▼ | Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
0.85
/ %55,6
%-35,09 / %29,8 |
Parasino Futbol |
08/06 17:00 |
Moldova – Cyprus International - Friendlies National Teams |
1 / DNB | ||||
Olybet (ES) Futbol |
08/06 17:00 |
Moldavia – Chipre Internacional - Partidos amistosos internacionales |
AD2(+2.5) | |||||
bu etkinlik için +26 ortalama | ||||||||
%0,99
3.41
/ %23,9
%-18,47 / %63,1 |
SuperBet Futbol |
24/06 20:00 |
Albania – Spain International - EURO 2024 - Gr.B |
1X | ||||
Parasino Futbol |
24/06 20:00 |
Albania – Spain UEFA - EURO 2024 |
AD2(+0.75) | |||||
bu etkinlik için +2 ortalama | ||||||||
%0,99
0.89
/ %54,4
%-34,60 / %30,8 |
Betfair (IT) Futbol |
09/06 20:00 |
Sporting Gijon – Espanyol Spagna - Segunda División |
2 - lay | 11,66 € 3.25 |
|||
Parasino Futbol |
09/06 20:00 |
Sporting Gijon – Espanyol Spain - Segunda División |
AD2(+1.5) | |||||
bu etkinlik için +3 ortalama | ||||||||
%0,99
2.95
/ %26,5
%-20,18 / %59,6 |
Parasino Futbol |
08/06 16:00 |
SCR Altach II – SV Wals-Grunau Austria - Regionalliga |
AD1(+2) | ||||
KTO Futbol |
08/06 16:00 |
SCR Altach – Wals-Grunau Austria Amateur - Regionalliga West |
2 | |||||
bu etkinlik için +5 ortalama | ||||||||
%0,99
2.25
/ %32,1
%-23,52 / %53,0 |
Lvbet Futbol |
29/06 02:00 |
Paraguay – Brazil South America - Copa America |
12 | ||||
Parasino Futbol |
29/06 02:00 |
Paraguay – Brazil International - Copa America |
Çift | |||||
%0,98
0.48
/ %69,4
%-40,40 / %19,2 |
Leon Futbol |
08/06 17:00 |
Гамбия – Сейшельские Острова Dünya - Dünya Kupası |
AD1(−1) | ||||
Parasino Futbol |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles FIFA - World Cup 2026 - Qualification |
AD2(+4.25) | |||||
bu etkinlik için +18 ortalama | ||||||||
%0,98
0.59
/ %64,7
%-38,68 / %22,7 |
Parasino Futbol |
08/06 17:00 |
Hungary – Israel International - Friendlies National Teams |
AD1(+0.25) | ||||
Olybet (ES) Futbol |
08/06 17:00 |
Hungría – Israel Internacional - Partidos amistosos internacionales stq pr cu |
2(0:3) | |||||
bu etkinlik için +9 ortalama | ||||||||
%0,98
0.38
/ %74,3
%-42,06 / %15,9 |
Parasino Futbol |
08/06 07:15 |
Adelaide Olympic Res – Adelaide Raiders II Australia - NPL - South Australia Premier League Reserves |
2.5 üzerinde | ||||
Betbonanza Futbol |
08/06 07:15 |
Adelaide Olympic Reserves – Adelaide Croatia Raiders Reserves Australia - Australia Reserve League |
7.5 altında | |||||
%0,98
2.05
/ %34,1
%-24,71 / %50,6 |
Parasino Futbol |
11/06 17:00 |
San Marino – Cyprus International - Friendlies National Teams |
1X 1. devre | ||||
LigaStavok Futbol |
11/06 17:00 |
Сан Марино – Кипр Сборные - Товарищеские матчи |
X2 1. devre | |||||
bu etkinlik için +22 ortalama | ||||||||
%0,98
2.82
/ %27,4
%-20,73 / %58,5 |
Parasino Futbol |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg International - Friendlies National Teams |
2.25 üzerinde | ||||
Dafabet (Dafa Sports) Futbol |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg Football / International / International Matches |
3.5 altında | |||||
bu etkinlik için +72 ortalama | ||||||||
%0,98
1.86
/ %36,3
%-25,89 / %48,2 |
Parasino Futbol |
08/06 14:00 |
Dornbirner SV – SV Austria Salzburg Austria - Regionalliga |
AD1(+5) | ||||
Bet9ja Futbol |
08/06 13:30 |
Dornbirner – Austria Salzburg Austria - Regionalliga West |
2(2:0) | |||||
bu etkinlik için +2 ortalama | ||||||||
%0,97
5.71
/ %16,0
%-12,97 / %74,1 |
Parasino Futbol |
08/06 17:00 |
Sweden – Serbia International - Friendlies National Teams |
4.5 üzerinde - kornerler 1. takım | ||||
1xBet Futbol |
08/06 17:00 |
Sweden – Serbia [5616] Friendlies. National Teams |
5.5 altında - kornerler 1. takım | |||||
%0,97
7.59
/ %12,7
%-10,43 / %79,1 |
Parasino Tenis |
08/06 13:00 |
Roberto Bautista Agut – Robin Haase ATP - Hertogenbosch 250 |
11-2 1. set | ||||
Winamax (ES) Tenis |
