▼Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
16d |
Netbet (BR)
Futbol |
08/06 14:00 |
FK Gjovik-Lyn – Skeid Norway - 2nd Division |
0.5 üzerinde 1. takım |
|
○ | ||
MrJack
Futbol |
08/06 14:00 |
FK Gjovik-Lyn – Skeid Futebol Noruega - 2ª Divisão Grupo 2 |
0.5 altında 1. takım |
|
● | |||
bu etkinlik için +4166 kesin bahis | ||||||||
%1,00
7s |
MrJack
Futbol |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Polónia - III Liga, Grupo 2 |
2 - Hayır |
|
|||
Playpix
Futbol |
08/06 11:00 |
FC Unia Solec Kujawski – KS Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - III Liga - Group II |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +432 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1d |
MrJack
Futbol |
08/06 10:00 |
Guandong GZ-Power FC – Guangxi Lanhang China - Liga Chinesa 2 |
AD2(+1) |
|
○ | ||
YSB
Futbol |
08/06 10:00 |
Guangzhou E-power – Guangxi Lanhang China League 2 |
1 |
|
● | |||
GGBet
Futbol |
08/06 10:00 |
Guangdong GZ-Power – Guangxi Lanhang CN - China. League 2 (ADJ98280) |
AD1(−1.5) |
|
||||
bu etkinlik için +7493 kesin bahis | ||||||||
%1,00
12s |
Leon
Futbol |
08/06 19:00 |
Belçika – Luxembourg Dünya - Dostluk Maçları |
AD2(+3) - kornerler 1. devre |
|
● | ||
MrJack
Futbol |
08/06 19:00 |
Bélgica – Luxemburgo Internacional - Jogos Amigáveis Internacionais |
AD1(−2.5) - kornerler 1. devre |
|
||||
MrJack
Futbol |
08/06 19:00 |
Bélgica – Luxemburgo Internacional - Jogos Amigáveis Internacionais |
AD1(−3.5) - kornerler 1. devre |
|
○ | |||
bu etkinlik için +2161 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2s |
MrJack
Futbol |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar FC – Redlands United Fc Austrália - NPL, Queensland |
4 altında |
|
○ | ||
Betsson
Futbol |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar FC Youth – Redlands United Australia - Australia Queensland NPL |
3.5 üzerinde |
|
○ | |||
Lvbet
Futbol |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar Youth – Redlands United FC Australia - NPL Queensland |
4.25 üzerinde |
|
● | |||
bu etkinlik için +2627 kesin bahis | ||||||||
%1,00
35d |
Bet7
Futbol |
08/06 19:00 |
Central Ballester – Deportivo Muniz Argentina - Primera C |
AD2(+0.25) |
|
● | ||
MrJack
Futbol |
08/06 19:00 |
Central Ballester – Deportivo Muniz Argentina - Primera C |
X |
|
||||
MelBet
Futbol |
08/06 19:00 |
Central Ballester – Club Social y Deportivo Muniz [22822] Argentina. Primera C Metropolitana |
1 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +74 kesin bahis | ||||||||
%1,00
39d |
LigaStavok
Futbol |
08/06 19:00 |
Леандро Н. Алем – Хенераль Ламадрид Аргентина - Примера С |
2 / DNB |
|
○ | ||
MrJack
Futbol |
08/06 19:00 |
Mutual Leandro Niceforo Alem – General Lamadrid Argentina - Primera C |
X |
|
○ | |||
VBet
Futbol |
08/06 19:00 |
Leandro N Alem – CA General Lamadrid Argentina - Primera C |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +1514 kesin bahis | ||||||||
%1,00
7d |
Leon
Futbol |
08/06 09:00 |
Цзянсу Санинг – Шанхай Шэнли Çin - Kadınlar Süper Lig |
2.75 altında |
|
● | ||
Sportium (CO)
Futbol |
08/06 09:00 |
Jiangsu Suning (W) – Shanghai Guotau Junan (W) China - Super League Women |
2.5 üzerinde |
|
○ | |||
MrJack
Futbol |
08/06 09:00 |
Jiangsu LFC – Shanghai Shengli China - Super Liga Chinesa, Feminina |
3 üzerinde |
|
||||
bu etkinlik için +475 kesin bahis | ||||||||
%1,00
4d |
Marathonbet (ES)
Futbol |
08/06 14:00 |
Sprint-Jeloy – Honefoss Norway. 3rd Division |
AD2(−1) 1. devre |
|
|||
MrJack
Futbol |
