Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | ▲▼İkramiye oranı | ▲▼Olasılık | ▼Fazla değer biçmek | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 09:30 |
FC Viktoria Plzen II – Dukla Prague II Czech Republic - 3. liga |
AD1(−1) | %60,0 | +%9,70 | + 10 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg International - Friendlies |
2 - kornerler [race to 7 regular time] | %2,96 | +%9,64 | + 4 | ||
|
Stoiximan EN Basketbol |
08/06 10:00 |
Satria Muda Britama – Pacific Caesar Surabaya Indonesia - IBL |
2 1. devre | %22,6 | +%9,48 | + 5 | ||
|
Stoiximan EN Tenis |
09/06 14:00 |
Alexander Zverev – Carlos Alcaraz Garfia Roland Garros - Roland Garros |
4.5 üzerinde - mola 2. katılımcı | %57,3 | +%9,37 | + 6 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 12:00 |
Alingsas FC United (W) – Sundsvalls DFF (W) Sweden - Elitettan (W) |
2 1. devre | %6,99 | +%8,32 | |||
|
Stoiximan EN Futbol |
09/06 01:30 |
Internacional RS – Delfin SC Copa Sudamericana - Copa Sudamericana |
2. 3. goal skor yapar | %2,40 | +%8,22 | + 7 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 16:00 |
KTS-K Luzino – KP Blekitni Stargart Szczecinski Poland - III Liga |
3 üzerinde | %61,8 | +%8,10 | + 6 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 16:30 |
Alianza Atletico II – Atletico Grau II Peru - Reserve League |
1X | %59,1 | +%8,06 | + 3 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
09/06 18:00 |
CD Toledo – CD Quintanar del Rey Spain - Tercera Division RFEF |
2 2. devre | %22,0 | +%7,80 | + 2 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
09/06 15:00 |
Team TG FF – Umea FC Akademi Sweden - Division 2 |
1(0:1) 1. devre | %28,3 | +%7,73 | + 8 | ||
|
Stoiximan EN Basketbol |
08/06 19:30 |
Virtus Bologna – Olimpia Milano Italy - Serie A |
X 1. devre [race to 10 regular time] | %1,20 | +%7,67 | + 4 | ||
|
Stoiximan EN Tenis |
08/06 10:00 |
Richard Gasquet – Benjamin Bonzi ATP - Stuttgart - Qualifying |
9.5 altında 2. set | %39,8 | +%6,33 | + 7 | ||
|
Stoiximan EN Basketbol |
09/06 17:30 |
Paris Basketball – Monaco France - Pro A |
X 1. devre [race to 15 regular time] | %3,53 | +%6,02 | + 5 | ||
|
Stoiximan EN Tenis |
08/06 15:30 |
Petra Martic – Mayar Sherif WTA - Makarska (W) |
0.5 üzerinde - tie-break | %27,5 | +%5,87 | + 7 | ||
|
Stoiximan EN Basketbol |
10/06 02:15 |
Club Ciclista Olimpico – Platense Argentina - Liga Nacional |
76.5 üzerinde 1. yarı | %51,5 | +%5,67 | + 7 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 23:00 |
Gremio RS – Estudiantes de La Plata Copa Libertadores - Copa Libertadores |
5.5 altında - kornerler 1. takım | %43,1 | +%5,62 | + 8 | ||
|
Stoiximan EN Basketbol |
08/06 12:00 |
Joondalup Wolves – Cockburn Cougars Australia - NBL1 |
2 1. devre | %24,0 | +%5,52 | + 4 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 16:00 |
Sokol Sieniawa – KS Wiaznownica Poland - III Liga |
2 / DNB 2. devre | %65,7 | +%5,18 | + 7 | ||
|
Stoiximan EN Tenis |
08/06 11:20 |
Zizou Bergs – Omar Jasika ATP - Hertogenbosch - Qualifying |
9.5 altında 2. set | %59,0 | +%5,04 | + 3 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Flota Swinoujscie – KP Starogard Gdanski Poland - III Liga |
AD1(−1.75) | %56,1 | +%4,99 | + 6 | ||
|
Stoiximan EN Basketbol |
08/06 18:30 |
Efes – Fenerbahce Turkey - TBSL |
42.5 altında 4. devre | %53,0 | +%4,88 | + 2 | ||
|
Stoiximan EN Tenis |
08/06 15:00 |
Otto Virtanen – Zachary Svajda ATP - Hertogenbosch - Qualifying |
12.5 altında 2. set | %78,2 | +%4,84 | + 8 | ||
|
Stoiximan EN Voleybol |
08/06 21:00 |
Semel/Instransforma (W) U19 – Limeira (W) U19 Brazil - Paulista (W) U19 |
21-2 | %33,7 | +%4,53 | |||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 16:00 |
RKS Garbarnia Krakow – KSZO Ostrowiec Poland - III Liga |
1 / DNB 2. devre | %71,9 | +%4,23 | + 5 | ||
|
Stoiximan EN Basketbol |
08/06 10:00 |
Mandurah Magic (W) – East Perth Eagles (W) Australia - NBL1 (W) |