08/06 12:35 |
Roberto Bautista-Agut – Robin Haase ATP - S-Hertogenbosch, Previa |
AD2(+1.5) 1. set | |||||
bu etkinlik için +7 ortalama | ||||||||
%0,95
4.64
/ %18,9
%-15,07 / %69,9 |
Exclusivebet Tenis |
08/06 12:30 |
Viktoria Hruncakova – Eva Vedder Netherlands - WTA Hertogenbosch 2024 |
AD1(−1.5) 1. set | ||||
Parasino Tenis |
08/06 13:00 |
Viktoria Hruncakova – Eva Vedder WTA - Hertogenbosch 250 |
AD2(+2.5) 1. set | |||||
bu etkinlik için +8 ortalama | ||||||||
%0,95
3.78
/ %22,1
%-17,30 / %65,4 |
Parasino Futbol |
08/06 20:00 |
British Virgin Islands – Guatemala FIFA - World Cup 2026 - Qualification |
AD1(+4.75) | ||||
BoyleSports Futbol |
08/06 20:00 |
Virgin Islands British – Guatemala World - World Cup |
2(3:0) | |||||
bu etkinlik için +103 ortalama | ||||||||
%0,95
0.36
/ %75,2
%-42,38 / %15,2 |
Olybet (ES) Futbol |
09/06 01:30 |
Mexico – Brasil Internacional - Partidos amistosos internacionales |
AD1(+3.5) | ||||
Parasino Futbol |
09/06 01:30 |
Mexico – Brazil International - Friendlies National Teams |
AD2(0) | |||||
bu etkinlik için +5 ortalama | ||||||||
%0,95
1.83
/ %36,6
%-26,11 / %47,8 |
1Win Futbol |
08/06 14:00 |
Tampereen Ilves 2 – TPV Tampere Finland - Kakkonen |
AD1(+1.75) | ||||
Parasino Futbol |
08/06 14:00 |
Ilves 2 – TPV - Tampereen Pallo Veikot Finland - Kakkonen |
2 / DNB | |||||
bu etkinlik için +3 ortalama | ||||||||
%0,94
1.3
/ %44,9
%-30,32 / %39,4 |
Betano Futbol |
08/06 17:30 |
Real Oviedo – SD Eibar Spain - Segunda Division |
1.5 üzerinde | ||||
Parasino Futbol |
08/06 17:30 |
Real Oviedo – Eibar Spain - Segunda División |
3.25 altında | |||||
bu etkinlik için +28 ortalama | ||||||||
%0,93
1.82
/ %36,7
%-26,18 / %47,6 |
Parasino Futbol |
09/06 20:15 |
France – Canada International - Friendlies National Teams |
3.25 üzerinde | ||||
1xBet Futbol |
09/06 20:15 |
France – Canada [24035] Friendlies. National Teams |
4.5 altında 1. takım | |||||
bu etkinlik için +22 ortalama | ||||||||
%0,92
0.86
/ %55,3
%-35,02 / %30,0 |
Parasino Tenis |
08/06 11:30 |
Zizou Bergs – Omar Jasika ATP - Hertogenbosch 250 |
11-2 1. set | ||||
Marathon Tenis |
08/06 11:30 |
Z.Bergs – O.Jasika ATP 250. s-Hertogenbosch, Hollanda. Tekler. Eleme. 1. Tur |
AD2(+3.5) 1. set | |||||
bu etkinlik için +18 ortalama | ||||||||
%0,92
2.01
/ %34,5
%-24,95 / %50,1 |
Parasino Futbol |
08/06 20:30 |
Anguilla – Suriname FIFA - World Cup 2026 - Qualification |
AD1(+3.5) 1. devre | ||||
18Bet Futbol |
08/06 20:30 |
Anguilla – Suriname International - World Cup 2026 - Qualifiers |
AD2(−2) 1. devre | |||||
bu etkinlik için +4 ortalama | ||||||||
%0,91
4.39
/ %19,7
%-15,66 / %68,7 |
Zenit Tenis |
08/06 13:00 |
Adam Walton – Marc-Andrea Huesler ATP. Hertogenbosch. Grass. Qualifying |
AD1(+3.5) | ||||
Parasino Tenis |
08/06 13:00 |
Adam Walton – Marc-Andrea Huesler ATP - Hertogenbosch 250 |
AD2(−1) | |||||
%0,91
1.23
/ %46,2
%-30,96 / %38,1 |
Parasino Futbol |
09/06 01:30 |
Sporting Kansas City – Seattle Sounders United States - MLS |
1 / DNB | ||||
Suprabets Futbol |
09/06 01:30 |
Sporting Kansas City – Seattle Sounders USA - MLS |
AD2(+2.5) | |||||
bu etkinlik için +23 ortalama | ||||||||
%0,91
4.56
/ %19,1
%-15,25 / %69,5 |
Parasino Basketbol |
08/06 19:30 |
Bayern Munich – Alba Berlin Germany - Bundesliga |
156.5 üzerinde Uzatma | ||||
Leon Basketbol |
08/06 19:30 |
Бавария – Альба Almanya - Bundesliga |
163 altında Uzatma | |||||
bu etkinlik için +8 ortalama | ||||||||
%0,90
0.77
/ %57,8
%-36,04 / %27,9 |
Parasino Futbol |
08/06 13:00 |
FC Roskilde – Esbjerg fB Denmark - 2. Division |
AD1(+2.5) | ||||
CloudBet Futbol |
08/06 13:00 |
FC Roskilde – Esbjerg FB Danimarka - 2nd Division Doğu |
X2 | |||||
bu etkinlik için +1 ortalama |
Ayrıca bkz.: Parasino ile kesin bahisler veya Parasino ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.