08/06 14:00 |
Sprint/Jeloy – Honefoss BK Noruega - 3ª Divisão Grupo 6 |
AD1(+1.5) 1. devre |
|
||||
1Bet
Futbol |
08/06 14:00 |
Sprint Jeloy – Honefoss Norveç - Norveç Third Division |
1(1:0) 1. devre |
|
● | |||
bu etkinlik için +73 kesin bahis | ||||||||
%1,00
7s |
MrJack
Futbol |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs – Peninsula Power FC Austrália - NPL Queensland, Feminino |
AD2(+3) |
|
|||
Leon
Futbol |
08/06 09:30 |
Истерн Субурбс – Пенинсула Avustralya - NPL, Queensland, Kadınlar |
1(0:2) |
|
||||
18Bet
Futbol |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs – Peninsula Power Australia - Australia Queensland Women Premier League |
1(≥4) |
|
● | |||
bu etkinlik için +300 kesin bahis | ||||||||
%1,00
0d |
18Bet
Futbol |
08/06 13:00 |
Brann B – Sotra SK Norway - Norway Second Division |
AD1(−0.25) |
|
● | ||
Sisal
Futbol |
08/06 13:00 |
Brann 2 – Sotra Sportsklubb NOR III Divisione |
X |
|
||||
MrJack
Futbol |
08/06 13:00 |
SK Brann 2 – Sotra SK Noruega - 2ª Divisão Grupo 1 (ADJ98280) |
2 / DNB |
|
○ | |||
bu etkinlik için +2135 kesin bahis | ||||||||
%1,00
4d |
TitanBet
Futbol |
08/06 09:00 |
Langfang City of Glory – Hubei Istar Asia - China - League Two |
2.25 üzerinde |
|
● | ||
Tennisi
Futbol |
08/06 09:00 |
Ланфан Глори Сити – Хубэй Истар Футбол :: Чемпионат Китая. 2-я лига |
2.5 altında |
|
||||
MrJack
Futbol |
08/06 09:00 |
Langfang Glory City FC – Hubei Istar FC China - Liga Chinesa 2 |
1.5 altında |
|
||||
bu etkinlik için +663 kesin bahis | ||||||||
%1,00
3s |
Neobet
Futbol |
09/06 01:30 |
Internacional RS – Delfin SC CONMEBOL - Copa Sudamericana |
1(0:3) - kornerler |
|
● | ||
MrJack
Futbol |
09/06 01:30 |
Internacional RS – Delfin SC Clubes Internacionais - Copa Sul-Americana |
AD2(+3.5) - kornerler |
|
||||
bu etkinlik için +501 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1d |
Netbet (BR)
Futbol |
08/06 15:00 |
Eskilsminne IF – Norrby IF Sweden - 1st Division |
AD1(+0.25) |
|
● | ||
Nike (SK)
Futbol |
08/06 15:00 |
Eskilsminne IF – Norrby Sweden 3rd South |
2 / DNB |
|
||||
MrJack
Futbol |
08/06 15:00 |
Eskilsminne IF – Norrby IF Suécia - Div 1 Sodra |
2 |
|
||||
bu etkinlik için +266 kesin bahis | ||||||||
%1,00
28d |
GrandGame (gg.by)
Futbol |
08/06 16:00 |
KS Karkonosze Jelenia Gora – Slask II Wroclaw Poland - III Liga - Group III |
2 ve 1.5 üzerinde |
|
|||
MrJack
Futbol |
08/06 16:00 |
Karkonosze Jelenia Gora – Slask Wroclaw II Polónia - III Liga, Grupo 3 |
2 ve 1.5 altında |
|
||||
Betfair SB (ES)
Futbol |
08/06 16:00 |
KS Karkonosze Jelenia Gora – Slask Wroclaw II Polish III Liga |
1(1:0) |
|
● | |||
bu etkinlik için +508 kesin bahis | ||||||||
%1,00
7d |
BetFair
Futbol |
08/06 16:00 |
Sleza Wroclaw – KS Gornik Zabrze II Polish III Liga |
AD1(−0.25) - lay |
194,36 £ 2.73 |
● | ||
Esporte365
Futbol |
08/06 16:00 |
Sleza Wroclaw – Gornik Zabrze II Polônia - III Liga, Grupo 3 |
X |
|
||||
MrJack
Futbol |
08/06 16:00 |
Sleza Wroclaw – Gornik Zabrze II Polónia - III Liga, Grupo 3 |
1 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +205 kesin bahis | ||||||||
%1,00
31d |
MrJack
Futbol |
08/06 17:00 |
Gâmbia – Seicheles Internacional - Eliminatórias da Copa, CAF |
AD1(−2) |
|
|||
Marsbet (WISE)
Futbol |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles International - WC Qualification, CAF |
X(0:2) |
|
||||
NairaBet
Futbol |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles Africa - Africa World Cup Qualifiers |
2(0:2) |
|
● | |||
bu etkinlik için +842 kesin bahis | ||||||||
