▼Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
1 sa |
Tennisi
Hentbol |
08/06 17:00 |
Моррасо Кангас – Бургос Гандбол :: Чемпионат Испании. Мужчины |
X2 |
|
|||
Fortuna (PL)
Hentbol |
08/06 17:00 |
Cangas – Burgos 1.Spain (M) |
1(1-5) |
|
● | |||
Danskespil (DK)
Hentbol |
08/06 17:00 |
Cb Cangas – Ubu San Pablo Burgos Spanien - Asobal |
AD1(−5.5) |
|
||||
bu etkinlik için +3416 kesin bahis | ||||||||
%1,00
11s |
Winmasters
Futbol |
08/06 10:00 |
Mamry Gizycko – DKS Dobre Miasto Poland - IV Liga 2024 |
2 / DNB |
|
|||
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 10:00 |
Gizycko – Dobre Miasto 5.Poland gr.Warminsko-Mazurska |
X |
|
||||
iForBet
Futbol |
08/06 10:00 |
Mamry Giżycko – DKS Dobre Miasto Polska - forBET 4. Liga warmińsko-mazurska |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +39 kesin bahis | ||||||||
%1,00
30d |
MaxLine
Futbol |
08/06 10:00 |
Гуандун ГЦ-Пауэр – Гуанси Ланьхан Китай. 2-я лига. |
1 |
|
● | ||
1Win
Futbol |
08/06 10:00 |
Guandong GZ-Power FC – Guangxi Lanhang China - League Two |
X |
|
||||
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 10:00 |
Guangdong GZ-Power FC – Guangxi Lanhang 3.China |
2 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +884 kesin bahis | ||||||||
%1,00
34d |
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 13:00 |
SK Brann B – Sotra 3.Norway-gr.1 |
2 / DNB |
|
○ | ||
Apostaganha
Futbol |
08/06 13:00 |
SK Brann 2 – Sotra SK Noruega - 2ª Divisão Grupo 1 |
X |
|
||||
EsporteNetSP
Futbol |
08/06 13:00 |
Brann 2 – Sotra Noruega - 2.a Divisao - Grupo 1 |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +1938 kesin bahis | ||||||||
%1,00
22d |
Etopaz (AZ)
Futbol |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg International - Friendlies |
2 gol yemeden kazanır |
|
|||
Interwetten
Futbol |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg World - International Friendlies |
0.5 altında 2. takım |
|
● | |||
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg Friendly matches |
Her ikisi de skor yapar |
|
||||
bu etkinlik için +1135 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2d |
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 09:30 |
Plzen B – Dukla Prague B 3.Czech Rep. CFL |
1 / DNB |
|
○ | ||
CloudBet
Futbol |
08/06 09:30 |
FC Viktoria Plzen B – FK Dukla Prague B Çek Cumhuriyeti - CFL |
X |
|
||||
Rivalry
Futbol |
08/06 09:30 |
Plzen B – Dukla Prague B Czech Republic - 3. Liga CFL |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +1026 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2s |
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 16:00 |
Starowice Dolne – Bytom Odrzanski 4.Poland-gr.III |
1 / DNB |
|
● | ||
Bahigo
Futbol |
08/06 16:00 |
Lzs Starowice – Odra Bytom Odrzanski Football - Poland - III Liga, Group 3 |
X2 |
|
○ | |||
Leon
Futbol |
08/06 16:00 |
ЛЗС Старовице Дольне – Одра Бытом-Оджаньский Polonya - 3. Lig |
2 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +1651 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2s |
Leon
Futbol |
08/06 16:00 |
Татран Оравске Веселе – Горал Стара Любовна Slovakya - 3. Lig |
AD2(−0.25) |
|
|||
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 16:00 |
Oravske Vesele – Stara Lubovna 3.Slovakia-East |
1X |
|
○ | |||
Nike (SK)
Futbol |
08/06 16:00 |
Oravské Veselé – Stará Ľubovňa Slovakia 3rd league East |
1 / DNB |
|
● | |||
bu etkinlik için +467 kesin bahis | ||||||||
%1,00
4s |
Leon
Futbol |
08/06 11:00 |
Лисенг – Янг Бойз Danimarka - Danimarka 3. Lig |
1 üzerinde |
|
● | ||
