▼ | Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
2.27
/ %31,9
%-23,44 / %53,1 |
Netbet (RO) Futbol |
08/06 16:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice Poland - III Liga - Group I |
1X | ||||
LigaStavok Futbol |
08/06 16:00 |
Погонь Гродзиск – Уня Скерневице Польша - 3-я лига |
AD2(+1) | |||||
bu etkinlik için +13 ortalama | ||||||||
%1,00
20.94
/ %5,60
%-4,36 / %91,3 |
Netbet (RO) Basketbol |
08/06 19:30 |
Bayern Munich – Alba Berlin Germany - BBL |
161.5 üzerinde Uzatma | ||||
TempoBet Basketbol |
08/06 19:30 |
Bayern Munich – Alba Berlin Germany - BBL, Playoffs |
163 altında Uzatma | |||||
bu etkinlik için +10 ortalama | ||||||||
%0,99
1.52
/ %41,1
%-28,41 / %43,2 |
Netbet (RO) Futbol |
09/06 00:30 |
New England Revolution – New York Red Bulls USA - MLS |
1 - kornerler | ||||
Parimatch (BR) Futbol |
09/06 00:30 |
New England Revolution – NY Red Bull USA - MLS |
AD2(+4.5) - kornerler | |||||
bu etkinlik için +1 ortalama | ||||||||
%0,99
1.15
/ %47,9
%-31,72 / %36,6 |
Netbet (RO) Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Notec Czarnkow – Zawisza Bydgoszcz Poland - III Liga - Group II |
1 / DNB | ||||
TonyBet Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Notec Czarnkow – Zawisza Bydgoszcz Poland - III Liga, Group 2 |
AD2(+2) | |||||
bu etkinlik için +3 ortalama | ||||||||
%0,98
2.49
/ %29,9
%-22,28 / %55,4 |
Netbet (RO) Futbol |
08/06 14:00 |
FK Gjovik-Lyn – Skeid Norway - 2nd Division |
1X 1. devre | ||||
KTO Futbol |
08/06 14:00 |
FK Gjovik-Lyn – Skeid Norway - 2nd Division |
X2 1. devre | |||||
bu etkinlik için +21 ortalama | ||||||||
%0,98
1.29
/ %45,0
%-30,37 / %39,3 |
Etoto (PL) Futbol |
08/06 12:00 |
Marcovia Marki – Oskar Przysucha Polska - 4. Liga - mazowiecka |
1X | ||||
Netbet (RO) Futbol |
08/06 12:00 |
AP Marcovia Marki – MKS Oskar Przysucha Poland - IV Liga |
2(0:2) | |||||
bu etkinlik için +1 ortalama | ||||||||
%0,97
2.95
/ %26,5
%-20,20 / %59,6 |
12Bet (BTI) Futbol |
08/06 12:00 |
Greve – Slagelse Denmark - Denmark - Series |
1X | ||||
Netbet (RO) Futbol |
08/06 12:00 |
Greve Fodbold – Slagelse BI Denmark - Danmarksserien |
X2 | |||||
bu etkinlik için +1 ortalama | ||||||||
%0,97
2.25
/ %32,0
%-23,52 / %53,0 |
Lvbet Futbol |
29/06 02:00 |
Paraguay – Brazil South America - Copa America |
12 | ||||
Netbet (RO) Futbol |
29/06 02:00 |
Paraguay – Brazil South America - Copa America |
Çift | |||||
%0,93
4.85
/ %18,2
%-14,60 / %70,8 |
Netbet (RO) Voleybol |
08/06 11:20 |
Japan – Slovenia World - FIVB Nations League |
11-2 | ||||
Winbet (RO) Voleybol |
08/06 11:20 |
Japonia – Slovenia International - Liga Natiunilor |
AD2(+1.5) | |||||
bu etkinlik için +4 ortalama | ||||||||
%0,92
3.86
/ %21,7
%-17,07 / %65,9 |
Netbet (RO) Tenis |
08/06 11:05 |
K. Dunne – S. Kartal United Kingdom - WTA Nottingham - Grass |
AD1(+1.5) | ||||
FavBet Tenis |
08/06 11:00 |
Katy Dunne – Sonay Kartal WTA - Nottingham, Great Britain |
21-2 | |||||
bu etkinlik için +9 ortalama | ||||||||
%0,91
11.57
/ %8,94
%-7,37 / %85,3 |
Bwin Basketbol |
08/06 18:30 |
Anadolu Efes – Fenerbahce Turkey - TBSL |
81.5 üzerinde 1. yarı | ||||
Netbet (RO) Basketbol |
08/06 18:30 |
Anadolu Efes SK – Fenerbahce Turkey - TBSL |
84.5 altında 1. yarı | |||||
bu etkinlik için +3 ortalama | ||||||||
%0,91
2.33
/ %31,2
%-23,09 / %53,8 |
PointsBet (AU) Hokey |
09/06 01:00 |
Edmonton Oilers – Florida Panthers United States of America - National Hockey League |
2.5 üzerinde Uzatmalar+Maç Sonu Penaltıları 2. takım | ||||
Netbet (RO) Hokey |
09/06 01:00 |
Edmonton Oilers – Florida Panthers North America - NHL |
3.75 altında 2. takım | |||||
bu etkinlik için +1 ortalama | ||||||||
%0,91
2.48
/ %29,9
%-22,30 / %55,4 |
Netbet (RO) Futbol |
08/06 07:00 |
Bentleigh Greens SC (Wom) – South Melbourne FC (Wom) Australia - NPL Victoria - Women |
1X 1. devre | ||||
Betano (BR) Futbol |
08/06 07:00 |
