▲Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%0,00
29d |
Holiganbet
Futbol |
11/05 15:00 |
FC Stadlau – SV Wienerberger Avusturya - Avusturya Landesliga 2024 |
AD1(+0.5) |
|
|||
VBet
Futbol |
11/05 15:00 |
Stadlau – SV Wienerberg Austria - Landesliga stq pr cu |
2 |
|
||||
bu etkinlik için +1 kesin bahis | ||||||||
%0,00
1 sa |
Leon
Futbol |
12/05 06:00 |
Гунгалин Юнайтед – Оконнор Найтс Avustralya - NPL, Capital |
0.5 üzerinde |
|
|||
VBet
Futbol |
12/05 06:00 |
Gungahlin United FC – O'Connor Knights FC Australia - NPL Capital Territory |
X ve 1.5 altında |
|
||||
%0,00
13s |
ZEbet (NG)
Futbol |
12/05 01:00 |
The Strongest – Nacional Potosi Bolivia Primera Division |
2 üzerinde |
|
● | ||
VBet
Futbol |
12/05 01:00 |
Club The Strongest – CA Nacional Potosi Bolivia - LFPB |
2.5 altında |
|
||||
%0,00
2s |
AsianOdds
Futbol |
11/05 23:00 |
Brown de Adrogue – Aldosivi ARGENTINA PRIMERA B NACIONAL |
AD2(−1) |
|
● | ||
Danskespil (DK)
Futbol |
11/05 23:00 |
CA Brown De Adrogue – CA Aldosivi Argentina - Primera B Nacional |
1(2:0) |
|
||||
VBet
Futbol |
11/05 23:00 |
CA Brown Adrogue – CA Aldosivi Argentina - Primera Nacional |
1X |
|
||||
bu etkinlik için +1 kesin bahis | ||||||||
%0,00
4s |
SkyBet
Futbol |
11/05 19:30 |
Tristan Suarez – San Martin-Tucumán Argentine Primera B Nacional |
Toplam ≥7 - kornerler |
|
|||
VBet
Futbol |
11/05 19:30 |
Tristan Suarez – San Martin de Tucuman Argentina - Primera Nacional |
7 altında - kornerler |
|
||||
%0,00
6s |
BetVictor (WADE)
Futbol |
11/05 17:00 |
Anorthosis Famagusta – Aris Limmasol Cyprus - CYP 1st Division |
1 / DNB |
|
|||
VBet
Futbol |
11/05 17:00 |
Anorthosis – Aris Limassol FC Cyprus - First Division |
12 |
|
||||
Danskespil (DK)
Futbol |
11/05 17:00 |
Anorthosis Famagusta – Aris Limassol Cypern - 1.division |
2(0:1) |
|
● | |||
%0,01
2s |
CoolBet
Futbol |
12/05 15:00 |
JK Tallinna Kalev – JK Narva Trans Estonia - Premium Liiga |
2 / DNB |
|
● | ||
EstorilSolCasinos (PT)
Futbol |
12/05 15:00 |
Tallinna Kalev – Narva Trans Estonia - Estonia - Premium Liiga |
1X |
|
● | |||
VBet
Futbol |
12/05 15:00 |
JK Tallinna Kalev – Narva Trans Estonia - Premium Liiga |
1 |
|
||||
%0,02
21s |
Tippmixpro
Futbol |
11/05 16:00 |
Pecsi MFC – Soroksar SC Hungary - NB II 2024 |
AD2(+1) |
|
● | ||
VBet
Futbol |
11/05 16:00 |
Pecsi MFC – Soroksar SC Hungary - NB II |
1 |
|
||||
888sport
Futbol |
11/05 16:00 |
Pecsi Mecsek FC – Soroksar SC Hungary - Hungary Division 2 |
1(0:1) |
|
||||
%0,02
2s |
FavBet
Futbol |
12/05 17:30 |
Valencia – Rayo Vallecano Spain - La Liga |
5 üzerinde - kartlar |
|
● | ||
VBet
Futbol |
12/05 17:30 |
Valencia – Rayo Vallecano Spain - La Liga |
5.5 altında - kartlar |
|
||||
Surebet247
Futbol |
12/05 17:30 |
Valencia Cf – Rayo Vallecano Spain - LaLiga |
4.5 altında - kartlar |
|
||||
bu etkinlik için +2 kesin bahis | ||||||||
%0,04
12d |
SportsBet (IO)
Futbol |
11/05 21:00 |
Pouso Alegre MG – CA Patrocinense MG Brezilya - Brasileiro Serie D |