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 12:00 |
Lyseng – Young Boys FD Silkeborg 4.Denmark |
1.5 altında |
|
||||
Apostaganha
Futbol |
08/06 12:00 |
IF Lyseng – Young Boys FD Silkeborg Dinamarca - 3rd Division |
Goller: Hayır |
|
||||
bu etkinlik için +321 kesin bahis | ||||||||
%1,00
9s |
1xBet (IT)
Futbol |
09/06 00:00 |
Manta – Guayaquil City Ecuador - LigaPro Primera B |
1 / DNB |
|
○ | ||
Fortuna (PL)
Futbol |
09/06 00:00 |
Manta – Guayaquil City 2.Ecuador |
X |
|
○ | |||
BookMaker
Futbol |
09/06 00:00 |
Manta FC – Guayaquil City FC SOUTH AMERICA - ECUADOR - PRIMERA B |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +321 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2d |
BetVictor (WADE)
Futbol |
08/06 14:00 |
Roa (W) – Stabaek (W) Norway - NOR Toppserien (W) |
2 / DNB |
|
○ | ||
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 14:00 |
Roa – Stabaek IF 1.Norway women |
X |
|
||||
BolsaDeAposta
Futbol |
08/06 14:00 |
Roa (W) – Stabaek (W) Norway - Norwegian Women's Matches |
AD1(−0.5) |
13,72 $ |
● | |||
bu etkinlik için +382 kesin bahis | ||||||||
%1,00
52d |
Fortuna (PL)
Hentbol |
08/06 14:00 |
Magdeburg – Aalborg Champions League (M) |
2 / DNB 2. devre |
|
● | ||
ZEbet (FR)
Hentbol |
08/06 14:00 |
SC Magdebourg – Aalborg Handbold European Cup - Champions League |
X 2. devre |
|
||||
Marathon
Hentbol |
08/06 14:00 |
Magdeburg – Aalborg European Champions League. Men. Dörtlü Final. Köln. Yarı Final |
1 2. devre |
|
○ | |||
bu etkinlik için +360 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2s |
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 14:00 |
C.Gubin – Tarnowskie Góry 4.Poland-gr.III stq pr cu |
2 / DNB |
|
● | ||
Olimp
Futbol |
08/06 16:00 |
Карина Губин – Gwarek Tarnowskie Góry Польша. 3-я лига. Группа 3 |
2 - Hayır |
|
○ | |||
CloudBet
Futbol |
08/06 16:00 |
Mkp Carina Gubin – Gwarek Tarnowskie Gory Polonya - III Liga, Group 3 |
AD1(−0.5) |
|
||||
bu etkinlik için +6457 kesin bahis | ||||||||
%1,00
8s |
Parimatch (BR)
Futbol |
09/06 01:30 |
Sporting Kansas City – Seattle Sounders USA - MLS |
9 altında - kornerler |
|
● | ||
Fortuna (PL)
Futbol |
09/06 01:30 |
Kansas – Seattle USA-MLS |
8.5 üzerinde - kornerler |
|
||||
DaznBet (UK)
Futbol |
09/06 01:30 |
Sporting Kansas City – Seattle Sounders USA - Major League Soccer |
9.5 üzerinde - kornerler |
|
○ | |||
bu etkinlik için +192 kesin bahis | ||||||||
%1,00
13s |
Parasino
Futbol |
08/06 20:00 |
British Virgin Islands – Guatemala FIFA - World Cup 2026 - Qualification |
5 altında |
|
● | ||
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 20:00 |
British Virgin Islands – Guatemala Qualification WCH CONCACAF |
4.5 üzerinde |
|
||||
Betfair SB (ES)
Futbol |
08/06 20:00 |
British Virgin Islands – Guatemala FIFA Football - FIFA World Cup Qualifiers - Americas |
5.5 üzerinde |
|
○ | |||
bu etkinlik için +145 kesin bahis | ||||||||
%1,00
0d |
Stanleybet (IT)
Basketbol |
08/06 10:00 |
Mandurah Magic – East Perth Eagles Australia - NBL1 Donne, Ovest |
AD1(−0.5) 1. yarı |
|
|||
Fortuna (PL)
Basketbol |
08/06 10:00 |
Mandurah Magic – East Perth Eagles 2.Australia (W)-West |
X 1. yarı |
|
||||
22Bet
Basketbol |
08/06 10:00 |
Mandurah Magic (Women) – East Perth Eagles (Women) [81543] Australia. NBL1. Women |
2 1. yarı |
|
● | |||
bu etkinlik için +133 kesin bahis | ||||||||
%0,99
0d |
TeApuesto
Futbol |
08/06 21:00 |
Ferro Carril Oeste – CA Estudiantes de Caseros Argentina - Primera Division, Women |
X / ANB |
|
○ | ||
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 21:00 |