Bentleigh Greens (W) – South Melbourne FC (W) Australia - NPL Victoria (W) |
X2 1. devre | |||||
bu etkinlik için +11 ortalama | ||||||||
%0,90
21.26
/ %5,44
%-4,30 / %91,4 |
Netbet (RO) Tenis |
08/06 14:00 |
LVA. van Assche – S. Nagal Germany - ATP Challenger Heilbronn - Clay |
22.5 üzerinde | ||||
FanDuel Tenis |
08/06 14:00 |
Luca Van Assche – Sumit Nagal ATP Heilbronn Challenger |
23.5 altında | |||||
bu etkinlik için +1 ortalama | ||||||||
%0,90
3.27
/ %24,5
%-18,97 / %62,1 |
Versus (ES) Futbol |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - III Liga - YYUZJR |
1X | ||||
Netbet (RO) Futbol |
08/06 16:00 |
FC Unia Solec Kujawski – KS Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - III Liga - Group II |
X2 | |||||
bu etkinlik için +21 ortalama | ||||||||
%0,90
5.02
/ %17,7
%-14,24 / %71,5 |
Netbet (RO) Futbol |
08/06 16:00 |
1 KS Sleza Wroclaw – Gornik Zabrze II Poland - III Liga - Group III |
1(3:0) | ||||
18Bet Futbol |
08/06 16:00 |
KS Sleza Wroclaw – Gornik Zabrze II Poland - Poland Third Division |
AD2(−1.5) | |||||
bu etkinlik için +3 ortalama | ||||||||
%0,89
1.16
/ %47,7
%-31,67 / %36,7 |
Netbet (RO) Futbol |
10/06 19:45 |
Netherlands – Iceland World - International Friendlies |
Goller: Evet 1. takım | ||||
Mozzart Futbol |
10/06 19:45 |
Netherlands – Iceland International Friendly |
1.5 altında 2. devre 1. takım | |||||
%0,89
1.33
/ %44,2
%-30,01 / %40,0 |
Netbet (RO) Futbol |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs FC NPL (Wom) – Peninsula Power FC (Wom) Australia - NPL Queensland - Women |
1X | ||||
TonyBet Futbol |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs FC – Peninsula Power FC Australia - Queensland NPL, Women |
AD2(+2.25) | |||||
bu etkinlik için +9 ortalama | ||||||||
%0,87
2.13
/ %33,1
%-24,20 / %51,6 |
SportyBet Futbol |
25/06 02:00 |
Brazil – Costa Rica International - Copa America |
1X 1. devre | ||||
Netbet (RO) Futbol |
25/06 02:00 |
Brazil – Costa Rica South America - Copa America |
X2 1. devre | |||||
bu etkinlik için +37 ortalama | ||||||||
%0,87
6.05
/ %15,2
%-12,42 / %75,2 |
Netbet (RO) Tenis |
08/06 16:35 |
N. Podoroska – A. Todoni Italy - WTA Bari - Clay |
20 üzerinde | ||||
FanDuel Tenis |
08/06 16:30 |
Podoroska – Todoni WTA Bari 2024 |
22.5 altında | |||||
%0,86
1.41
/ %42,7
%-29,34 / %41,3 |
PokerStars (IT) Futbol |
08/06 16:00 |
KTS-K Luzino – KS Blekitni Stargard Polish III Liga |
3.5 üzerinde | ||||
Netbet (RO) Futbol |
08/06 16:00 |
KTS-K Luzino – KP Blekitni Stargard Szczecinski Poland - III Liga - Group II |
4.5 altında 2. devre | |||||
bu etkinlik için +4 ortalama | ||||||||
%0,86
4.25
/ %20,1
%-16,00 / %68,0 |
Netbet (RO) Futbol |
14/06 23:00 |
Boca Juniors – Velez Sarsfield Argentina - Liga Profesional |
1(0:1) | ||||
Pixbet285 (~BET365) new Futbol |
14/06 23:00 |
Boca Juniors – Velez Sarsfield Argentina - Liga Profesional |
AD2(+3) | |||||
%0,85
1.77
/ %37,2
%-26,50 / %47,0 |
Netbet (RO) Futbol |
08/06 12:00 |
JS Hercules – Oulun Tyovaen Palloilijat Finland - Kakkonen |
2.5 üzerinde | ||||
Betnacional Futbol |
08/06 12:00 |
JS Hércules – OTP FC Finlândia - Kakkonen Grupo C |
4 altında | |||||
bu etkinlik için +3 ortalama | ||||||||
%0,85
1.16
/ %47,6
%-31,67 / %36,7 |
Netbet (RO) Futbol |
15/06 20:00 |
Italy – Albania Europe - UEFA Euro 2024 |
1X | ||||
YSB Futbol |
15/06 20:00 |
Italy – Albania EURO 2024 Matches (in Germany) |
AD2(+1.5) | |||||
bu etkinlik için +11 ortalama | ||||||||
%0,83
2.38
/ %30,6
%-22,82 / %54,4 |
Netbet (RO) Futbol |
08/06 12:00 |
Alingsas IF (Wom) – Sundsvalls DFF (Wom) Sweden - Elitettan - Women |
0.5 üzerinde 2. takım | ||||
Bet7 Futbol |
08/06 12:00 |
Alingsas FC United – Sundsvalls DFF Sweden Amateur - Elitettan, Women |
1.5 altında 2. takım | |||||
bu etkinlik için +13 ortalama |
Ayrıca bkz.: Netbet (RO) ile kesin bahisler veya Netbet (RO) ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.