Greet Minnen – Rebeka Masarova WTA - Hertogenbosch (W) |
8.5 üzerinde 1. set | ||||
BetInAsia (BLACK) Tenis |
10/06 13:00 |
Greetje Minnen [f] – Rebeka Masarova [f] XX - WTA International Hertogenbosch (Ricoh Open / Rosmalen Grass Court Championships) |
12.5 altında 1. set | |||||
bu etkinlik için +368 ortalama | ||||||||
%1,00
2.57
/ %29,3
%-21,89 / %56,2 |
Rivalo Futbol |
11/06 16:45 |
US Biskra – MC Alger Algeria - Ligue 1 |
1(1:0) | ||||
Betfair SB (ES) Futbol |
11/06 16:45 |
US Biskra – MC Alger Algerian Ligue 1 |
X2 | |||||
bu etkinlik için +640 ortalama | ||||||||
%1,00
0.82
/ %56,5
%-35,47 / %29,1 |
Bet-Bra Futbol |
10/06 13:30 |
Ukraine Youth – Japan (Y) France - Toulon Tournament |
AD2(−1.5) - lay | 12,40 $ 19.87 |
|||
Estrelabet Futbol |
10/06 13:30 |
Ukraine Youth U23 – Japan U23 World - Toulon Tournament |
AD2(+1.5) | |||||
bu etkinlik için +384 ortalama | ||||||||
%1,00
7.4
/ %13,0
%-10,64 / %78,7 |
VBet Tenis |
11/06 09:00 |
Arthur Rinderknech – Alex Michelsen Germany - ATP Stuttgart - Grass |
22.5 üzerinde | ||||
NitroBetting Tenis |
11/06 09:00 |
Arthur Rinderknech – Alex Michelsen ATP - Stuttgart, Germany, Singles |
25.5 altında | |||||
bu etkinlik için +394 ortalama | ||||||||
%1,00
0.64
/ %62,5
%-37,86 / %24,3 |
Zenit Futbol |
10/06 23:10 |
Cucuta Deportivo – Union Magdalena Colombia. Primera B |
0.5 üzerinde | ||||
BetFair Futbol |
10/06 23:10 |
Cucuta Deportivo – Union Magdalena Colombian Primera B |
1.5 üzerinde 1. devre - lay | 31,05 £ 3.10 |
||||
bu etkinlik için +158 ortalama | ||||||||
%1,00
6.2
/ %15,0
%-12,20 / %75,6 |
Circus (BE) Basketbol |
10/06 12:30 |
Jeonju KCC Egis – Hiroshima Dragonflies Asia - FIBA Asia Champions Cup |
AD1(+7.5) Uzatma | ||||
BetVictor (WADE) Basketbol |
10/06 12:30 |
KCC Egis – Hiroshima Dragonflies International - Asian Champions League |
AD2(−3.5) Uzatma | |||||
bu etkinlik için +208 ortalama | ||||||||
%1,00
3.64
/ %22,8
%-17,74 / %64,5 |
Nike (SK) Tenis |
10/06 15:20 |
Jubb P. – Ajdukovic D. Challenger Nottingham |
AD1(+1.5) | ||||
Pinnacle Tenis |
10/06 16:30 |
Paul Jubb (Games) – Duje Ajdukovic (Games) ATP Challenger Nottingham - R1 |
AD2(+3) | |||||
bu etkinlik için +213 ortalama | ||||||||
%1,00
0.66
/ %62,0
%-37,64 / %24,7 |
Zenit Tenis |
11/06 12:00 |
Arthur Fils – Arthur Cazaux ATP. Hertogenbosch. Grass |
8.5 üzerinde 2. set | ||||
Fortuna (PL) Tenis |
11/06 09:00 |
Fils A. – Cazaux A. M-ATP Hertogenbosch, singles |
12.5 altında 2. set | |||||
bu etkinlik için +157 ortalama | ||||||||
%1,00
1.37
/ %43,7
%-29,70 / %40,6 |
1Win Futbol |
10/06 21:00 |
CD La Equidad – CDP Junior FC Colombia - Women. Liga |
1X | ||||
Pinnacle Futbol |
10/06 21:00 |
La Equidad – Junior de Barranquilla Colombia - Liga Women |
AD2(+1.5) | |||||
bu etkinlik için +116 ortalama | ||||||||
%1,00
12.09
/ %8,71
%-7,10 / %85,8 |
William Hill Tenis |
11/06 09:00 |
Sebastian Korda – Tristan Schoolkate ATP ‘s-Hertogenbosch |
8.5 üzerinde 2. katılımcı | ||||
Snai Tenis |
11/06 09:00 |
KORDA S – SCHOOLKATE, TRISTAN ATP WTA - Hertogenbosch |
9.5 altında 2. katılımcı | |||||
bu etkinlik için +159 ortalama | ||||||||
%1,00
3.68
/ %22,6
%-17,61 / %64,8 |
Pixbet285 (~BET365) new Futbol |
19/06 20:00 |
Escócia – Suíça Euro 2024 |
AD1(+3) | ||||
VBet Futbol |
19/06 20:00 |
Scotland – Switzerland Europe - UEFA Euro 2024 |
AD2(−1.25) | |||||
bu etkinlik için +369 ortalama | ||||||||
%1,00
1.83
/ %36,7
%-26,10 / %47,8 |
Dafabet OW (SABA) Futbol |
11/06 16:45 |
ES Ben Aknoun – CS Constantine ALGERIA 1ST DIVISION |
AD1(+0.75) | ||||
12Bet (BTI) Futbol |
11/06 16:00 |
ES Ben Aknoun – CS Constantine Algeria - Algeria - 1st Div |
X2 | |||||
bu etkinlik için +539 ortalama | ||||||||
%1,00
2.43
/ %30,4
%-22,57 / %54,9 |
Winmasters Tenis |
11/06 11:00 |
Dalma Galfi – Arantxa Rus Netherlands - WTA Hertogenbosch 2024 |
AD1(+5.5) | ||||
Blaze Tenis |
11/06 11:00 |
Galfi, Dalma – Rus, Arantxa WTA - WTA S-Hertogenbosch, Netherlands |
AD2(−1.5) | |||||
bu etkinlik için +182 ortalama | ||||||||
%1,00
2.02
/ %34,4
%-24,86 / %50,3 |
BetBoom new Futbol |
10/06 15:00 |
Казахстан(до19) – Турция(до19) Мир - Товарищеские матчи. Сборные до 19 лет |
2.5 üzerinde | ||||
1xBet (IT) Futbol |
10/06 15:00 |
Kazakhstan U19 – Turkey U19 World - U19 Friendly Games |
4 altında | |||||
bu etkinlik için +112 ortalama | ||||||||
%1,00
8.75
/ %11,4
%-9,30 / %81,4 |
AdjaraBet Tenis |
11/06 09:00 |
Alexei Popyrin – Rinky Hijikata ATP. ATP Hertogenbosch |
10.5 üzerinde 2. set | ||||
Fortuna (PL) Tenis |
11/06 09:00 |
Popyrin Al. – Hijikata R. M-ATP Hertogenbosch, singles |
12.5 altında 2. set | |||||
bu etkinlik için +812 ortalama | ||||||||
%1,00
0.12
/ %91,6
%-47,28 / %5,44 |
Pixbet285 (~BET365) new Futbol |
18/06 20:00 |
Portugal – Republica Tcheca Euro 2024 |
AD1(+2) | ||||
NairaBet Futbol |
18/06 20:00 |
Portugal – Czech Republic Europe - Euro 2024 |
2(0:4) | |||||
bu etkinlik için +256 ortalama |