▼Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
4s |
1xBet
Tenis |
11/06 09:00 |
Botic Van De Zandschulp – Mackenzie Mcdonald [67399] ATP. 's-Hertogenbosch |
8.5 üzerinde 1. set |
|
● | ||
Bolsadeaposta SB
Tenis |
11/06 10:00 |
Botic Van De Zandschulp (Games) – Mackenzie Mcdonald (Games) ATP Hertogenbosch - R1 |
8.5 altında 1. set |
|
||||
bu etkinlik için +221 kesin bahis | ||||||||
%0,99
7s |
BoyleSports
Tenis |
10/06 17:20 |
Diego Augusto Barreto Sanchez – Wilson Leite Challenger - Lima |
2:0 |
|
● | ||
Bolsadeaposta SB
Tenis |
10/06 18:00 |
Diego Augusto Barreto Sanchez – Wilson Leite ATP Challenger Lima - Qualifiers |
AD2(+1.5) |
|
||||
bu etkinlik için +1 kesin bahis | ||||||||
%0,99
2s |
Bolsadeaposta SB
Tenis |
11/06 10:00 |
Lucia Cortez Llorca (Games) – Martina Trevisan (Games) WTA 125k Valencia - R1 |
6 altında 1. katılımcı |
|
|||
888sport
Tenis |
11/06 01:00 |
Lucia Cortez Llorca – Martina Trevisan Spain - WTA Valencia |
5.5 üzerinde 1. katılımcı |
|
● | |||
Leon
Tenis |
11/06 11:00 |
Люсия Кортес Льорка – Мартина Тревизан WTA - Валенсия |
6.5 üzerinde 1. katılımcı |
|
||||
bu etkinlik için +133 kesin bahis | ||||||||
%0,98
4s |
Zenit
Tenis |
11/06 10:00 |
Arthur Rinderknech – Alex Michelsen ATP. Stuttgart. Grass |
AD1(+3) |
|
● | ||
Bolsadeaposta SB
Tenis |
11/06 10:00 |
Arthur Rinderknech (Games) – Alex Michelsen (Games) ATP Stuttgart - R1 |
AD2(−2.5) |
|
○ | |||
Betano (PT)
Tenis |
11/06 09:00 |
Arthur Rinderknech – Alex Michelsen ATP - Stuttgart |
AD2(−3.5) |
|
||||
bu etkinlik için +151 kesin bahis | ||||||||
%0,98
5s |
Sisal
Tenis |
10/06 16:05 |
Mensik, Jakub – Brouwer, Gijs ATP/WTA S'-Hertogenb. |
Toplam ≥11 1. set |
|
○ | ||
Mozzart
Tenis |
10/06 15:00 |
Mensik J. – Brouwer G. Atp Hertongenbosch Grass |
Toplam 9-10 1. set |
|
● | |||
Bolsadeaposta SB
Tenis |
10/06 16:00 |
Jakub Mensik (Games) – Gijs Brouwer (Games) ATP Hertogenbosch - R1 |
8.5 altında 1. set |
|
||||
bu etkinlik için +39 kesin bahis | ||||||||
%0,98
3s |
STS
Tenis |
10/06 15:40 |
Golubic V. – Marino R. WTA - Nottingham |
12.5 üzerinde 2. katılımcı |
|
● | ||
Bolsadeaposta SB
Tenis |
10/06 17:00 |
Viktorija Golubic (Games) – Rebecca Marino (Games) WTA Nottingham - R1 |
12.5 altında 2. katılımcı |
|
||||
bu etkinlik için +88 kesin bahis | ||||||||
%0,96
2s |
Bolsadeaposta SB
Tenis |
10/06 16:30 |
Paul Jubb – Duje Ajdukovic ATP Challenger Nottingham - R1 |
AD1(−1.5) |
|
|||
FavBet
Tenis |
10/06 16:00 |
Paul Jubb – Duje Ajdukovic ATP Challenger - Nottingham, Great Britain |
AD2(+1.5) |
|
● | |||
