▼Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
6s |
EfBet (ES)
Futbol |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs Women – Peninsula Power Women Australia - Queensland NPL, Women |
4 altında |
|
● | ||
Leon
Futbol |
08/06 09:30 |
Истерн Субурбс – Пенинсула Avustralya - NPL, Queensland, Kadınlar |
3.75 üzerinde |
|
○ | |||
Uabet
Futbol |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs FC NPL (Wom) – Peninsula Power FC (Wom) Australia - NPL Queensland - Women |
4.5 üzerinde |
|
||||
bu etkinlik için +556 kesin bahis | ||||||||
%1,00
25d |
Uabet
Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Flota Swinoujscie – KP Starogard Poland - III Liga - Group II |
1 |
|
● | ||
TeApuesto
Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Flota Swinoujscie – Kp Starogard Gdansk Polonia - III Liga, Group 2 |
X |
|
||||
Sportium (CO)
Futbol |
08/06 16:00 |
Flota Swinoujscie – Starogard Gdanski Poland - III Liga |
2 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +1278 kesin bahis | ||||||||
%1,00
16s |
Pixbet285 (~BET365) new
Futbol |
17/06 14:00 |
Romênia – Ucrânia Euro 2024 |
AD1(+3) |
|
● | ||
Uabet
Futbol |
17/06 14:00 |
Romania – Ukraine Europe - UEFA Euro 2024 |
AD2(−2.5) |
|
||||
BetWay (IT)
Futbol |
17/06 14:00 |
Romania – Ucraina Europei - Euro 2024 |
2(3:0) |
|
||||
bu etkinlik için +182 kesin bahis | ||||||||
%1,00
3d |
Uabet
Futbol |
08/06 14:30 |
Excelsior Maassluis – Harkemase Boys Netherlands - Tweede Divisie |
1.25 altında 2. takım |
|
○ | ||
Bet7
Futbol |
08/06 14:30 |
Excelsior Maassluis – Harkemase Boys Netherlands - Tweede Divisie |
Toplam =1 2. takım |
|
||||
Marathonbet (IT)
Futbol |
08/06 13:30 |
Excelsior Maassluis – Harkemase Boys Netherlands. Tweede Divisie. Relegation-Promotion Play-Offs. 2nd Round. 2nd Leg |
1.5 üzerinde 2. takım |
|
● | |||
bu etkinlik için +792 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2s |
EuropeBet
Futbol |
08/06 12:00 |
Alingsas FC United W – Sundsvalls Dff W Sweden - Elitettan, Women |
1 gol yemeden kazanır |
|
○ | ||
Uabet
Futbol |
08/06 12:00 |
Alingsas IF (Wom) – Sundsvalls DFF (Wom) Sweden - Elitettan - Women |
Goller: Evet 2. takım |
|
● | |||
EsporteNetSP
Futbol |
08/06 12:00 |
Alingsås FC United - Feminino – Sundsvalls - Feminino Suecia - Elitettan |
0:0 |
|
||||
bu etkinlik için +520 kesin bahis | ||||||||
%1,00
6s |
Leon
Futbol |
14/06 01:30 |
Палмейрас – Васко Да Гама Brezilya - Serie A |
1 / DNB |
|
● | ||
Uabet
Futbol |
14/06 01:30 |
SE Palmeiras – CR Vasco da Gama Brazil - Serie A |
X |
|
||||
18Bet
Futbol |
14/06 01:30 |
Palmeiras – Vasco da Gama Brazil - Brazil Serie A |
2 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +45 kesin bahis | ||||||||
%1,00
26d |
Betshop
Futbol |
08/06 16:00 |
Sokol Sieniawa – Ks Wiazownica POLAND - Poland III Liga |
AD1(+0.75) |
|
|||
Uabet
Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Sokol Sieniawa – KS Wiazownica Poland - III Liga - Group IV |
2 |
|
○ | |||
Betfair SB (ES)
Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Sokol Sieniawa – KS Wiazownica Polish III Liga |
2(1:0) |
|
● | |||
bu etkinlik için +619 kesin bahis | ||||||||
%1,00
56d |
EsportesDaSorte (COM)
Futbol |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - III Liga, Group 2 23/24 |
1 / DNB |
|
○ | ||
Meridian
Futbol |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Polish - Polish III Liga |
X |
|
||||
Uabet
Futbol |
08/06 11:00 |
