▼Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
12s |
MostBet
Dövüş sanatları |
09/06 00:35 |
Thiago Moises – Ludovit Klein UFC - UFC Fight Night. 09.06.24 |
1 / DNB |
|
|||
Olimp
Dövüş sanatları |
09/06 00:20 |
Тиаго Энрике Мойзес – Людовит Кляйн UFC |
X |
|
||||
MaxLine
Dövüş sanatları |
08/06 23:45 |
Тьяго Мойзес – Людовит Клейн Смешанные Единоборства |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +80 kesin bahis | ||||||||
%1,00
15s |
Livescorebet (UK)
Dövüş sanatları |
08/06 22:00 |
Marcos, Daniel – Castaneda, John International - UFC |
1 üzerinde - rauntlar |
|
|||
Olimp
Dövüş sanatları |
08/06 23:00 |
Джон Кастанеда – Даниэль Маркос UFC |
1.5 altında - rauntlar |
|
||||
Bodog (EN)
Dövüş sanatları |
08/06 23:45 |
John Castaneda – Daniel Marcos UFC Fight Night: Cannonier vs Imavov |
0.5 altında - rauntlar |
|
● | |||
bu etkinlik için +23 kesin bahis | ||||||||
%1,00
7d |
BetVictor (WADE)
Dövüş sanatları |
08/06 17:30 |
Acoidan Duque – Mochamed Machaev MMA/UFC Fights - Oktagon 58 |
2 / DNB |
|
○ | ||
Parasino
Dövüş sanatları |
08/06 17:00 |
Acoidan Duque – Mochamed Machaev International - Oktagon |
X |
|
○ | |||
Olimp
Dövüş sanatları |
08/06 17:40 |
Акойдан Дюк – Мачаев Мохамед Oktagon (ADJ98280) |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +157 kesin bahis | ||||||||
%0,99
18s |
SkyBet
Dövüş sanatları |
16/06 00:00 |
Asu Almabayev – Jose Johnson UFC Fight Night: Perez v Taira |
1 / DNB |
|
|||
Olimp
Dövüş sanatları |
16/06 00:15 |
Асу Алмабаев – Хосе Джонсон UFC |
X |
|
||||
FonBet
Dövüş sanatları |
16/06 03:20 |
Asu Almabaev – Jose Johnson Mix. Fights. MMA. UFC on ESPN 58 |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +57 kesin bahis | ||||||||
%0,99
11s |
Stoiximan
Dövüş sanatları |
09/06 01:40 |
Brunno Ferreira – Dustin Stoltzfus UFC - Matchups |
2.5 üzerinde - rauntlar |
|
|||
Olimp
Dövüş sanatları |
09/06 01:40 |
Брунно Феррейра – Дастин Штольцфус UFC |
Toplam =3 - rauntları başlattı |
|
○ | |||
Suprabets
Dövüş sanatları |
09/06 00:40 |
Brunno Ferreira – Dustin Stoltzfus World - UFC |
1.5 altında - tam rauntlar |
|
● | |||
bu etkinlik için +393 kesin bahis | ||||||||
%0,99
8s |
Draftkings
Dövüş sanatları |
08/06 18:00 |
Jack Grant – Charlie Leary PFL |
2 / DNB |
|
● | ||
AdjaraBet
Dövüş sanatları |
08/06 21:45 |
Jack Grant – Charlie Leary MMA.. PFL |
X |
|
||||
Olimp
Dövüş sanatları |
08/06 20:00 |
Джек Грант – Чарли Лири Professional Fighters League |
1 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +128 kesin bahis | ||||||||
%0,99
41d |
BetOnline
Dövüş sanatları |
08/06 19:00 |
Ryan Sanson – Jeremy Waltron MMA - BKFC Prospect Series |
2 / DNB |
|
● | ||
Ubet
Dövüş sanatları |
08/06 19:00 |
Райан Сэнсон – Джереми Уолтрон Мир - BKFC |
X |
|
||||
Olimp
Dövüş sanatları |
08/06 19:00 |
Райан Сансон – Джереми Уолтрон Bare Knuckle FC |
1 |
|
||||
bu etkinlik için +4 kesin bahis | ||||||||
%0,98
14s |
Paddy Power
Dövüş sanatları |
08/06 22:35 |
Cody Stamann – Taylor Lapilus UFC Matches |
1 üzerinde - rauntlar |
|
● | ||
Olimp
Dövüş sanatları |
08/06 22:15 |
Коди Стаманн – Тейлор Лапилус UFC |
1.5 altında - rauntlar |
|
||||
Draftkings
Dövüş sanatları |
08/06 22:45 |
Cody Stamann – Taylor Lapilus UFC |
0.5 altında - rauntlar |
|
||||
bu etkinlik için +24 kesin bahis | ||||||||
%0,98
12s |
SboBet
Dövüş sanatları |
08/06 16:59 |
Lizzy Gevers – Karolina Wojcik Professional Fighters League |
AD2(0) |
|
|||
FonBet
Dövüş sanatları |