bu etkinlik için +57 kesin bahis | ||||||||
%0,96
3s |
Bolsadeaposta SB
Tenis |
11/06 10:00 |
Max Purcell (Games) – Aleksandar Vukic (Games) ATP Hertogenbosch - R1 |
10.5 üzerinde 1. set |
|
|||
Mozzart
Tenis |
11/06 11:00 |
Vukic A. – Purcell M. Atp Hertongenbosch Grass |
Toplam 8-10 1. set |
|
● | |||
GoldenPark
Tenis |
11/06 09:00 |
Max Purcell – Aleksandar Vukic ATP - S-Hertogenbosch, Países Bajos |
7.5 altında 1. set |
|
||||
bu etkinlik için +50 kesin bahis | ||||||||
%0,95
7d |
Lvbet
Tenis |
10/06 14:10 |
Pedro Cachin – Jiri Vesely Slovakia - ATP Challenger Bratislava - Clay |
12.5 üzerinde 1. set |
|
● | ||
Bolsadeaposta SB
Tenis |
10/06 16:30 |
Pedro Cachin (Games) – Jiri Vesely (Games) ATP Challenger Bratislava - R1 |
12.5 altında 1. set |
|
||||
bu etkinlik için +2 kesin bahis | ||||||||
%0,95
12s |
MyStake
Tenis |
10/06 13:30 |
Squire, Henri – Hanfmann, Yannick ATP - Stuttgart, Germany |
22 altında |
|
● | ||
Zenit
Tenis |
10/06 13:35 |
Henri Squire – Yannick Hanfmann ATP. Stuttgart. Grass |
21.5 üzerinde |
|
○ | |||
Bolsadeaposta SB
Tenis |
10/06 14:00 |
Henri Squire (Games) – Yannick Hanfmann (Games) ATP Stuttgart - R1 |
22.5 üzerinde |
|
||||
bu etkinlik için +48 kesin bahis | ||||||||
%0,94
40d |
Betfair SB
Tenis |
10/06 14:50 |
Tim Van Rijthoven – Zizou Bergs ATP Hertogenbosch |
AD1(+2.5) |
|
|||
Zenit
Tenis |
10/06 15:00 |
Tim Van Rijthoven – Zizou Bergs ATP. Hertogenbosch. Grass |
X(3:0) |
|
● | |||
Bolsadeaposta SB
Tenis |
10/06 14:30 |
Tim Van Rijthoven (Games) – Zizou Bergs (Games) ATP Hertogenbosch - R1 - YYUZJR |
AD2(−3.5) |
|
||||
bu etkinlik için +149 kesin bahis | ||||||||
%0,94
7s |
Bolsadeaposta SB
Tenis |
10/06 23:00 |
Milledge Cossu – Pedro Sakamoto ATP Challenger Lima - R1 |
2.5 üzerinde |
|
|||
Danskespil (DK)
Tenis |
10/06 23:05 |
Milledge Cossu – Pedro Sakamoto ATP Challenger Tour - ATP Challenger Lima 1, Singles |
2:0 |
|
○ | |||
BoyleSports
Tenis |
10/06 23:00 |
Milledge Cossu – Pedro Sakamoto Challenger - Lima |
0:2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +29 kesin bahis | ||||||||
%0,93
39d |
Bolsadeaposta SB
Tenis |
11/06 10:00 |
Sebastian Korda (Games) – Tristan Schoolkate (Games) ATP Hertogenbosch - R1 |
10.5 üzerinde 1. set |
|
|||
Mozzart
Tenis |
11/06 11:00 |
Korda S. – Schoolkate T. Atp Hertongenbosch Grass |
Toplam 9-10 1. set |
|
● | |||
Betfair SB
Tenis |
11/06 09:00 |
Sebastian Korda – Tristan Schoolkate ATP Hertogenbosch |
8.5 altında 1. set |
|
||||
bu etkinlik için +59 kesin bahis | ||||||||
%0,93
4s |
Neobet
Tenis |
11/06 08:00 |
