▼ | Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%0,99
1.7
/ %38,5
%-27,05 / %45,9 |
Pixbet285 (~BET365) new Futbol |
25/06 17:00 |
França – Polônia Euro 2024 |
1 | ||||
SportsBet (IO) Futbol |
25/06 17:00 |
France – Poland Uluslararası - Avrupa Şampiyonası |
AD2(+2) | |||||
bu etkinlik için +1 ortalama | ||||||||
%0,99
2.24
/ %32,1
%-23,56 / %52,9 |
Holiganbet Futbol |
25/06 20:00 |
İngiltere – Slovenya Uluslararası - UEFA Euro C Grubu 2024 |
AD1(+0.75) | ||||
SportsBet (IO) Futbol |
25/06 20:00 |
England – Slovenia Uluslararası - Avrupa Şampiyonası |
AD2(+1) | |||||
bu etkinlik için +17 ortalama | ||||||||
%0,98
1.92
/ %35,6
%-25,54 / %48,9 |
SportsBet (IO) Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Notec Czarnkow – Zawisza Bydgoszcz Polonya - 3 Liga |
1 / DNB | ||||
STS Futbol |
08/06 16:00 |
Czarnków – Zawisza Polska - 3 liga grupa II |
AD2(+1.5) | |||||
bu etkinlik için +3 ortalama | ||||||||
%0,98
3.19
/ %25,1
%-19,25 / %61,5 |
Parimatch (BR) Futbol |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg National teams - Friendlies |
1.5 üzerinde - kornerler 2. takım | ||||
SportsBet (IO) Futbol |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg Uluslararası - Uluslararası Hazırlık Maçları |
2.5 altında - kornerler 2. takım | |||||
bu etkinlik için +36 ortalama | ||||||||
%0,98
2.95
/ %26,5
%-20,20 / %59,6 |
12Bet (BTI) Futbol |
08/06 12:00 |
Greve – Slagelse Denmark - Denmark - Series |
1X | ||||
SportsBet (IO) Futbol |
08/06 12:00 |
Greve Fodbold – Slagelse BI Danimarka - Danmarksserien |
X2 | |||||
bu etkinlik için +2 ortalama | ||||||||
%0,97
1.36
/ %43,7
%-29,76 / %40,5 |
SportsBet (IO) Futbol |
08/06 20:30 |
Anguilla – Suriname Uluslararası - Dünya Kupası Elemeler 2026 |
AD1(+2.5) 1. devre | ||||
Circus (BE) Futbol |
08/06 20:30 |
Anguilla – Suriname World Cup - CONCACAF - World Cup (Q) |
2 1. devre | |||||
bu etkinlik için +3 ortalama | ||||||||
%0,97
0.78
/ %57,7
%-35,97 / %28,1 |
SportsBet (IO) Futbol |
24/06 20:00 |
Croatia – Italy Uluslararası - Avrupa Şampiyonası |
AD1(+1) | ||||
Holiganbet Futbol |
24/06 20:00 |
Hırvatistan – İtalya Uluslararası - UEFA Euro B Grubu 2024 |
AD2(+1.25) | |||||
bu etkinlik için +24 ortalama | ||||||||
%0,96
1.78
/ %37,2
%-26,43 / %47,2 |
22Bet Basketbol |
08/06 11:00 |
Townsville Heat – Rockhampton Rockets [25543] Australia. NBL1 |
44.5 üzerinde 1. yarı 2. takım | ||||
SportsBet (IO) Basketbol |
08/06 11:00 |
Townsville Heat – Rockhampton Rockets Avustralya - NBL1, Finals |
51.5 altında 1. yarı 2. takım | |||||
bu etkinlik için +3 ortalama | ||||||||
%0,96
1.36
/ %43,7
%-29,75 / %40,5 |
SportsBet (IO) Basketbol |
08/06 08:00 |
Northside Wizards – Darwin Salties Avustralya - NBL1, Women, Finals |
