▼ | Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
2.88
/ %27,0
%-20,47 / %59,1 |
Fortuna (PL) Futbol |
08/06 16:00 |
Oravske Vesele – Stara Lubovna 3.Slovakia-East |
1X | ||||
MostBet Futbol |
08/06 16:00 |
TJ Tatran Oravske Vesele – Stara Lubovna Slovakia - League 3 |
X2 | |||||
bu etkinlik için +14 ortalama | ||||||||
%0,98
1.97
/ %35,0
%-25,19 / %49,6 |
MostBet Tenis |
08/06 14:00 |
Swiatek I – Paolini J Roland Garros - Wom. Clay. Final |
0.5 üzerinde - karşılanamayan servisler 2. katılımcı | ||||
Fortuna (PL) Tenis |
08/06 14:00 |
Swiatek I. – Paolini J. W-Roland Garros, singles |
1.5 altında - karşılanamayan servisler 2. katılımcı | |||||
bu etkinlik için +10 ortalama | ||||||||
%0,97
1.11
/ %48,7
%-32,11 / %35,8 |
iForBet Futbol |
08/06 16:00 |
GKS Bełchatów – Legia II Warszawa Polska - 3. Liga, gr. I |
0.5 üzerinde | ||||
Fortuna (PL) Futbol |
08/06 16:00 |
GKS Belchatow – Legia II Warszawa 4.Poland-gr.I |
1.5 altında 2. takım | |||||
bu etkinlik için +3 ortalama | ||||||||
%0,95
2.38
/ %30,8
%-22,84 / %54,3 |
Fortuna (PL) Tenis |
08/06 13:45 |
Sasnovich A. – Schoofs B. W-WTA Hertogenbosch, singles |
AD1(−3.5) 1. set | ||||
CloudBet Tenis |
08/06 13:45 |
Aliaksandra Sasnovich – Bibiane Schoofs WTA - WTA S-Hertogenbosch, Kadınlar Tekler |
AD2(+5.5) 1. set | |||||
bu etkinlik için +2 ortalama | ||||||||
%0,94
3.87
/ %21,7
%-17,05 / %65,9 |
Tippmixpro Futbol |
08/06 16:00 |
MKP Carina Gubin – Gwarek Tarnowskie Gory Poland - III Liga, Group 3 2024 |
1(2:0) | ||||
Fortuna (PL) Futbol |
08/06 14:00 |
C.Gubin – Tarnowskie Góry 4.Poland-gr.III |
2 / DNB | |||||
bu etkinlik için +8 ortalama | ||||||||
%0,94
1.48
/ %41,7
%-28,75 / %42,5 |
Fortuna (PL) Futbol |
08/06 16:00 |
Starowice Dolne – Bytom Odrzanski 4.Poland-gr.III (ADJ98280) |
1X 1. devre | ||||
Bet365 (FULL) Futbol |
08/06 16:00 |
LZS Starowice Dolne – Odra Bytom Odrzanski Poland III Liga |
X2 1. devre | |||||
bu etkinlik için +6 ortalama | ||||||||
%0,93
14.45
/ %7,46
%-6,08 / %87,8 |
Fortuna (PL) Voleybol |
08/06 11:20 |
Japan – Slovenia Nations league (M) |
AD1(−7.5) | ||||
NetBet (IT) Voleybol |
08/06 11:20 |
Giappone – Slovenia Internazionale - Nations League |
AD2(+9.5) | |||||
bu etkinlik için +24 ortalama | ||||||||
%0,92
1.25
/ %45,7
%-30,75 / %38,5 |
188Bet Futbol |
09/06 01:30 |
Atletico-Bucaramanga – Independiente-Santa-Fe Colombia - Colombia Primera A - PlayOff |
2 üzerinde | ||||
Fortuna (PL) Futbol |
09/06 01:30 |
CA Bucaramanga – Independiente Santa Fe 1.Colombia |
4 altında | |||||