08/06 17:00 |
Lizzy Gevers – Karolina Wojcik Mix Fights. MMA. PFL Europe |
X |
|
||||
Olimp
Dövüş sanatları |
08/06 18:30 |
Лиззи Геверс – Каролина Войцик Professional Fighters League |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +132 kesin bahis | ||||||||
%0,98
10s |
FavBet
Dövüş sanatları |
09/06 00:25 |
Carlos Prates – Charles Radtke UFC - Fight Night |
2.5 üzerinde - rauntlar |
|
● | ||
Olimp
Dövüş sanatları |
09/06 00:00 |
Чарльс Радтке – Карлос Пратес UFC |
Toplam =3 - rauntları başlattı |
|
||||
Etipos (SK)
Dövüş sanatları |
09/06 00:00 |
Radtke, Charles – Prates, Carlos UFC - UFC Fight Night: Cannonier vs Imavov |
1.5 altında - tam rauntlar |
|
○ | |||
bu etkinlik için +44 kesin bahis | ||||||||
%0,97
5s |
Smarkets
Dövüş sanatları |
09/06 02:40 |
Jared Cannonier – Nassourdine Imavov UFC Fight Night: Cannonier vs Imavov |
4.5 üzerinde - rauntları başlattı |
228,00 £ |
● | ||
Olimp
Dövüş sanatları |
09/06 02:45 |
Джаред Каннонье – Нассурдин Имавов UFC |
Toplam =4 - rauntları başlattı |
|
||||
GaleraBet
Dövüş sanatları |
09/06 02:40 |
Jared Cannonier – Nassourdine Imavov International - UFC Fight Night |
2.5 altında - tam rauntlar |
|
||||
bu etkinlik için +60 kesin bahis | ||||||||
%0,96
2g |
SkyBet
Dövüş sanatları |
15/06 23:00 |
Tagir Ulanbekov – Joshua Van UFC Fight Night: Perez v Taira |
1 / DNB |
|
|||
MostBet
Dövüş sanatları |
15/06 23:00 |
Tagir Ulanbekov – Joshua Van UFC - UFC Fight Night. 16.06.24 |
X |
|
||||
Olimp
Dövüş sanatları |
15/06 22:30 |
Тагир Уланбеков – Джошуа Ван UFC |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +198 kesin bahis | ||||||||
%0,96
1g |
Bet-at-home
Dövüş sanatları |
08/06 19:15 |
Kane Mousah – Dylan Tuke World - Professional Fighters League 2024 |
2 / DNB |
|
|||
Olimp
Dövüş sanatları |
08/06 20:15 |
Кейн Муса – Дилан Тук Professional Fighters League |
X |
|
||||
Olimp
Dövüş sanatları |
08/06 20:15 |
Кейн Муса – Дилан Тук Professional Fighters League |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +1524 kesin bahis | ||||||||
%0,96
10s |
LsBet
Dövüş sanatları |
22/06 21:40 |
Whittaker, R – Chimaev, K World - Ultimate Fighting Championship |
2 / DNB |
|
|||
Olimp
Dövüş sanatları |
22/06 21:40 |
Роберт Уиттакер – Хамзат Чимаев UFC |
X |
|
||||
LigaStavok
Dövüş sanatları |
22/06 22:10 |
Уиттакер Р. – Чимаев Х. MMA - UFC Fight Night: Уиттакер vs. Чимаев |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +72 kesin bahis | ||||||||
%0,96
1g |
Coral
Dövüş sanatları |
09/06 03:00 |
Dustin Jacoby – Dominick Reyes UFC/MMA - MMA-UFC |
1.5 üzerinde - rauntlar |
|
○ | ||
Olimp
Dövüş sanatları |
09/06 02:20 |
Доминик Рейес – Дастин Джейкоби UFC |
1.5 altında - rauntlar |
|
● | |||
bu etkinlik için +157 kesin bahis | ||||||||
%0,95
3s |
William Hill
Dövüş sanatları |
08/06 17:00 |
David Kozma – Ion Surdu Oktagon 58 |
1 / DNB |
|
○ | ||
Olimp
Dövüş sanatları |
08/06 19:20 |
Давид Козьма – Ион Сурду Oktagon |
X |
|
||||
Tennisi
Dövüş sanatları |
08/06 19:10 |
Давид Козма – Ион Сурду Бокс и ММА :: Смешанные боевые искусства. Oktagon |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +84 kesin bahis | ||||||||
%0,95
9s |
FavBet
Dövüş sanatları |
09/06 01:15 |
Miguel Baeza – Punahele Soriano UFC - Fight Night |
2.5 üzerinde - rauntlar |
|
|||
Olimp
Dövüş sanatları |
09/06 01:00 |
Мигель Безза – Пунаэле Сориано UFC |
Toplam =3 - rauntları başlattı |
|
||||
N1bet (NG)
Dövüş sanatları |
09/06 00:00 |