Griekspoor, Tallon – Kecmanovic, Miomir ATP - Hertogenbosch |
12 üzerinde 2. katılımcı |
|
|||
VirginBet
Tenis |
11/06 09:00 |
Tallon Griekspoor – Miomir Kecmanovic Netherlands - ATP Hertogenbosch |
12.5 altında 2. katılımcı |
|
● | |||
Bolsadeaposta SB
Tenis |
11/06 10:00 |
Tallon Griekspoor (Games) – Miomir Kecmanovic (Games) ATP Hertogenbosch - R1 |
11.5 altında 2. katılımcı |
|
||||
bu etkinlik için +33 kesin bahis | ||||||||
%0,91
3s |
Bolsadeaposta SB
Tenis |
11/06 10:00 |
Alexei Popyrin (Games) – Rinky Hijikata (Games) ATP Hertogenbosch - R1 |
12.5 üzerinde 1. set |
|
|||
Mozzart
Tenis |
11/06 11:00 |
Popyrin A. – Hijikata R. Atp Hertongenbosch Grass |
Toplam 10-12 1. set |
|
● | |||
SynotTip (LV)
Tenis |
11/06 09:00 |
Popyrin, Alexei – Hijikata, Rinky ATP - Hertogenbosch, Netherlands |
9.5 altında 1. set |
|
||||
bu etkinlik için +21 kesin bahis | ||||||||
%0,90
30d |
Bolsadeaposta SB
Tenis |
11/06 10:00 |
Dalma Galfi (Games) – Arantxa Rus (Games) WTA Hertogenbosch - R1 |
12 altında 1. katılımcı |
|
|||
888sport
Tenis |
11/06 01:00 |
Dalma Galfi – Arantxa Rus Netherlands - WTA Hertogenbosch |
11.5 üzerinde 1. katılımcı |
|
● | |||
RETAbet (PE)
Tenis |
11/06 11:00 |
D. Galfi – A. Rus WTA `S-Hertogenbosch |
12.5 üzerinde 1. katılımcı |
|
||||
bu etkinlik için +62 kesin bahis | ||||||||
%0,90
4s |
Germania (HR)
Tenis |
10/06 15:00 |
A.Soboleva – I.Burillo Chal.(W) Valencia Clay |
2:0 |
|
○ | ||
TempoBet
Tenis |
10/06 15:30 |
Soboleva, Anastasiya Konstantinovna – Burillo Escorihuela, Irene Challenger Women - WTA 125K Valencia, Spain |
2:1 |
|
● | |||
Bolsadeaposta SB
Tenis |
10/06 18:00 |
Anastasiya Soboleva – Irene Burillo Escorihuela WTA 125k Valencia - R1 |
21-2 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +37 kesin bahis | ||||||||
%0,90
1 sa |
MyStake
Tenis |
11/06 11:00 |
Musetti, Lorenzo – Mpetshi Perricard, Giovanni ATP - Stuttgart, Germany |
10 üzerinde 1. set |
|
○ | ||
Bolsadeaposta SB
Tenis |
11/06 10:00 |
Lorenzo Musetti (Games) – Giovanni Perricard (Games) ATP Stuttgart - R1 |
10.5 altında 1. set |
|
||||
BetCity
Tenis |
11/06 10:00 |
Lorenzo Musetti – Giovanni Mpetshi Perricard Tennis. ATP 250. Stuttgart. Germany. Grass. |
9.5 altında 1. set |
|
● | |||
bu etkinlik için +38 kesin bahis | ||||||||
%0,89
4s |
Topsport (LT)
Tenis |
10/06 17:00 |
Hardt Nick (DOM) – Passaro Francesco (ITA) Perugia - Clay - Men - Italy |
21 altında |
|
● | ||
Bolsadeaposta SB
Tenis |
10/06 17:00 |
Nick Hardt (Games) – Francesco Passaro (Games) ATP Challenger Perugia - R1 |
20.5 üzerinde |
|
||||
BetOnline
