▼ | Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
1.31
/ %44,8
%-30,24 / %39,5 |
1xBet Futbol |
11/06 16:45 |
Biskra – MC Alger [26923] Algeria. Ligue 1 |
1(2:0) | ||||
Netbet (BR) Futbol |
11/06 16:45 |
US Biskra – MC Alger Algeria - Ligue 1 |
2 / DNB | |||||
bu etkinlik için +769 ortalama | ||||||||
%1,00
4.91
/ %18,1
%-14,47 / %71,1 |
CoolBet Futbol |
12/06 01:00 |
Puerto Rico – Anguilla World Cup - World Cup CONCACAF Qualification |
AD1(−5) | ||||
Leon Futbol |
12/06 01:00 |
Пуэрто-Рико – Ангилья Dünya - Dünya Kupası, Eleme |
2(0:7) | |||||
bu etkinlik için +235 ortalama | ||||||||
%1,00
0.87
/ %54,9
%-34,80 / %30,4 |
BaltBet Salon futbolu |
10/06 16:30 |
Ухта – Газпром-Югра Россия. Суперлига |
AD1(+1) | ||||
MyStake Salon futbolu |
10/06 16:30 |
MFk Ukhta – Gazprom-Ugra Yugorsk Russia - Superliga, Playoffs |
AD2(+2) | |||||
bu etkinlik için +5 ortalama | ||||||||
%1,00
8.43
/ %11,7
%-9,59 / %80,8 |
Betshop Basketbol |
10/06 17:30 |
Lithuania – Lebanon INTERNATIONAL - International Friendly Games |
AD1(−19.5) Uzatma | ||||
Snai Basketbol |
10/06 17:30 |
LITUANIA – LIBANO MONDO - Amichevoli Nazionali |
AD2(+22.5) Uzatma | |||||
bu etkinlik için +1337 ortalama | ||||||||
%1,00
4.65
/ %18,9
%-15,04 / %69,9 |
Etoto (PL) Basketbol |
10/06 19:15 |
Panathinaikos – Olympiakos Grecja - A1 |
73.5 üzerinde 2. yarı + Uzatma | ||||
PameStoixima Basketbol |
10/06 19:15 |
Panathinaikos – Olympiacos Greece - Basket League |
78.5 altında 2. yarı + Uzatma | |||||
bu etkinlik için +224 ortalama | ||||||||
%1,00
3.62
/ %22,9
%-17,80 / %64,4 |
Bodog (EU) Futbol |
11/06 18:45 |
Kuwait – Afghanistan World Cup Qualification, AFC |
2.5 üzerinde | ||||
Germania (HR) Futbol |
11/06 18:45 |
Kuvajt – Afganistan WC Qualification Asia |
3.5 altında | |||||
bu etkinlik için +852 ortalama | ||||||||
%1,00
0.79
/ %57,4
%-35,83 / %28,3 |
Parasino Futbol |
11/06 14:00 |
Mauritius – Swaziland FIFA - World Cup 2026 - Qualification |
Goller: Evet 2. takım | ||||
Bodog (EU) Futbol |
11/06 14:00 |
Mauritius – Eswatini World Cup Qualification, CAF |
2.5 altında 2. takım | |||||
bu etkinlik için +498 ortalama | ||||||||
%1,00
6.33
/ %14,8
%-12,01 / %76,0 |
Winline (RU) Futbol |
10/06 18:00 |
Оппсал – Мьондален 2 Норвегия - 3-й Дивизион |
1X | ||||
SkyBet Futbol |
10/06 18:00 |
Oppsal – Mjøndalen II Norwegian Division 3 Group 3 |
X2 | |||||
bu etkinlik için +1059 ortalama | ||||||||
%1,00
1.1
/ %49,1
%-32,24 / %35,5 |
SportsBet (IO) Futbol |
26/06 17:00 |
Slovakia – Romania Uluslararası - Avrupa Şampiyonası |
AD1(+1) | ||||