Ferro Carril Oeste – CA Estudiantes de Caseros 1.Argentina women |
2 |
|
||||
SportingWin
Futbol |
08/06 21:00 |
Club Ferro Carril Oeste (Wom) – Estudiantes de Caseros (Wom) Argentina - Championship - Women |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +686 kesin bahis | ||||||||
%0,99
40d |
SportingWin
Futbol |
08/06 14:00 |
FK Gjovik-Lyn – Skeid Norway - 2nd Division |
0.75 üzerinde 1. takım |
|
● | ||
MelBet
Futbol |
08/06 14:00 |
Gjovik-Lyn – Skeid [50932] Norway. Division 2 |
Toplam =1 1. takım |
|
○ | |||
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 14:00 |
Gjovik Lyn – Skeid 3.Norway-gr.2 |
0.5 altında 1. takım |
|
○ | |||
bu etkinlik için +1319 kesin bahis | ||||||||
%0,99
2s |
Parasino
Hokey |
09/06 01:00 |
Florida Panthers – Edmonton Oilers United States - NHL |
1 / DNB |
|
● | ||
Betspeed
Hokey |
09/06 01:00 |
Florida Panthers – Edmonton Oilers Estados Unidos - NHL |
X2 |
|
○ | |||
Fortuna (PL)
Hokey |
09/06 01:07 |
Florida – Edmonton NHL |
2 |
|
||||
bu etkinlik için +173 kesin bahis | ||||||||
%0,99
2s |
Leon
Futbol |
09/06 10:00 |
Арка 2 – Слупск Polonya - 4. Lig |
1 |
|
|||
Betcris (PL)
Futbol |
09/06 10:00 |
Arka II Gdynia – Gryf Slupsk Poland - IV Liga |
X |
|
||||
Fortuna (PL)
Futbol |
09/06 10:00 |
Arka II Gdynia – Slupsk 5.Poland gr.Pomorska |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +112 kesin bahis | ||||||||
%0,99
2s |
BetOnline
Futbol |
08/06 17:00 |
Austria – Switzerland World - International Friendlies |
AD1(+0.25) |
|
|||
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 17:00 |
Switzerland – Austria Friendly matches |
X |
|
||||
Admiral (AT)
Futbol |
08/06 17:00 |
Switzerland – Austria Int. Friendlies |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +257 kesin bahis | ||||||||
%0,99
45d |
Betcris (PL)
Futbol |
08/06 16:00 |
1 KS Sleza Wroclaw – Gornik Zabrze II Poland - III Liga - Group III |
1 |
|
○ | ||
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 16:00 |
S.Wroclaw – Gornik II Zabrze 4.Poland-gr.III |
X |
|
||||
PokerStars (IT)
Futbol |
08/06 16:00 |
Sleza Wroclaw – KS Gornik Zabrze II Polish III Liga |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +204 kesin bahis | ||||||||
%0,99
2s |
Dafabet (Dafa Sports)
Futbol |
08/06 14:00 |
Latvia – Lithuania Football / International / Baltic Cup |
AD1(0) |
|
○ | ||
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 14:00 |
Latvia – Lithuania Baltic Cup |
X |
|
||||
Sportmarket
Futbol |
08/06 14:00 |
Latvia – Lithuania XX - International Baltic Cup |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +529 kesin bahis | ||||||||
%0,99
14d |
BetBoom
Tenis |
08/06 14:35 |
Бранкаччио Н. – Ракель Гонсалес-Вилар WTA - WTA 125. Валенсия. Грунт. Испания |
17 üzerinde |
|
|||
Wonderbet (CO) new
Tenis |
08/06 14:30 |
Brancaccio, Nuria – Gonzalez Vilar, Raquel WTA 125K - Valencia, Spain, Qualifying |
17.5 altında |
|
● | |||
Fortuna (PL)
Tenis |
08/06 14:30 |
Brancaccio N. – Gonzalez Vilar R. W-WTA Valencia, singles |
16.5 altında |
|
○ | |||
bu etkinlik için +26 kesin bahis | ||||||||
%0,99
3s |
Sportmarket
Futbol |
08/06 17:00 |
Estonia – Faroe Islands XX - International Baltic Cup |
2.25 üzerinde |
|
● | ||
Olimp
Futbol |
08/06 17:00 |
Estonya – Фарерские острова Milli takımlar. Dostluk maçları |
2.5 altında |
|
○ | |||
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 17:00 |
Estonia – Faroe Islands Baltic Cup |
1.5 altında |
|
||||
bu etkinlik için +116 kesin bahis |
Ayrıca bkz.: Fortuna (PL) ile ortalamalar veya Fortuna (PL) ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.