▼ | Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%0,99
18.0
/ %6,31
%-5,00 / %90,0 |
MostBet Voleybol |
08/06 07:25 |
Poland – Brazil League of Nation - Nations league. Japan |
AD1(−8.5) | ||||
Wplay (CO) Voleybol |
08/06 07:30 |
Poland – Brazil FIVB Nations League - Nations League (Men) |
AD2(+10.5) | |||||
bu etkinlik için +6 ortalama | ||||||||
%0,99
2.63
/ %28,8
%-21,58 / %56,8 |
Wplay (CO) Futbol |
09/06 20:15 |
France – Canada International - Friendlies |
AD1(−2) | ||||
NairaBet Futbol |
09/06 20:15 |
France – Canada World - International Friendlies National Teams |
2(0:4) | |||||
bu etkinlik için +2 ortalama | ||||||||
%0,98
3.2
/ %25,0
%-19,22 / %61,6 |
Wplay (CO) Futbol |
08/06 08:30 |
West Torrens Birkalla (W) – Metro United (W) Womens Football - Australia - National Premier League South |
1X | ||||
888sport Futbol |
08/06 08:30 |
West Torrens Birkalla SC Women – Metro United FC Women Australia - Australia National Premier League South Women |
2(0:1) | |||||
bu etkinlik için +4 ortalama | ||||||||
%0,98
24.53
/ %4,93
%-3,77 / %92,5 |
1xBet (IT) Basketbol |
08/06 10:00 |
Brisbane Capitals – Southern Districts Spartans Australia - NBL1, North |
AD1(+1.5) Uzatma | ||||
Wplay (CO) Basketbol |
08/06 10:00 |
Brisbane Capitals – Southern Districts Spartans Australia - NBL1 North |
AD2(+1) Uzatma | |||||
bu etkinlik için +9 ortalama | ||||||||
%0,98
12.28
/ %8,58
%-7,00 / %86,0 |
BetPix365 Basketbol |
08/06 12:00 |
Mandurah Magic – East Perth Eagles Australia - NBL1, West 2024 |
AD1(+1.5) Uzatma | ||||
Wplay (CO) Basketbol |
08/06 12:00 |
Mandurah Magic – East Perth Eagles Australia - NBL1 West |
AD2(+2) Uzatma | |||||
bu etkinlik için +3 ortalama | ||||||||
%0,97
1.91
/ %35,7
%-25,57 / %48,9 |
Betfirst (BE) Futbol |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs NPL [W] – Peninsula Power [W] Avustralya - Avustralya - Queensland Premier League Kadınlar |
2.5 üzerinde | ||||
Wplay (CO) Futbol |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs (W) – Peninsula Power (W) Womens Football - Australia - Queensland Premier League |
4.25 altında | |||||
bu etkinlik için +17 ortalama | ||||||||
%0,97
48.74
/ %5,91
%-0,50 / %24,4 |
Wplay (CO) Futbol |
08/06 09:00 |
Langfang City of Glory – Hubei Istar Asia - China - League Two |
2.25 üzerinde | ||||
SportsBet (IO) Futbol |
08/06 09:00 |
Langfang Glory City FC – Hubei Chufeng Heli FC Çin - China League 2 |
2.5 altında | |||||
bu etkinlik için +23 ortalama | ||||||||
%0,97
2.06
/ %33,9
%-24,60 / %50,8 |
Wplay (CO) Futbol |
08/06 13:00 |
Gamle Oslo FK – Aaskollen Scandinavia - Norway - Division 3 stq pr cu |
AD1(−1.25) | ||||
FonBet Futbol |
08/06 13:00 |
Gamle Oslo – Askollen Football. Norway. Division 3. Group 3 |
AD2(+3.5) | |||||
bu etkinlik için +3 ortalama | ||||||||
%0,95
0.6
/ %63,9
%-38,39 / %23,2 |
Pixbet285 (~BET365) new Futbol |
08/06 22:30 |
Estados Unidos – Colômbia Amistosos Internacionais |
AD1(+3) | ||||
Wplay (CO) Futbol |
08/06 22:30 |
USA – Colombia International - Friendlies |
AD2(+0.5) | |||||
bu etkinlik için +12 ortalama | ||||||||
%0,95
1.48
/ %41,6
%-28,70 / %42,6 |
Wplay (CO) Futbol |
09/06 00:30 |
New England Revolution – New York Red Bulls Americas - USA - MLS |
1 - kornerler | ||||
Parimatch (BR) Futbol |
09/06 00:30 |
New England Revolution – NY Red Bull USA - MLS |
AD2(+4.5) - kornerler | |||||
%0,94
12.06
/ %9,61
%-3,67 / %44,3 |
Nike (SK) Futbol |
08/06 20:30 |
Anguilla – Surinam World Cup qualification Concacaf |
3 üzerinde 2. devre | ||||
Wplay (CO) Futbol |
08/06 20:30 |
Anguilla – Suriname World Cup 2026 - World Cup 2026 - CONCACAF Qualifiers |
3.5 altında 2. devre | |||||
%0,94
2.43
/ %30,4
%-22,59 / %54,8 |
Wplay (CO) Futbol |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Europe - Poland - III liga |
AD1(+0.75) | ||||
Tippmixpro Futbol |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – KS Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - III Liga, Group 2 2024 |
2(0:1) | |||||
bu etkinlik için +17 ortalama | ||||||||
%0,93
1.86
/ %36,2
%-25,92 / %48,2 |
MelBet Basketbol |
08/06 11:00 |