bu etkinlik için +4 ortalama | ||||||||
%0,91
4.84
/ %18,2
%-14,61 / %70,8 |
Bet365 (FAST) Hokey |
09/06 01:00 |
EDM Oilers – FLA Panthers NHL |
AD2(−0.25) | ||||
Fortuna (PL) Hokey |
09/06 01:07 |
Florida – Edmonton NHL |
AD2(+1.5) | |||||
bu etkinlik için +14 ortalama | ||||||||
%0,91
3.88
/ %21,6
%-17,01 / %66,0 |
BolsaDeAposta Tenis |
08/06 12:40 |
James Duckworth – Khumoyun Sultanov ATP Stuttgart |
21-2 - lay | 158,98 $ 5.80 |
|||
Fortuna (PL) Tenis |
08/06 12:40 |
Duckworth J. – Sultanov K. M-ATP Stuttgart, singles (ADJ98280) |
AD2(+1.5) | |||||
bu etkinlik için +10 ortalama | ||||||||
%0,90
2.02
/ %34,3
%-24,86 / %50,3 |
Fortuna (PL) Voleybol |
08/06 17:00 |
South Korea – Pakistan AVC Challenge Cup (M) |
AD1(+1.5) | ||||
Vulkan Bet Voleybol |
08/06 17:00 |
South Korea – Pakistan WW-ASI - AVC. Challenge Cup |
AD2(+1.5) | |||||
bu etkinlik için +1 ortalama | ||||||||
%0,89
4.15
/ %20,5
%-16,26 / %67,5 |
Fortuna (PL) Tenis |
09/06 14:00 |
Zverev A. – Alcaraz C. M-Roland Garros, singles |
6.5 üzerinde 1. set | ||||
Winamax (ES) Tenis |
09/06 14:00 |
Alexander Zverev – Carlos Alcaraz ATP - Roland Garros |
8.5 altında 1. set | |||||
bu etkinlik için +13 ortalama | ||||||||
%0,87
1.96
/ %35,0
%-25,26 / %49,5 |
William Hill Futbol |
08/06 10:00 |
Guangzhou E-Power – Guangxi Lanhang Chinese League 2 |
0.5 üzerinde | ||||
Fortuna (PL) Futbol |
08/06 10:00 |
Guangdong GZ-Power FC – Guangxi Lanhang 3.China |
2 altında | |||||
bu etkinlik için +16 ortalama | ||||||||
%0,87
0.69
/ %60,5
%-37,14 / %25,7 |
Fortuna (PL) Futbol |
09/06 01:30 |
Kansas – Seattle USA-MLS |
7.5 üzerinde - kornerler | ||||
Danskespil (DK) Futbol |
09/06 01:30 |
Sporting Kansas City – Seattle Sounders FC USA - US Major League Soccer |
13.5 altında - kornerler | |||||
bu etkinlik için +4 ortalama | ||||||||
%0,86
5.39
/ %16,6
%-13,53 / %72,9 |
Smarkets Tenis |
08/06 11:20 |
Zizou Bergs – Omar Jasika ATP S-Hertogenbosch, Netherlands Men Singles, Qualification |
21-2 - lay | 18,00 £ 10.50 |
|||
Fortuna (PL) Tenis |
08/06 11:20 |
Bergs Z. – Jasika O. M-ATP Hertogenbosch, singles |
AD2(+1.5) | |||||
bu etkinlik için +1 ortalama | ||||||||
%0,85
4.64
/ %18,8
%-15,07 / %69,9 |
18Bet Futbol |
09/06 15:00 |
Neptun Konskie – Korona Kielce II Poland - Poland Fourth Division |
1(2:0) | ||||
Fortuna (PL) Futbol |
09/06 15:00 |
Konskie – Korona II Kielce 5.Poland gr.Swietokrzyska |
2 | |||||
bu etkinlik için +3 ortalama | ||||||||
%0,85
0.68
/ %60,7
%-37,25 / %25,5 |
Fortuna (PL) Futbol |
09/06 01:30 |