1 1. yarı | ||||
Leon Basketbol |
08/06 08:00 |
Нортсайд Визардс – Дарвин Солтис Avustralya - NBL1, Kadınlar |
AD2(+15.5) 1. yarı | |||||
bu etkinlik için +9 ortalama | ||||||||
%0,95
0.37
/ %74,9
%-42,27 / %15,5 |
Betfair (IT) Futbol |
08/06 13:00 |
Roskilde – Esbjerg Danish 2nd Division |
0.5 üzerinde | 21,25 € |
|||
SportsBet (IO) Futbol |
08/06 13:00 |
FC Roskilde – Esbjerg FB Danimarka - 2nd Division Doğu |
2.5 altında 1. takım | |||||
bu etkinlik için +34 ortalama | ||||||||
%0,95
3.4
/ %23,9
%-18,52 / %63,0 |
BetFair Futbol |
08/06 14:00 |
Latvia – Lithuania Other Competitions Soccer |
X - lay | 20,75 £ 3.40 |
|||
SportsBet (IO) Futbol |
08/06 14:00 |
Latvia – Lithuania Uluslararası - Baltic Kupası |
Çift | |||||
%0,95
3.9
/ %21,6
%-16,96 / %66,1 |
SportsBet (IO) Futbol |
08/06 16:00 |
Rks Garbarnia Krakow – KSZO SSA Ostrowiec Sw. Polonya - 3 Liga |
1X | ||||
BoyleSports Futbol |
08/06 16:00 |
Garbarnia Krakow – Kszo Ostrowiec Poland - 3rd Liga |
2(0:1) | |||||
%0,93
2.16
/ %32,9
%-24,04 / %51,9 |
Bodog (EU) Futbol |
08/06 11:00 |
Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce III Liga, Group 2 stq pr cu |
AD1(+0.75) | ||||
SportsBet (IO) Futbol |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Polonya - 3 Liga |
X2 | |||||
bu etkinlik için +9 ortalama | ||||||||
%0,93
4.02
/ %21,0
%-16,60 / %66,8 |
Betmaster Futbol |
09/06 20:30 |
Botafogo FC PB – Ferroviario AC CE Brazil - Brasileiro Serie C |
1(3:0) | ||||
SportsBet (IO) Futbol |
09/06 20:30 |
Botafogo FC PB – Ferroviaria Brezilya - Brezilya Serie C |
2 / DNB | |||||
bu etkinlik için +9 ortalama | ||||||||
%0,92
1.86
/ %36,2
%-25,88 / %48,2 |
SportingWin Futbol |
08/06 12:30 |
Rizhao Yuqi – Beijing Institute Technology FC China - League Two |
1X | ||||
SportsBet (IO) Futbol |
08/06 12:30 |
Rizhao Yuqi – Beijing Institute of Technology FC Çin - China League 2 |
AD2(+0.75) | |||||
bu etkinlik için +34 ortalama | ||||||||
%0,91
1.72
/ %38,1
%-26,91 / %46,2 |
SportsBet (IO) Futbol |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs FC – Peninsula Power FC Avustralya - NPL Queensland, Kadınlar |
2.5 üzerinde | ||||
FavBet Futbol |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs FC – Peninsula Power Australia - NPL Queensland. Women |
4.5 altında | |||||
bu etkinlik için +25 ortalama | ||||||||
%0,91
5.15
/ %17,3
%-13,99 / %72,0 |
SportsBet (IO) Tenis |
08/06 14:00 |
Artnak, Bor – Brunold, Mika ITF Erkekler - ITF Slovenia F6, Men Singles |
11-2 | ||||
10Cric Tenis |
08/06 14:00 |
Artnak, Bor – Brunold, Mika ITF Men - ITF Slovenia F6, Men Singles |
AD2(+1.5) | |||||
bu etkinlik için +3 ortalama | ||||||||
%0,90
2.3
/ %31,5