2.25 altında |
|
○ | ||
VBet
Futbol |
11/05 21:00 |
Pouso Alegre FC – CA Patrocinense Brazil - Serie D |
1.75 üzerinde |
|
||||
Livescorebet (NG)
Futbol |
11/05 21:00 |
Pouso Alegre-MG – CA Patrocinense-MG Brazil - Brazil - Serie D |
2.5 üzerinde |
|
● | |||
%0,04
39d |
VBet
Futbol |
12/05 13:00 |
Sandvikens AIK FK – FC Arlanda Sweden - 2nd Division |
AD1(+1.25) |
|
|||
Daznbet (ES)
Futbol |
12/05 13:00 |
Sandvikens AIK FK – FC Arlanda Division 2, Norra Svealand - Sweden |
X(1:0) |
|
||||
Svenska Spel
Futbol |
12/05 13:00 |
Sandvikens AIK FK – FC Arlanda Sweden - Sweden - 2nd N. Svealand |
2(1:0) |
|
● | |||
bu etkinlik için +4 kesin bahis | ||||||||
%0,04
5s |
MyStake
Futbol |
12/05 15:00 |
Kmsk Deinze – Lommel SK Belgium - Pro League, Relegation/Promotion Playoff |
AD2(+1) |
|
|||
VBet
Futbol |
12/05 15:00 |
KMSK Deinze – Lommel SK Belgium - Challenger Pro League |
1 |
|
||||
Lvbet
Futbol |
12/05 15:00 |
KMSK Deinze – Lommel SK Belgium - First Division B |
AD1(−1.25) |
|
● | |||
bu etkinlik için +5 kesin bahis | ||||||||
%0,04
1d |
Bet365 (FAST)
Futbol |
11/05 14:30 |
EC Futgol U20 – Santarritense U20 Brazil Campeonato Mineiro U20 |
1 / DNB |
|
|||
VBet
Futbol |
11/05 14:30 |
Futgol EC U20 – Santarritense FC U20 Brazil - U20 Campeonato Mineiro |
X |
|
||||
Betfair SB (ES)
Futbol |
11/05 14:30 |
Esporte Clube Futgol U20 – Santarritense U20 Brazilian U20 |
2 |
|
● | |||
%0,04
3s |
William Hill
Futbol |
11/05 15:00 |
Tarazona – Sabadell Spanish Primera RFEF Group 1 |
1 / DNB |
|
● | ||
VBet
Futbol |
11/05 15:00 |
SD Tarazona – CE Sabadell FC Spain - Primera Federacion |
X |
|
||||
BolsaDeAposta
Futbol |
11/05 15:00 |
CA Tarazona – Sabadell Spain - Spanish Primera Division RFEF Group 1 |
2 |
5,54 $ |
○ | |||
bu etkinlik için +2 kesin bahis | ||||||||
%0,06
13s |
Suprabets
Futbol |
16/05 00:30 |
FC Cincinnati – Atlanta United FC USA - MLS |
AD1(+0.25) |
|
|||
VBet
Futbol |
16/05 00:30 |
FC Cincinnati – Atlanta United FC USA - MLS |
X |
|
||||
Betfair (ES)
Futbol |
16/05 00:30 |
FC Cincinnati – Atlanta Utd Stati Uniti - MLS |
2 |
13,44 € |
● | |||
%0,07
52d |
CloudBet
Futbol |
12/05 22:30 |
Club Aurora – Oriente Petrolero Bolivya - Profesyonel Lig |
1.75 üzerinde |
|
|||
VBet
Futbol |
12/05 22:30 |
Club Aurora Cochabamba – CD Oriente Petrolero Bolivia - LFPB |
2.5 altında |
|
||||
Betfair (IT)
Futbol |
12/05 22:30 |
Aurora – Oriente Petrolero Bolivia - Liga Profesional |
1.5 üzerinde - lay |
22,37 € 1.20 |
● | |||
bu etkinlik için +1 kesin bahis | ||||||||
%0,09
4s |
Pin-up
Futbol |
15/05 18:30 |
Севилья – Кадис İspanya - İspanya LaLiga |
0.75 üzerinde 2. takım |
|
● | ||
VBet
Futbol |
15/05 18:30 |
Sevilla – Cadiz CF Spain - La Liga |
1 altında 2. takım |
|
||||
Betsson (GR)
Futbol |
15/05 16:30 |
Sevilla – Cádiz Spain - Spain - La Liga |
0.5 altında 2. takım |
|
○ | |||
%0,10
2s |
VBet
Futbol |
16/05 18:30 |
UD Las Palmas – Real Betis Spain - La Liga |
AD2(+1.25) |
|
|||
Rivalry
Futbol |
16/05 18:30 |
