Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | ▲▼İkramiye oranı | ▲▼Olasılık | ▼Fazla değer biçmek | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 14:30 |
Giovanni Mpetshi Perricard – Vadym Ursu ATP - Boss Open |
9.5 altında 2. set | %55,4 | +%8,02 | + 2 | ||
|
SbobetAsia Basketbol |
08/06 13:00 |
Nueva Ecija Rice Vanguards – Zamboanga Master Sardines Philippines MPBL |
AD1(−6.5) Uzatma | %53,8 | +%6,96 | |||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 11:30 |
Maxime Cressy – Hamad Medjedovic ATP - Boss Open |
9.5 üzerinde 1. set | %67,2 | +%6,15 | + 1 | ||
|
SbobetAsia Basketbol |
08/06 12:00 |
RANS PIK BC – Tangerang Hawks BC Indonesian Basketball League (ADJ98280) |
AD2(+4.5) 1. yarı | %51,0 | +%6,04 | + 1 | ||
|
SbobetAsia Badminton |
08/06 13:00 |
Kim Astrup (DEN) / Anders Skaarup Rasmussen (DEN) – Liang Wei Keng (CHN) / Wang Chang (CHN) Indonesia Open - Men's Doubles |
11-2 | %40,6 | +%5,92 | + 1 | ||
|
SbobetAsia Badminton |
08/06 14:00 |
Anders Antonsen (DEN) – Kunlavut Vitidsarn (THA) Indonesia Open - Men's Singles (ADJ98280) |
AD1(−1.5) | %34,1 | +%4,99 | + 2 | ||
|
SbobetAsia Badminton |
08/06 10:00 |
Chen Qing Chen (CHN) / Jia Yi Fan (CHN) – Mayu Matsumoto (JPN) / Wakana Nagahara (JPN) Indonesia Open - Women's Doubles |
AD1(−1.5) | %69,9 | +%4,86 | + 2 | ||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 10:00 |
Christian Garin – Denis Yevseyev ATP - Libema Open |
Çift 2. set | %50,8 | +%4,71 | + 3 | ||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 15:00 |
Andrea Collarini – Gonzalo Villanueva ATP Challenger - Santa Fe Open |
9.5 altında 2. set | %58,8 | +%4,58 | + 1 | ||
|
SbobetAsia Badminton |
08/06 15:00 |
Man Wei Chong (MAS) / Kai Wun Tee (MAS) – Sabar Karyaman Gutama (INA) / Muhammad Reza Pahlevi Isfahani (INA) Indonesia Open - Men's Doubles |
Çift 1. set | %60,1 | +%4,53 | + 1 | ||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 11:00 |
Leandro Riedi – Brandon Nakashima ATP Challenger - Surbiton Open |
9.5 üzerinde 1. set | %60,3 | +%4,31 | + 2 | ||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 14:00 |
Iga Swiatek – Jasmine Paolini WTA - Grand Slam Roland Garros |
AD1(−3.5) 2. set | %51,0 | +%3,52 | + 2 | ||
|
SbobetAsia Basketbol |
08/06 19:30 |
Bayern Munchen Basket – ALBA Berlin Germany Basketball Bundesliga |
2 / DNB 1. devre | %35,9 | +%3,43 | |||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 15:00 |
Otto Virtanen – Zachary Svajda ATP - Libema Open |
Çift 2. set | %47,2 | +%3,34 | + 1 | ||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 13:00 |
Taylah Preston – Isabella Shinikova WTA - Libema Open |
AD1(−2.5) 2. set | %58,0 | +%3,30 | + 1 | ||
|
SbobetAsia Basketbol |
08/06 10:00 |
Satria Muda Pertamina Jakarta – Elang Pacific Caesar Surabaya Indonesian Basketball League |
AD2(+4.5) 1. devre | %48,2 | +%3,23 | + 2 | ||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 15:00 |
Michaella Krajicek – Eva Lys WTA - Libema Open |
AD2(−2.5) 2. set | %58,0 | +%3,18 | |||
|
SbobetAsia Badminton |
08/06 12:00 |
Li Shi Feng (CHN) – Shi Yu Qi (CHN) Indonesia Open - Men's Singles |
Çift 1. set | %59,3 | +%3,15 | |||
|
SbobetAsia Badminton |
08/06 07:00 |
An Se Young (KOR) – Wang Zhi Yi (CHN) Indonesia Open - Women's Singles |
AD2(+1.5) | %47,5 | +%3,12 | + 1 | ||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 12:00 |
Billy Harris – Lloyd Harris ATP Challenger - Surbiton Open |
9.5 üzerinde 2. set | %59,6 | +%3,06 | + 2 | ||
|
SbobetAsia Badminton |
08/06 11:00 |
Liu Sheng Shu (CHN) / Tan Ning (CHN) – Baek Ha Na (KOR) / Lee So Hee (KOR) Indonesia Open - Women's Doubles |
Çift 1. set | %59,1 | +%2,87 | |||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 14:00 |
Luca Van Assche – Sumit Nagal ATP Challenger - Heilbronn Open |
9.5 altında 2. set | %51,8 | +%2,66 | + 2 | ||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 11:30 |
Yu Hsiou Hsu – Stefano Napolitano ATP - Libema Open |
Çift 2. set | %48,4 | +%2,52 | + 1 | ||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 10:00 |
Gijs Brouwer – Nicolas Moreno De Alboran ATP - Libema Open |