TempoBet Futbol |
26/06 17:00 |
Slovakia – Romania International - UEFA Euro 2024, Group E |
X2 | |||||
bu etkinlik için +84 ortalama | ||||||||
%1,00
14.21
/ %7,64
%-6,17 / %87,7 |
MyStake Basketbol |
10/06 16:50 |
Zalgiris Kaunas – Rytas Vilnius Lithuania - LKL, Playoffs |
44 üzerinde 1. yarı 1. takım | ||||
Bet-at-home Basketbol |
10/06 16:50 |
BC Zalgiris Kaunas – BC Rytas Vilnius Lithuania - LKL 2023/2024 |
45.5 altında 1. yarı 1. takım | |||||
bu etkinlik için +272 ortalama | ||||||||
%1,00
0.81
/ %56,8
%-35,60 / %28,8 |
Bet-at-home Tenis |
10/06 15:50 |
Jakub Mensik – Gijs Brouwer Netherlands - ATP Hertogenbosch 2024 |
8.5 üzerinde 2. set | ||||
BetBoom (RU) Tenis |
10/06 16:00 |
Якуб Менсик – Гийс Брувер ATP - ATP 250. Хертогенбош. Трава. Нидерланды |
12.5 altında 2. set | |||||
bu etkinlik için +1313 ortalama | ||||||||
%1,00
3.68
/ %22,6
%-17,61 / %64,8 |
Pixbet285 (~BET365) new Futbol |
19/06 20:00 |
Escócia – Suíça Euro 2024 |
AD1(+3) | ||||
VBet Futbol |
19/06 20:00 |
Scotland – Switzerland Europe - UEFA Euro 2024 |
AD2(−1.25) | |||||
bu etkinlik için +384 ortalama | ||||||||
%1,00
1.47
/ %41,9
%-28,84 / %42,3 |
Sportmarket Futbol |
13/06 23:00 |
CA Sarmiento de Junin – Estudiantes de La Plata AR - Argentina Liga Profesional |
2 üzerinde | ||||
TempoBet Futbol |
13/06 23:00 |
CA Sarmiento – Estudiantes de La Plata Argentina - Liga Profesional |
4 altında | |||||
bu etkinlik için +39 ortalama | ||||||||
%1,00
2.53
/ %29,6
%-22,08 / %55,8 |
FanDuel Tenis |
11/06 09:00 |
Arthur Rinderknech – Alex Michelsen ATP Stuttgart |
AD1(+5.5) | ||||
Topsport (LT) Tenis |
11/06 09:00 |
Rinderknech Arthur (FRA) – Michelsen Alex (USA) Stuttgart - Grass -Men - Germany |
AD2(−3) | |||||
bu etkinlik için +386 ortalama | ||||||||
%1,00
0.85
/ %55,5
%-35,06 / %29,9 |
BetVictor (WADE) Futbol |
11/06 01:30 |
Sport Recife – Paysandu Brazil - BRA Serie B |
1(2:0) | ||||
EsportesDaSorte (COM) Futbol |
11/06 01:30 |
Sport Recife – Paysandu Brazil - Brasileiro Serie B 2024 |
AD2(+1.25) | |||||
bu etkinlik için +145 ortalama | ||||||||
%1,00
2.05
/ %34,1
%-24,68 / %50,6 |
1xBet (IT) Futbol |
11/06 13:30 |
Indonesia – Philippines Asia - WC Qualification, AFC |
1X | ||||
NairaBet Futbol |
11/06 13:30 |
Indonesia – Philippines Asia - Asian World Cup Qualifers |
2(0:2) | |||||
bu etkinlik için +378 ortalama | ||||||||
%1,00
2.56
/ %29,3
%-21,92 / %56,2 |
Winmasters Tenis |
11/06 11:00 |
Alison Van Uytvanck – Liudmila Samsonova Netherlands - WTA Hertogenbosch 2024 |
18.5 üzerinde | ||||
Sisal Tenis |