FC Unia Solec Kujawski – KS Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - III Liga - Group II |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +2030 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1 sa |
Uabet
Futbol |
08/06 16:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice Poland - III Liga - Group I |
AD2(+1) |
|
|||
NoviBet (BR)
Futbol |
08/06 16:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice Poland - Liga III |
X(0:1) |
|
||||
AdjaraBet
Futbol |
08/06 16:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice Poland. Polish III Liga |
1(0:1) |
|
● | |||
bu etkinlik için +228 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1 sa |
TonyBet
Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Notec Czarnkow – Zawisza Bydgoszcz Poland - III Liga, Group 2 |
AD2(+0.25) |
|
|||
Uabet
Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Notec Czarnkow – Zawisza Bydgoszcz Poland - III Liga - Group II |
X |
|
||||
Tennisi
Futbol |
08/06 16:00 |
Нотець Чарнкув – Завиша Быдгощ Футбол :: Чемпионат Польши. 3-й дивизион |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +1423 kesin bahis | ||||||||
%1,00
3g |
Marathon
Futbol |
09/06 01:30 |
Minnesota United – FC Dallas ABD. MLS |
2 üzerinde 75 dk. |
|
● | ||
Uabet
Futbol |
09/06 01:30 |
Minnesota United FC – FC Dallas USA - MLS |
2 altında 75 dk. |
|
||||
bu etkinlik için +444 kesin bahis | ||||||||
%1,00
28d |
Dafabet (Dafa Sports)
Futbol |
08/06 13:00 |
Japan Youth – Indonesia Youth Football / International Youth / Toulon Tournament / Tournoi Maurice Revello, Group B |
AD1(−1) 1. devre |
|
● | ||
Uabet
Futbol |
08/06 13:00 |
Japan (Youth) – Indonesia (Youth) World - Tournoi Maurice Revello |
AD2(+1) 1. devre |
|
||||
bu etkinlik için +762 kesin bahis | ||||||||
%1,00
11d |
CBet (LT)
Futbol |
08/06 14:00 |
Rosenborg – Kolbotn Norway - Toppserien. Women |
1 |
|
● | ||
Uabet
Futbol |
08/06 14:00 |
Rosenborg BK (Wom) – Kolbotn IL (Wom) Norway - Toppserien - Women |
X |
|
||||
Playpix
Futbol |
08/06 14:00 |
Rosenborg BK (Wom) – Kolbotn IL (Wom) Norway - Toppserien - Women |
2 |
|
||||
bu etkinlik için +72 kesin bahis | ||||||||
%1,00
13s |
Uabet
Hentbol |
08/06 17:00 |
FC Barcelona – THW Kiel Europe - Champions League |
1 |
|
|||
Betwgb
Hentbol |
08/06 17:00 |
Barcelona – Kiel International - Champions League |
2(0-5.5) |
|
● | |||
Betfirst (BE)
Hentbol |
08/06 17:00 |
FC Barcelona – THW Kiel Avrupa - Avrupa - Şampiyonlar Ligi |
2(≥6) |
|
||||
bu etkinlik için +3 kesin bahis | ||||||||
%1,00
0d |
Uabet
Futbol |
08/06 09:00 |
Langfang Glory City – Hubei Istar China - League Two |
1 altında 1. devre |
|
|||
10Bet (UK)
Futbol |
08/06 09:00 |
Langfang City of Glory – Hubei Istar Asia - China - League Two |
0.75 üzerinde 1. devre |
|
● | |||
Meridian
Futbol |
08/06 09:00 |
Langfang Glory City FC – Hubei Istar Chinese - Chinese League Two |
1.5 üzerinde 1. devre |
|
○ | |||
bu etkinlik için +334 kesin bahis | ||||||||
%1,00
9d |
Uabet
Futbol |
08/06 07:30 |
SWQ Thunder FC (Wom) – Capalaba FC (Wom) Australia - Queensland Premier League - Women |
4.25 altında |
|
○ | ||
Tippmixpro
Futbol |
08/06 07:30 |
SWQ Thunder (W) – Capalaba (W) Australia - Queensland Premier League Women 2024 |
3.5 üzerinde |
|
||||
LeoVegas
Futbol |
08/06 07:30 |
SWQ Thunder (W) – Capalaba (W) Australia / Queensland NPL (W) |
4.5 üzerinde |
|
● | |||
bu etkinlik için +85 kesin bahis | ||||||||
%1,00
26d |
Uabet
Futbol |
08/06 17:30 |
Real Oviedo – Eibar Spain - Segunda Division |
AD2(+0.25) |
|
|||
Betshop
Futbol |
08/06 17:30 |
Oviedo – Eibar SPAIN - Spain LaLiga 2 |
X |
|
||||
STS
Futbol |
08/06 17:30 |