St.Louis City – Portland USA-MLS |
7.5 üzerinde - kornerler | ||||
Danskespil (DK) Futbol |
09/06 01:30 |
St. Louis City SC – Portland Timbers USA - US Major League Soccer |
13.5 altında - kornerler | |||||
bu etkinlik için +1 ortalama | ||||||||
%0,84
1.3
/ %44,7
%-30,29 / %39,4 |
Fortuna (PL) Futbol |
09/06 08:00 |
United City FC – Tuloy 1.Philippines |
1 / DNB | ||||
BaltBet Futbol |
09/06 08:00 |
Юнайтед Сити – Тулой ФК Филиппины. Чемпионат |
AD2(+3.5) | |||||
%0,82
6.26
/ %14,7
%-12,10 / %75,8 |
Nike (SK) Salon futbolu |
08/06 19:45 |
Serbia – Romania EMF EURO 2024 |
AD1(+1.5) | ||||
Fortuna (PL) Salon futbolu |
08/06 19:45 |
Serbia – Romania EMF Euro |
2 | |||||
%0,78
3.26
/ %24,5
%-19,03 / %62,0 |
Neobet Tenis |
08/06 12:30 |
Van Uytvanck, Alison – Tan, Harmony ITF - Surbiton Women |
8.5 üzerinde 1. set | ||||
Fortuna (PL) Tenis |
08/06 12:30 |
Van Uytvanck A. – Tan H. W-ITF Surbiton, singles |
9.5 altında 1. set | |||||
bu etkinlik için +1 ortalama | ||||||||
%0,77
1.46
/ %41,7
%-28,90 / %42,2 |
Fortuna (PL) Futbol |
08/06 09:30 |
Plzen B – Dukla Prague B 3.Czech Rep. CFL |
1 / DNB | ||||
Bodog (EU) Futbol |
08/06 09:30 |
Viktoria Plzen B – Dukla Praha B CFL |
AD2(+1.75) | |||||
bu etkinlik için +20 ortalama | ||||||||
%0,76
3.15
/ %25,1
%-19,42 / %61,2 |
Neobet Tenis |
08/06 16:00 |
Kiick, Allie – Chang, Sophie ITF - Sumter Women |
8.5 üzerinde 1. set | ||||
Fortuna (PL) Tenis |
08/06 16:00 |
Kiick A. – Chang S. W-ITF Sumter, singles |
9.5 altında 1. set | |||||
%0,76
2.15
/ %32,8
%-24,09 / %51,8 |
1Bet Futbol |
08/06 14:00 |
Lyn Oslo – Valerenga Norveç - Norveç Toppserien Bayanlar |
1X 1. devre | ||||
Fortuna (PL) Futbol |
08/06 14:00 |
Lyn – Valerenga Oslo 1.Norway women |
X2 1. devre | |||||
bu etkinlik için +2 ortalama | ||||||||
%0,74
14.48
/ %7,25
%-6,07 / %87,9 |
Parimatch (BR) Voleybol |
08/06 14:30 |
Qatar – Kazakhstan National teams - AVC Challenge Cup |
44.5 üzerinde 1. set | ||||
Fortuna (PL) Voleybol |
08/06 14:30 |
Qatar – Kazakhstan AVC Challenge Cup (M) |
45.5 altında 1. set | |||||
bu etkinlik için +2 ortalama | ||||||||
%0,74
7.04
/ %13,3
%-11,06 / %77,9 |
Fortuna (PL) Tenis |
08/06 10:00 |
Brouwer G. – Moreno De Alboran N. M-ATP Hertogenbosch, singles |
AD1(−3.5) | ||||
Zenit Tenis |
08/06 10:05 |
Gijs Brouwer – Nicolas Moreno De Alboran ATP. Hertogenbosch. Grass. Qualifying |
AD2(+4.5) | |||||
bu etkinlik için +1 ortalama |
Ayrıca bkz.: Fortuna (PL) ile kesin bahisler veya Fortuna (PL) ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.