150.5 üzerinde Uzatma | %56,3 | +%4,11 | + 2 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 10:30 |
NWS Spirit U20 – Marconi Stallions U20 Australia - NPL NSW U20 |
No goals | %2,81 | +%3,88 | |||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 16:00 |
Karpaty Krosno – KS Wisloka Debica Poland - III Liga |
2 / DNB 2. devre | %59,3 | +%3,72 | + 3 | ||
|
Stoiximan EN Tenis |
08/06 10:00 |
Lanlana Tararudee – Carmen Lopez Martinez WTA - Valencia - Qualifying (W) |
11-2 2. set | %82,2 | +%3,54 | + 2 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
09/06 20:00 |
Criciuma SC – Cuiaba MT Brazil - Brasileirao - Serie A Betano |
4.5 altında - hedefe şut 1. takım | %43,1 | +%3,54 | |||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 11:00 |
Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - III Liga |
2 / DNB 2. devre | %64,7 | +%3,54 | + 2 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 17:30 |
Real Oviedo – SD Eibar Spain - Segunda Division |
2 üzerinde | %59,2 | +%3,52 | + 15 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 21:20 |
CA Platense – CA Huracan Argentina - Copa |
1 - kornerler | %44,0 | +%3,27 | + 3 | ||
|
Stoiximan EN Voleybol |
08/06 15:00 |
Vinhedo (W) U19 – Sao Bernardo (W) U19 Brazil - Paulista (W) U19 |
11-2 | %84,6 | +%3,23 | |||
|
Stoiximan EN Basketbol |
10/06 01:00 |
Boston Celtics – Dallas Mavericks USA - NBA |
1 - assist Uzatma | %66,6 | +%3,15 | + 5 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Notec Czarnkow – Zawisza Bydgoszcz Poland - III Liga |
1 / DNB 2. devre | %57,2 | +%3,03 | |||
|
Stoiximan EN Tenis |
08/06 12:30 |
Alison Van Uytvanck – Harmony Tan ITF Women - Great Britain (W) |
12.5 üzerinde 1. katılımcı | %43,8 | +%2,96 | + 3 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 17:00 |
Moldova – Cyprus International - Friendlies |
Penaltılar: Evet | %29,8 | +%2,82 | |||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 14:00 |
FC Honka (W) – Pallokerho-35 (W) Finland - Kansallinen Liiga (W) |
1 / DNB 2. devre | %77,9 | +%2,76 | + 6 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 13:30 |
SC Genemuiden – Blauw Geel 38 Netherlands - Tweede Divisie |
11-2 - yükselme | %38,5 | +%2,65 | |||
|
Stoiximan EN Futbol |
09/06 02:00 |
Coastal Spirit – Universities of Canterbury AFC New Zealand - Southern League |
5 altında | %57,0 | +%2,64 | |||
|
Stoiximan EN Tenis |
08/06 14:30 |
Nuria Brancaccio – Raquel Gonzalez Vilar WTA - Valencia - Qualifying (W) |
11-2 2. set | %84,1 | +%2,63 | + 2 | ||
|
Stoiximan EN Basketbol |
08/06 16:30 |
Estudiantes – UBU Tizona Spain - LEB Oro |
AD2(+9.5) Uzatma | %69,8 | +%2,56 | + 3 | ||
|
Stoiximan EN Basketbol |
09/06 01:00 |
Aguada (W) – Malvin (W) Uruguay - Liga Femenina (W) |
1 1. devre | %28,5 | +%2,53 | |||
|
Stoiximan EN Basketbol |
08/06 08:00 |
North Gold Coast Seahawks (W) – Gold Coast Rollers (W) Australia - NBL1 (W) |
AD2(+13.5) Uzatma | %56,0 | +%2,46 | |||
|
Stoiximan EN Basketbol |
08/06 08:30 |
South West Metro Pirates (W) – Mackay Meteorettes (W) Australia - NBL1 (W) |
168.5 altında Uzatma | %55,9 | +%2,37 | |||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 10:00 |
Dunbar Rovers FC – Bulls FC Academy Australia - NSW League One |
12 | %94,8 | +%2,36 | + 3 | ||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 17:00 |
USM Oujda – Waf Widad Fes Morocco - Botola 2 |
1X 1. devre | %93,9 | +%2,33 | |||
|
Stoiximan EN Futbol |
08/06 16:00 |
LKS Lomza – Pilica Bialobrzegi Poland - III Liga |
1X 1. devre | %93,0 | +%2,30 | + 1 | ||
|
Stoiximan EN Tenis |
08/06 08:00 |
Alina Granwehr – Kennedy Gibbs ITF Women - Spain (W) |
6.5 üzerinde 1. set | %98,3 | +%2,24 | + 1 | ||
|
Stoiximan EN Basketbol |
08/06 12:00 |
South West Slammers – Kalamunda Eastern Suns Australia - NBL1 |
42.5 altında 1. yarı 1. takım | %53,0 | +%2,23 |
Ayrıca bkz.: Stoiximan EN ile kesin bahisler veya Stoiximan EN ile ortalamalar.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.