Oviedo – Eibar Hiszpania - 2 liga |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +438 kesin bahis | ||||||||
%1,00
0d |
Bangbet
Hokey |
08/06 08:00 |
Newcastle North Stars – Melbourne Ice Australian Ice Hockey League |
8 üzerinde |
|
● | ||
Uabet
Hokey |
08/06 08:00 |
Newcastle North Stars – Melbourne Ice Australia - AIHL |
8.25 altında |
|
||||
MostBet
Hokey |
08/06 08:00 |
Newcastle North Stars – Melbourne Ice Australia - AIHL League |
7.5 altında |
|
||||
bu etkinlik için +186 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2s |
Marjosports
Futbol |
09/06 23:00 |
Nautico PE – Ser Caxias do Sul RS Brasil - Brasileirão Série C |
1 |
|
● | ||
BetWay
Futbol |
09/06 23:00 |
Nautico PE – Caxias RS Brazil - Serie C |
0 dezavantajı |
|
||||
Uabet
Futbol |
09/06 23:00 |
Nautico Capibaribe – SER Caxias Do Sul Brazil - Serie C |
2 |
|
||||
bu etkinlik için +139 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2d |
Uabet
Futbol |
08/06 16:00 |
GKS Wikielec – Concordia Elblag Poland - III Liga - Group I |
4 altında |
|
● | ||
Stoiximan
Futbol |
08/06 16:00 |
GKS Wikielec – Concordia Elblag Poland - III Liga |
3.75 üzerinde |
|
○ | |||
Bet-Bra
Futbol |
08/06 16:00 |
GKS Wikielec – Concordia Elblag Poland - Polish III Liga |
4.5 üzerinde |
2,58 $ |
○ | |||
bu etkinlik için +76 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1 sa |
Uabet
Futbol |
08/06 16:00 |
KS Karkonosze Jelenia Gora – Slask II Wroclaw Poland - III Liga - Group III |
3 üzerinde |
|
|||
EsportesDaSorte (COM)
Futbol |
08/06 16:00 |
Karkonosze Jelenia Gora – Slask II Wroclaw Poland - III Liga, Group 3 23/24 |
Toplam =3 |
|
||||
Paddy Power
Futbol |
08/06 16:00 |
KS Karkonosze Jelenia Gora – Slask Wroclaw II Polish III Liga |
2.5 altında |
|
● | |||
bu etkinlik için +89 kesin bahis | ||||||||
%1,00
13s |
Uabet
Futbol |
15/06 20:00 |
Italy – Albania Europe - UEFA Euro 2024 |
0.75 üzerinde 1. takım |
|
|||
10Cric
Futbol |
15/06 20:00 |
Italy – Albania International - UEFA Euro |
Toplam =1 1. takım |
|
||||
Lvbet
Futbol |
15/06 20:00 |
Italy – Albania Europe - Euro |
Goller: Hayır 1. takım |
|
● | |||
bu etkinlik için +833 kesin bahis | ||||||||
%1,00
13s |
Misli (AZ)
Futbol |
08/06 17:00 |
Qambiya – Seyşel Adaları Beynəlxalq - DÇ-2026, AFRİKA, SEÇMƏ MƏRHƏLƏ |
1:1 |
|
|||
Uabet
Futbol |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles World - World Cup Africa Qualification |
X ve 3.5 üzerinde |
|
||||
TempoBet
Futbol |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles International - FIFA World Cup Qual. CAF, Group F |
Skorlu berabere - Hayır |
|
● | |||
bu etkinlik için +1525 kesin bahis | ||||||||
%1,00
3s |
Uabet
Futbol |
08/06 13:00 |
Gamle Oslo FK – Askollen FK Norway - 3rd Division |
4.25 altında |
|
|||
Msport (NG)
Futbol |
08/06 13:00 |
Gamle Oslo FK – Aaskollen Norway - 3rd Division Group 3 |
Toplam =4 |
|
||||
PokerStars (IT)
Futbol |
08/06 13:00 |
Gamle Oslo – Askollen FK Norwegian 3rd Division |
4.5 üzerinde |
|
● | |||
bu etkinlik için +731 kesin bahis | ||||||||
%0,99
1 sa |
Versus (ES)
Tenis |
08/06 14:00 |
Giovanni Mpetshi Perricard – Vadym Ursu ATP - Stuttgart - Qualifying |
21 üzerinde |
|
● | ||
Uabet
Tenis |
08/06 14:00 |
Giovanni Mpetshi Perricard – Vadym Ursu Germany - ATP Stuttgart - Grass |
21.5 altında |
|
○ | |||
SboBet
Tenis |
08/06 14:30 |
Giovanni Mpetshi Perricard – Vadym Ursu ATP - Boss Open |
20.5 altında |
|
○ | |||
bu etkinlik için +23 kesin bahis |
Ayrıca bkz.: Uabet ile ortalamalar veya Uabet ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.