%-23,25 / %53,5 |
SportsBet (IO) Futbol |
24/06 20:00 |
Albania – Spain Uluslararası - Avrupa Şampiyonası |
AD1(+1) | ||||
Pin-up Futbol |
24/06 20:00 |
Arnavutluk – İspanya Avrupa - EURO 2024 |
AD2(+0.75) | |||||
bu etkinlik için +53 ortalama | ||||||||
%0,90
0.65
/ %62,0
%-37,70 / %24,6 |
SportsBet (IO) Futbol |
08/06 23:00 |
Gremio FB Porto Alegrense RS – Estudiantes de La Plata Uluslararası Kulüpler - Kupa Libertadores |
1 / DNB 1. devre | ||||
Danskespil (DK) Futbol |
08/06 23:00 |
Gremio FB Porto Alegrense RS – Estudiantes De La Plata Americas - Copa Libertadores |
2(0:2) 1. devre | |||||
bu etkinlik için +4 ortalama | ||||||||
%0,88
1.87
/ %36,0
%-25,81 / %48,4 |
Winmasters Tenis |
08/06 11:20 |
YU Hsiou Hsu – Stefano Napolitano Netherlands - ATP Hertogenbosch 2024 |
7.5 üzerinde 1. set | ||||
SportsBet (IO) Tenis |
08/06 11:30 |
Hsu, Yu Hsiou – Napolitano, Stefano ATP - ATP S-Hertogenbosch, Hollanda Erkekler Tekler |
9.5 altında 1. set | |||||
bu etkinlik için +2 ortalama | ||||||||
%0,88
0.13
/ %90,4
%-47,02 / %5,96 |
SportsBet (IO) Futbol |
09/06 19:45 |
Italy – Bosnia & Herzegovina Uluslararası - Uluslararası Hazırlık Maçları |
1X | ||||
Tippmixpro Futbol |
09/06 19:45 |
Italy – Bosnia and Herzegovina World - Friendly International Matches 2024 |
AD2(+4.5) | |||||
bu etkinlik için +46 ortalama | ||||||||
%0,87
1.14
/ %47,9
%-31,81 / %36,4 |
SuperBet Futbol |
08/06 14:00 |
HJS Akatemia – Inter Turku 2 Finland - Finland - Kakkonen - Gr.B |
1.5 üzerinde | ||||
SportsBet (IO) Futbol |
08/06 14:00 |
Hjs Akatemia – FC Inter 2 Finlandiya - Kakkonen |
4 altında | |||||
bu etkinlik için +32 ortalama | ||||||||
%0,84
2.21
/ %32,3
%-23,76 / %52,5 |
1Win Futbol |
08/06 16:00 |
KKS Karpaty Krosno – KS Wisloka Debica Poland - Third League |
AD1(+0.75) | ||||
SportsBet (IO) Futbol |
08/06 16:00 |
KKS Karpaty Krosno – KS Wisloka Debica Polonya - 3 Liga |
X2 | |||||
bu etkinlik için +6 ortalama | ||||||||
%0,84
4.43
/ %19,4
%-15,55 / %68,9 |
SportsBet (IO) Futbol |
08/06 16:00 |
GKS Wikielec – Concordia Elblag Polonya - 3 Liga |
2.5 üzerinde | ||||
BetInAsia (BLACK) Futbol |
08/06 16:00 |
GKS Wikielec – Concordia Elblag PL - Poland 3. Liga |
3.5 altında | |||||
bu etkinlik için +13 ortalama | ||||||||
%0,84
1.4
/ %42,8
%-29,40 / %41,2 |
SportsBet (IO) Futbol |
08/06 07:00 |
Bentleigh Greens SC – South Melbourne FC Avustralya - Victoria NPL, Women |
2.5 üzerinde | ||||
Betnacional Futbol |
08/06 07:00 |
Bentleigh Greens SC – South Melbourne FC Austrália - Victoria NPL, Feminino |
4.5 altında | |||||
bu etkinlik için +2 ortalama |
Ayrıca bkz.: SportsBet (IO) ile kesin bahisler veya SportsBet (IO) ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.