11/06 01:00 |
Van Uytvanck, Alison – Samsonova, Liudmila ATP/WTA S'-Hertogenb. |
22.5 altında | |||||
bu etkinlik için +565 ortalama | ||||||||
%1,00
2.02
/ %34,4
%-24,86 / %50,3 |
Ubet Futbol |
10/06 15:00 |
Казахстан(до19) – Турция(до19) Мир - Товарищеские матчи. Сборные до 19 лет |
2.5 üzerinde | ||||
Estrelabet Futbol |
10/06 15:00 |
Kazakhstan U19 – Turkey U19 World - U19 Friendly Games |
4 altında | |||||
bu etkinlik için +105 ortalama | ||||||||
%1,00
0.66
/ %62,0
%-37,64 / %24,7 |
Zenit Tenis |
11/06 12:00 |
Arthur Fils – Arthur Cazaux ATP. Hertogenbosch. Grass |
8.5 üzerinde 2. set | ||||
Fortuna (PL) Tenis |
11/06 09:00 |
Fils A. – Cazaux A. M-ATP Hertogenbosch, singles |
12.5 altında 2. set | |||||
bu etkinlik için +154 ortalama | ||||||||
%1,00
1.58
/ %40,2
%-27,95 / %44,1 |
NoviBet (BR) Futbol |
14/06 20:00 |
Germany – Scotland Europe - EURO |
0.5 üzerinde 2. devre | ||||
Veikkaus Futbol |
14/06 20:00 |
Saksa – Skotlanti Europe - Euro 2024 |
1.75 altında 2. devre | |||||
bu etkinlik için +928 ortalama | ||||||||
%1,00
1.51
/ %41,3
%-28,50 / %43,0 |
1Bet Futbol |
10/06 19:00 |
Propria U20 – Maruinense U20 Brezilya - Brezilya U20 Ligi (ADJ98280) |
1X 1. devre | ||||
Bet365 (FAST) Futbol |
10/06 19:00 |
Propriá U20 – CS Maruinense U20 Brazil U20 League |
X2 1. devre | |||||
bu etkinlik için +41 ortalama | ||||||||
%1,00
0.52
/ %67,3
%-39,64 / %20,7 |
10Bet Futbol |
11/06 16:45 |
MC Oran – El Bayadh Algeria - Ligue 1 |
AD1(+0.25) | ||||
Zenit Futbol |
11/06 16:45 |
MC Oran – MC El Bayadh Algeria. Ligue 1 |
AD2(+2.5) | |||||
bu etkinlik için +594 ortalama | ||||||||
%1,00
12.09
/ %8,71
%-7,10 / %85,8 |
888sport Tenis |
11/06 09:00 |
Sebastian Korda – Tristan Schoolkate Netherlands - ATP Hertogenbosch |
8.5 üzerinde 2. katılımcı | ||||
Snai Tenis |
11/06 09:00 |
KORDA S – SCHOOLKATE, TRISTAN ATP WTA - Hertogenbosch |
9.5 altında 2. katılımcı | |||||
bu etkinlik için +124 ortalama | ||||||||
%1,00
16.87
/ %6,65
%-5,30 / %89,4 |
Etoto (PL) Basketbol |
10/06 19:30 |
BC Oostende – Zorg En Zekerheid Leiden Międzynarodowe - BNXT League |
150 üzerinde Uzatma | ||||
Betbonanza Basketbol |
10/06 19:30 |
Oostende – ZZ Leiden Europe - BNXT League |
151.5 altında Uzatma | |||||
bu etkinlik için +742 ortalama | ||||||||
%1,00
1.53
/ %41,0
%-28,36 / %43,3 |
Leon Futbol |
11/06 20:00 |
Республика Конго – Fas Dünya - Dünya Kupası, Eleme |
AD1(+3.75) | ||||
888sport Futbol |
11/06 20:00 |
Congo – Morocco Africa - World Cup Africa Qualification |
AD2(−1.75) | |||||
bu etkinlik için +763 ortalama |