9.5 üzerinde 1. set | %61,0 | +%2,52 | + 1 | ||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 13:00 |
Viktoria Hruncakova – Eva Vedder WTA - Libema Open |
9.5 üzerinde 1. set | %44,0 | +%2,47 | |||
|
SbobetAsia Futbol |
18/06 16:59 |
Turkiye – Georgia UEFA EURO 2024 (in Germany) |
0.5 üzerinde 1. devre 1. takım | %49,3 | +%2,46 | |||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 13:00 |
Adam Walton – Marc Andrea Huesler ATP - Libema Open |
9.5 üzerinde 1. set | %64,0 | +%2,34 | + 1 | ||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 14:00 |
Laura Pigossi – Leyre Romero Gormaz ITF - Caserta W75 - Women's Singles |
Çift 2. set | %55,0 | +%2,26 | + 2 | ||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 10:00 |
Marina Stakusic – Dalma Galfi WTA - Libema Open |
9.5 üzerinde 1. set | %49,1 | +%2,21 | |||
|
SbobetAsia Futbol |
09/06 06:00 |
Rockdale Ilinden FC – Western Sydney Wanderers (Youth) Australia New South Wales National Premier League |
3.5 üzerinde | %53,2 | +%2,20 | |||
|
SbobetAsia Badminton |
08/06 09:00 |
Carolina Marin (ESP) – Chen Yu Fei (CHN) Indonesia Open - Women's Singles |
Çift 1. set | %58,7 | +%2,15 | |||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 10:00 |
Isis Louise Van Den Broek – Zeynep Sonmez WTA - Libema Open |
9.5 altında 2. set | %66,8 | +%2,13 | + 2 | ||
|
SbobetAsia Futbol |
08/06 15:00 |
KuPS – AC Oulu FINLAND VEIKKAUSLIIGA |
AD2(+1.5) - kornerler 1. devre | %53,4 | +%2,08 | |||
|
SbobetAsia Basketbol |
10/06 00:00 |
Boston Celtics – Dallas Mavericks NBA (FINAL) |
25.5 altında 4. devre 2. takım | %52,8 | +%1,88 | + 1 | ||
|
SbobetAsia Futbol |
08/06 15:00 |
FBK Karlstad – Assyriska FF Sweden Ettan North |
1.25 altında 1. devre | %47,8 | +%1,77 | |||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 16:59 |
James Trotter – Chak Lam Coleman Wong ATP Challenger - Tyler Open |
9.5 altında 2. set | %48,9 | +%1,67 | |||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 11:00 |
Matej Dodig – Luka Mikrut ATP Challenger - Zagreb Open |
9.5 altında 2. set | %53,8 | +%1,64 | |||
|
SbobetAsia Futbol |
08/06 23:00 |
Gremio Porto Alegre (n) – Estudiantes La Plata COPA LIBERTADORES |
AD1(−1) | %47,4 | +%1,55 | |||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 14:30 |
Max Hans Rehberg – Benjamin Hassan ATP - Boss Open |
9.5 üzerinde 2. set | %58,6 | +%1,40 | + 1 | ||
|
SbobetAsia Futbol |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg INTERNATIONAL FRIENDLY |
3.75 altında | %53,3 | +%1,33 | |||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 13:00 |
Annelin Bakker – Robin Montgomery WTA - Libema Open |
AD2(−6.5) | %54,8 | +%1,33 | |||
|
SbobetAsia Basketbol |
08/06 08:30 |
Taranaki Airs – Wellington Saints New Zealand National Basketball League |
1 / DNB 1. yarı | %66,2 | +%1,27 | + 1 | ||
|
SbobetAsia Futbol |
09/06 01:30 |
St. Louis City SC – Portland Timbers USA Major League Soccer |
1.5 üzerinde 1. devre | %43,1 | +%1,25 | + 1 | ||
|
SbobetAsia Futbol |
17/06 14:00 |
Ukraine – Romania UEFA EURO 2024 (in Germany) |
1 altında 2. takım | %58,5 | +%1,24 | |||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 10:00 |
Tristan Schoolkate – Terence Atmane ATP - Libema Open |
Çift 2. set | %46,2 | +%1,19 | |||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 18:00 |
Brandon Holt – Liam Draxl ATP Challenger - Tyler Open |
9.5 altında 2. set | %49,3 | +%1,14 | + 3 | ||
|
SbobetAsia Tenis |
08/06 13:00 |
Joan Nadal Vives – Rudolf Molleker ATP - Boss Open |
8.5 altında 2. set | %60,2 | +%1,10 | |||
|
SbobetAsia Futbol |
22/06 16:59 |
Portugal – Turkiye UEFA EURO 2024 (in Germany) |
1 üzerinde 1. devre | %53,5 | +%1,09 | + 1 | ||
|
SbobetAsia Basketbol |
08/06 15:30 |
Boca Juniors Basquet – San Lorenzo de Almagro Basquet Argentina National Basketball League |
37.5 üzerinde 1. devre | %52,9 | +%1,08 | |||
|
SbobetAsia Futbol |
10/06 16:59 |
Czechia – Republic of North Macedonia INTERNATIONAL FRIENDLY |
1 üzerinde 1. devre | %53,5 | +%1,04 |
Ayrıca bkz.: SbobetAsia ile kesin bahisler veya SbobetAsia ile ortalamalar.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.