Las Palmas – Real Betis Spain - La Liga |
X(0:1) |
|
● | |||
BetBoom
Futbol |
16/05 18:30 |
Лас Пальмас – Реал Бетис Испания - Испания. Ла Лига |
AD1(−1.5) |
|
● | |||
%0,10
1 sa |
BolsaDeAposta
Futbol |
11/05 20:00 |
Chaco For Ever – Almirante Brown Argentina - Argentinian Primera B Nacional |
1 |
3,27 $ |
|||
Bet365 (FULL)
Futbol |
11/05 20:00 |
CA Chaco For Ever – Almirante Brown Argentina Nacional B |
X |
|
● | |||
VBet
Futbol |
11/05 20:00 |
CA Chaco For Ever – Almirante Brown Argentina - Primera Nacional |
2 |
|
||||
bu etkinlik için +1 kesin bahis | ||||||||
%0,10
40d |
TempoBet
Futbol |
12/05 20:00 |
Barnechea Futbol Club – Cd Antofagasta Chile - Primera B, Torneo Transicion |
X / HNB |
|
● | ||
VBet
Futbol |
12/05 17:30 |
AC Barnechea – Deportes Antofagasta Chile - Primera B |
1 |
|
||||
NoviBet (BR)
Futbol |
12/05 20:00 |
Barnechea – Deportes Antofagasta Chile - Primera B |
2 |
|
||||
%0,11
44d |
Stoiximan
Futbol |
12/05 11:00 |
CD Atletico Baleares – Linares Deportivo Spain - Primera Division RFEF |
AD1(+0.75) |
|
● | ||
Bet-Bra
Futbol |
12/05 11:00 |
Atletico Baleares – Linares Deportivo Spain - Spanish Primera Division RFEF Group 2 |
AD1(+0.5) - lay |
35,04 $ 2.03 |
||||
VBet
Futbol |
12/05 11:00 |
CD Atletico Baleares – Linares Deportivo Spain - Primera Federacion |
2(1:0) |
|
||||
%0,11
3s |
LigaStavok
Futbol |
12/05 19:00 |
Перес Селедон – Мунисипаль Либерия Коста-Рика - Примера дивизион |
AD2(+1) 2. devre |
|
● | ||
VBet
Futbol |
12/05 22:00 |
Perez Zeledon – Municipal Liberia Costa Rica - Primera Division |
1 2. devre |
|
||||
Pin-up
Futbol |
12/05 22:00 |
Перес Зеледон – Мунисипаль Либерия Kosta Rika - Kosta Rika. Primera Division - YYUZJR |
1(0:1) 2. devre |
|
||||
bu etkinlik için +1 kesin bahis | ||||||||
%0,11
1 sa |
TempoBet
Futbol |
12/05 17:30 |
Red Star Belgrade – FK Radnicki 1923 Serbia - Superliga, Playoffs |
X / HNB |
|
○ | ||
VBet
Futbol |
12/05 17:30 |
FK Crvena Zvezda – FK Radnicki 1923 Kragujevac Serbia - Super Liga |
1 |
|
||||
Betfair SB (ES)
Futbol |
12/05 17:30 |
Crvena Zvezda – FK Radnicki 1923 Serbian Super League |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +3 kesin bahis | ||||||||
%0,11
1 sa |
Bodog (EN)
Futbol |
11/05 21:30 |
Cusco FC – Carlos Mannucci Primera División |
AD1(−0.75) |
|
|||
VBet
Futbol |
11/05 21:30 |
Cusco FC – CSD Carlos A. Mannucci Peru - Liga 1 |
X(0:1) |
|
||||
Fulltbet
Futbol |
11/05 21:30 |
Cusco FC – Carlos Mannucci Peru - Peruvian Primera Division |
1 - lay |
9,79 R$ 1.40 |
● | |||
%0,14
1 sa |
OrbitX
Futbol |
12/05 15:00 |
Beroe Stara Za – Pirin Blagoevgrad Bulgaria - Bulgarian A League |
AD2(−0.25) - lay |
3,52 $ 3.86 |
○ | ||
VBet
Futbol |
12/05 15:00 |
PFC Beroe Stara Zagora – OFK Pirin Blagoevgrad Bulgaria - First League |
X |
|
||||
EsporteNetSP
Futbol |
12/05 15:00 |
Beroe – Pirin Blagoevgrad Bulgaria - 1.a Liga |
2 |
|
● | |||
Ayrıca bkz.: VBet ile ortalamalar veya VBet ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.