Punahele Soriano – Miguel Baeza World - UFC |
1.5 altında - tam rauntlar |
|
● | |||
bu etkinlik için +58 kesin bahis | ||||||||
%0,95
13s |
NordicBet
Dövüş sanatları |
08/06 23:10 |
Eduarda Moura – Denise Gomes International - UFC |
1 üzerinde - rauntlar |
|
|||
Olimp
Dövüş sanatları |
08/06 22:40 |
Эдуарда Мора – Дениз Гомес UFC |
1.5 altında - rauntlar |
|
||||
Betfirst (BE)
Dövüş sanatları |
08/06 23:15 |
Eduarda Moura – Denise Gomes Uluslararası - UFC |
0.5 altında - rauntlar |
|
● | |||
bu etkinlik için +76 kesin bahis | ||||||||
%0,95
2s |
Netbet (BR)
Dövüş sanatları |
08/06 19:15 |
Shanelle Dyer – Mariam Torchinava World - Professional Fighters League (PFL) |
1 / DNB |
|
○ | ||
Olimp
Dövüş sanatları |
08/06 19:15 |
Шанель Дайер – Мариам Торчинава Professional Fighters League |
X |
|
||||
LigaStavok
Dövüş sanatları |
08/06 18:00 |
Дайер Ш. – Торчинава М. MMA - PFL Europe |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +53 kesin bahis | ||||||||
%0,92
41d |
Etoto (PL)
Dövüş sanatları |
08/06 17:00 |
Mateusz Legierski – Akonne Wanliss Oktagon - Oktagon 58 (ADJ98280) |
2 / DNB |
|
○ | ||
DaznBet (UK)
Dövüş sanatları |
08/06 18:30 |
Legierski, Mateusz – Wanliss, Akonne Oktagon - Oktagon 58 |
X |
|
||||
Olimp
Dövüş sanatları |
08/06 18:20 |
Аконне Ванлисс – Матеуш Легерски Oktagon |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +33 kesin bahis | ||||||||
%0,91
2s |
Winbet (RO)
Dövüş sanatları |
09/06 00:00 |
Lamanna, Thomas – Abreu, Juan Carlos International - Partide - International |
1 / DNB |
|
|||
Olimp
Dövüş sanatları |
08/06 23:00 |
Томас Ламанна – Хуан Карлос Абреу Boks |
X |
|
○ | |||
BetVictor (WADE)
Dövüş sanatları |
08/06 23:00 |
Thomas Lamanna – Juan Carlos Abreu Fights - Upcoming Fights |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +56 kesin bahis | ||||||||
%0,91
14s |
FanDuel
Dövüş sanatları |
08/06 22:00 |
Rayanne dos Santos – Puja Tomar UFC Matches |
1 üzerinde - rauntlar |
|
|||
Olimp
Dövüş sanatları |
08/06 23:00 |
Раяни Аманда – Пуджа Томар UFC |
1.5 altında - rauntlar |
|
||||
Draftkings
Dövüş sanatları |
08/06 22:15 |
Rayanne Dos Santos – Puja Tomar UFC |
0.5 altında - rauntlar |
|
● | |||
bu etkinlik için +83 kesin bahis | ||||||||
%0,90
28d |
SboBet
Dövüş sanatları |
16/06 04:00 |
Gervonta Davis – Frank Martin Boxing Matches |
AD1(0) |
|
● | ||
Tipsport (CZ)
Dövüş sanatları |
15/06 23:00 |
Davis Gervonta – Martin Frank Box, Box - muži SINGLES |
X |
|
||||
Olimp
Dövüş sanatları |
16/06 03:00 |
Джервонта Дэвис – Фрэнк Мартин Boks |
2 |
|
||||
bu etkinlik için +62 kesin bahis | ||||||||
%0,90
1g |
Fortuna (PL)
Dövüş sanatları |
08/06 23:00 |
Katona B. – Butler J. UFC Fight Night |
1 / DNB |
|
|||
Olimp
Dövüş sanatları |
08/06 23:40 |
Бред Катона – Джесси Батлер UFC |
X |
|
||||
1Win
Dövüş sanatları |
08/06 23:00 |
Brad Katona – Jesse Butler UFC Fight Night - UFC Fight Night. 09.06.24 |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +95 kesin bahis | ||||||||
%0,90
19s |
Comeon
Dövüş sanatları |
09/06 06:00 |
Umeno, Genji – Uoi, Mamoru Rizin FF - Rizin FF - Rizin 47 |
1 / DNB |
|
|||
1Win
Dövüş sanatları |
09/06 06:00 |
Genji Umeno – Mamoru Uoi MMA - Rizin FF |
X |
|
○ | |||
Olimp
Dövüş sanatları |
09/06 06:15 |
Гэндзи Умэно – Мамору Уои Rizin FF |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +248 kesin bahis |
Ayrıca bkz.: Olimp ile ortalamalar veya Olimp ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.