Townsville Heat – Rockhampton Rockets [25543] Australia. NBL1 |
AD1(+6.5) 1. devre | ||||
Wplay (CO) Basketbol |
08/06 11:00 |
Townsville Heat – Rockhampton Rockets Australia - NBL1 North |
2 1. devre | |||||
bu etkinlik için +2 ortalama | ||||||||
%0,92
4.83
/ %18,2
%-14,64 / %70,7 |
MostBet Voleybol |
08/06 11:15 |
Japan – Slovenia League of Nation - Nations league. Japan |
11-2 | ||||
Wplay (CO) Voleybol |
08/06 11:20 |
Japan – Slovenia FIVB Nations League - Nations League (Men) |
AD2(+1.5) | |||||
bu etkinlik için +5 ortalama | ||||||||
%0,90
0.76
/ %58,4
%-36,29 / %27,4 |
Wplay (CO) Futbol |
15/06 00:30 |
New York City – Columbus Crew Americas - USA - MLS |
0.5 üzerinde | ||||
Winamax (ES) Futbol |
15/06 00:30 |
New York City FC – Columbus Crew Estados Unidos - Major League Soccer |
1.5 altında 2. takım | |||||
bu etkinlik için +7 ortalama | ||||||||
%0,89
2.0
/ %34,5
%-24,98 / %50,0 |
Bantubet Futbol |
08/06 07:00 |
Bentleigh Greens SC (Wom) – South Melbourne FC (Wom) Australia - NPL Victoria - Women stq pr cu |
2.5 üzerinde | ||||
Wplay (CO) Futbol |
08/06 07:00 |
Bentleigh Greens SC (W) – South Melbourne FC (W) Womens Football - Australia - Victoria Premier League |
4 altında | |||||
bu etkinlik için +6 ortalama | ||||||||
%0,88
1.08
/ %49,5
%-32,50 / %35,0 |
12Bet (BTI) Futbol |
08/06 13:00 |
SV Lichtenberg 47 – Neustrelitz Germany - Germany - Oberliga |
1X 1. devre | ||||
Wplay (CO) Futbol |
08/06 13:00 |
SV Lichtenberg – TSG Neustrelitz Germany - Oberliga |
AD2(+1) 1. devre | |||||
bu etkinlik için +5 ortalama | ||||||||
%0,88
0.45
/ %70,5
%-40,83 / %18,3 |
Wplay (CO) Futbol |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles World Cup 2026 - World Cup 2026 - Africa Qualifiers |
1 / DNB 1. devre | ||||
MelBet Futbol |
08/06 17:00 |
Republic of the Gambia – Seychelles [24809] World Cup 2026 Qualification. Africa |
AD2(+2) 1. devre | |||||
bu etkinlik için +2 ortalama | ||||||||
%0,87
1.78
/ %37,2
%-26,45 / %47,1 |
TOTOgaming Futbol |
08/06 09:15 |
Хлумец-над-Цидлиноу – Ческа Липа Чехия - Чехия. 3-я лига |
1X | ||||
Wplay (CO) Futbol |
08/06 09:15 |
FK Chlumec – Ceska Lipa Europe - Czech Republic - 3.Liga |
AD2(+1) | |||||
bu etkinlik için +12 ortalama | ||||||||
%0,85
2.48
/ %29,8
%-22,32 / %55,4 |
Germania (HR) Futbol |
15/06 13:00 |
Henan Songshan – Beijing Guoan China CSL |
1X | ||||
Wplay (CO) Futbol |
15/06 13:00 |
Henan Songshan Longmen – Beijing Guoan FC Asia - China - Super League |
X2 | |||||
%0,81
10.33
/ %9,71
%-8,11 / %83,8 |
Wplay (CO) Hentbol |
08/06 17:00 |
Barcelona – THW Kiel International - Champions League |
AD1(−1.5) 1. devre | ||||
Draftkings Hentbol |
08/06 17:00 |
FC Barcelona – THW Kiel Champions League |
AD2(+2.5) 1. devre | |||||
bu etkinlik için +3 ortalama | ||||||||
%0,80
3.17
/ %25,0
%-19,36 / %61,3 |
MelBet Basketbol |
08/06 10:00 |
South West Slammers (Women) – Kalamunda Eastern Suns (Women) [20184] Australia. NBL1. Women |
AD1(+5.5) 1. devre | ||||
Wplay (CO) Basketbol |
08/06 10:00 |
South West Slammers Women – Eastern Suns Women Australia - NBL1 West (Women) |
2 1. devre | |||||
bu etkinlik için +1 ortalama | ||||||||
%0,79
3.96
/ %21,1
%-16,79 / %66,4 |
Netbet (BR) Futbol |
08/06 16:00 |
Garbarnia Krakow – KSZO Ostrowiec Swietokrzyski Poland - III Liga - Group IV |
1X | ||||
Wplay (CO) Futbol |
08/06 16:00 |
Garbarnia Krakow – KSZO Ostrowiec Europe - Poland - III liga |
X2 | |||||
bu etkinlik için +18 ortalama | ||||||||
%0,78
0.81
/ %56,5
%-35,62 / %28,8 |
Wplay (CO) Futbol |
23/06 23:00 |
USA – Bolivia International - Copa America |
0.5 üzerinde | ||||
Germania (HR) Futbol |
23/06 22:55 |
SAD – Bolivija Copa America |
1.5 altında 2. devre 1. takım | |||||
%0,76
5.23
/ %16,9
%-13,83 / %72,4 |
Wplay (CO) Futbol |
09/06 01:30 |
Minnesota United FC – FC Dallas Americas - USA - MLS |
9.5 üzerinde - kornerler | ||||
Parimatch (BR) Futbol |
09/06 01:30 |
Minnesota United – FC Dallas USA - MLS |
11 altında - kornerler | |||||
bu etkinlik için +1 ortalama |
Ayrıca bkz.: Wplay (CO) ile kesin bahisler veya Wplay (CO) ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.