%1,00
7s |
Parimatch (BR)
Futbol |
09/06 01:30 |
Sporting Kansas City – Seattle Sounders USA - MLS |
9 altında - kornerler |
|
● | ||
MrJack
Futbol |
09/06 01:30 |
Sporting KC – Seattle Sounders Estados Unidos da América - Major League Soccer |
8.5 üzerinde - kornerler |
|
○ | |||
DaznBet (UK)
Futbol |
09/06 01:30 |
Sporting Kansas City – Seattle Sounders USA - Major League Soccer |
9.5 üzerinde - kornerler |
|
○ | |||
bu etkinlik için +266 kesin bahis | ||||||||
%0,99
3s |
Bet-at-home
Futbol |
08/06 17:00 |
Switzerland – Austria World - Friendly International Matches 2024 |
X2 ve Her ikisi de skor yapar |
|
|||
Admiral (AT)
Futbol |
08/06 17:00 |
Switzerland – Austria Int. Friendlies |
1 |
|
● | |||
MrJack
Futbol |
08/06 17:00 |
Suíça – Áustria Internacional - Jogos Amigáveis Internacionais |
Toplam =0 1. takım |
|
||||
bu etkinlik için +180 kesin bahis | ||||||||
%0,99
3s |
OrbitX
Futbol |
08/06 17:30 |
Oviedo – Eibar Spain - Spanish Segunda Division |
1 / DNB - lay |
125,38 $ 1.64 |
○ | ||
MrJack
Futbol |
08/06 17:30 |
Real Oviedo – SD Eibar Espanha - LaLiga 2 |
X |
|
||||
STS
Futbol |
08/06 17:30 |
Oviedo – Eibar Hiszpania - 2 liga |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +55 kesin bahis | ||||||||
%0,99
3s |
Vbet (LAT)
Futbol |
08/06 16:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice Poland - III Liga - Group I |
AD2(+1.25) |
|
○ | ||
MrJack
Futbol |
08/06 16:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice Polónia - III Liga, Grupo 1 |
1 |
|
||||
PokerStars
Futbol |
08/06 16:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice Polish III Liga |
1(0:1) |
|
● | |||
bu etkinlik için +71 kesin bahis | ||||||||
%0,99
4s |
Naijabet new
Futbol |
08/06 17:00 |
Sweden – Serbia International Friendlies |
AD1(0) - kornerler |
|
● | ||
Circus (BE)
Futbol |
08/06 17:00 |
Sweden – Serbia International - International Friendlies |
X - kornerler |
|
||||
MrJack
Futbol |
08/06 17:00 |
Suécia – Sérvia Internacional - Jogos Amigáveis Internacionais |
2 - kornerler |
|
○ | |||
bu etkinlik için +549 kesin bahis | ||||||||
%0,99
21d |
BetUK
Futbol |
08/06 09:00 |
Caboolture FC – Logan Lightning Australia / Queensland Premier League |
1 / DNB |
|
● | ||
MrJack
Futbol |
08/06 09:00 |
Caboolture – Logan Lightning FC Austrália - Queensland Premier League 1 |
AD2(+0.5) |
|
||||
WWin
Futbol |
08/06 09:00 |
Caboolture – Logan Lightning Australia - Queensland Premier League 1 |
2 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +1482 kesin bahis | ||||||||
%0,99
9d |
N1bet (NG)
Futbol |
08/06 17:00 |
Hungary – Israel World - International Friendlies |
AD2(0) - kornerler 1. devre |
|
|||
MelBet
Futbol |
08/06 17:00 |
Hungary – Israel [23858] Friendlies. National Teams |
X - kornerler 1. devre |
|
● | |||
MrJack
Futbol |
08/06 17:00 |
Hungria – Israel Internacional - Jogos Amigáveis Internacionais stq pr cu |
1 - kornerler 1. devre |
|
○ | |||
bu etkinlik için +1164 kesin bahis | ||||||||
%0,99
2s |
TempoBet
Futbol |
08/06 10:00 |
Lucksta IF – Kiruna FF Sweden - 2nd Division, Norrland |
2 / HNB 2. devre |
|
● | ||
MrJack
Futbol |
08/06 10:00 |
Lucksta IF – Kiruna FF Suécia - 2ª Divisão, Norrland |
AD1(+0.5) 2. devre |
|
||||
Dafabet (Dafa Sports)
Futbol |
08/06 10:00 |
Lucksta IF – Kiruna FF Football / Sweden / Division 2 / Division 2, Norrland |
X 2. devre |
|
||||
bu etkinlik için +204 kesin bahis |
Ayrıca bkz.: MrJack ile ortalamalar veya MrJack ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.