Tenis |
10/06 17:05 |
Hardt, Nick – Passaro, Francesco Challenger - Challenger Perugia |
21.5 üzerinde |
|
||||
bu etkinlik için +67 kesin bahis | ||||||||
%0,88
5s |
Germania (HR)
Tenis |
10/06 13:00 |
G.Minnen – R.Masarova Wta Hertogenbosch Grass |
8.5 üzerinde 1. set |
|
● | ||
Bolsadeaposta SB
Tenis |
10/06 13:10 |
Greetje Minnen (Games) – Rebeka Masarova (Games) WTA Hertogenbosch - R1 |
8.5 altında 1. set |
|
||||
bu etkinlik için +4 kesin bahis | ||||||||
%0,88
2s |
Bolsadeaposta SB
Tenis |
11/06 10:00 |
Flavio Cobolli – Jan-Lennard Struff ATP Stuttgart - R1 |
AD1(+1.5) |
|
● | ||
SuperBet
Tenis |
11/06 09:00 |
Flavio Cobolli – Jan-Lennard Struff ATP - ATP - Stuttgart (GER) |
AD2(−1.5) |
|
||||
bu etkinlik için +39 kesin bahis | ||||||||
%0,87
1 sa |
Bolsadeaposta SB
Tenis |
10/06 14:00 |
Stefano Napolitano (Games) – Adrian Mannarino (Games) ATP Hertogenbosch - R1 |
23 üzerinde |
|
○ | ||
Exclusivebet
Tenis |
10/06 15:30 |
Stefano Napolitano – Adrian Mannarino Netherlands - ATP Hertogenbosch 2024 |
23.5 altında |
|
||||
Stoiximan
Tenis |
10/06 15:30 |
Stefano Napolitano – Adrian Mannarino ATP - Hertogenbosch |
22.5 altında |
|
● | |||
bu etkinlik için +201 kesin bahis | ||||||||
%0,85
2s |
Bolsadeaposta SB
Tenis |
11/06 10:00 |
Ons Jabeur (Games) – Maria Camila Osorio Serrano (Games) WTA Nottingham - R1 |
AD1(−5.5) |
|
|||
Winmasters
Tenis |
11/06 11:00 |
Ons Jabeur – Maria Camila Osorio Serrano United Kingdom - WTA Nottingham 2024 |
AD2(+5.5) |
|
● | |||
bu etkinlik için +16 kesin bahis | ||||||||
%0,84
50d |
Leon
Tenis |
10/06 15:55 |
Цзюньчэн Шан – Марсело Томас Барриос Вера ATP Челленджер - Ноттингем |
AD2(+4) |
|
○ | ||
Bolsadeaposta SB
Tenis |
10/06 15:30 |
Juncheng Shang (Games) – Marcelo Tomas Barrios-Vera (Games) ATP Challenger Nottingham - R1 |
AD1(−3.5) |
|
||||
Stoiximan
Tenis |
10/06 15:55 |
Juncheng Shang – Marcelo Tomas Barrios Vera Challenger - Nottingham |
AD1(−4.5) |
|
● | |||
bu etkinlik için +20 kesin bahis | ||||||||
%0,82
2s |
Bolsadeaposta SB
Tenis |
11/06 10:00 |
Christopher Eubanks (Games) – Brandon Nakashima (Games) ATP Stuttgart - R1 |
25 üzerinde |
|
|||
NitroBetting
Tenis |
11/06 09:00 |
Chistopher Eubanks – Brandon Nakashima ATP - Stuttgart, Germany, Singles (ADJ98280) |
25.5 altında |
|
● | |||
LeoVegas (PT)
Tenis |
11/06 09:00 |
Eubanks, Christopher – Nakashima, Brandon ATP / Stuttgart |
24.5 altında |
|
||||
bu etkinlik için +46 kesin bahis |
Ayrıca bkz.: Bolsadeaposta SB ile ortalamalar veya Bolsadeaposta SB ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.