Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | ▲▼İkramiye oranı | ▲▼Olasılık | ▼Fazla değer biçmek | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Exclusivebet Basketbol |
10/06 19:15 |
Panathinaikos Athens – Olympiakos Pireus Greece - A1 League 2023/2024 |
X 1. devre [race to 15 regular time] | %4,23 | +%10,0 | + 2 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
09/06 01:30 |
Internacional RS – Delfin South America - Copa Sudamericana Group C 2024 |
2 - kornerler [race to 7 regular time] | %4,23 | +%9,86 | + 2 | ||
|
Exclusivebet Basketbol |
09/06 17:30 |
Paris Basketball – AS Monaco France - Pro A 2023/2024 |
X 1. devre [race to 15 regular time] | %3,53 | +%9,55 | |||
|
Exclusivebet Futbol |
08/06 20:30 |
Spain – Northern Ireland World - Friendly International Matches 2024 |
2 - kornerler [race to 7 regular time] | %3,03 | +%9,04 | + 1 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
08/06 17:00 |
Treaty United FC (W) – Shelbourne (W) Ireland - National League Women 2024/2024 |
1 / ANB | %45,8 | +%8,85 | |||
|
Exclusivebet Futbol |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg World - Friendly International Matches 2024 |
2 - kornerler [race to 7 regular time] | %2,97 | +%6,90 | + 1 | ||
|
Exclusivebet Basketbol |
08/06 10:00 |
Brisbane Capitals – Southern Districts Spartans Australia - NBL1 North 2024 |
41.5 altında 1. yarı 1. takım | %44,5 | +%6,73 | + 5 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
08/06 16:00 |
Flota Swinoujscie – Starogard Gdanski Poland - III Liga, Group 2 2024 |
2(0:1) | %23,7 | +%6,63 | + 4 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
09/06 19:45 |
Slovakia – Wales World - Friendly International Matches 2024 |
No corners | %1,05 | +%6,19 | + 1 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
09/06 16:00 |
APLG Gdansk (W) – KKP Stomilanki Olsztyn (W) Poland - Ekstraliga Women 2023/2024 |
AD1(−1) | %39,0 | +%5,16 | + 5 | ||
|
Exclusivebet Basketbol |
09/06 01:30 |
CD AB Ancud – Las Animas Chile - LNB 2024/2024 |
88.5 üzerinde Uzatma 1. takım | %47,9 | +%4,52 | + 1 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
09/06 20:15 |
France – Canada World - Friendly International Matches 2024 |
No corners | %1,03 | +%4,49 | |||
|
Exclusivebet Futbol |
09/06 16:30 |
FK Rudar Kakanj – NK Mladost Doboj Kakanj Bosnia and Herzegovina - 1. Division FBiH 2024 |
X / HNB | %71,5 | +%4,05 | |||
|
Exclusivebet Futbol |
09/06 19:45 |
Italy – Bosnia and Herzegovina World - Friendly International Matches 2024 (ADJ98280) |
No corners | %1,03 | +%4,03 | + 1 | ||
|
Exclusivebet Tenis |
08/06 11:20 |
Zizou Bergs – Omar Jasika Netherlands - ATP Hertogenbosch 2024 |
AD1(−2.5) 1. set | %50,2 | +%3,96 | + 3 | ||
|
Exclusivebet Basketbol |
08/06 19:30 |
Virtus Pallacanestro Bologna – Pallacanestro Olimpia Milano Italy - Serie A 2023/2024 |
X 1. devre [race to 15 regular time] | %3,99 | +%3,75 | |||
|
Exclusivebet Futbol |
08/06 10:00 |
GKS Piast Gliwice II – GKS Unia Redziny Poland - IV Liga 2024 |
AD1(−2) | %28,8 | +%3,73 | + 9 | ||
|
Exclusivebet Basketbol |
08/06 10:30 |
South West Metro – Mackay Meteors Australia - NBL1 North 2024 |
46.5 altında 1. devre | %50,5 | +%3,57 | + 2 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
08/06 16:00 |
Karpaty Krosno – Wisloka Debica Poland - III Liga, Group 4 2024 |
2 / DNB | %60,4 | +%3,55 | |||
|
Exclusivebet Futbol |
08/06 16:00 |
Sleza Wroclaw – Gornik Zabrze II Poland - III Liga, Group 3 2024 |
1 / DNB | %34,5 | +%3,40 | + 2 | ||
|
Exclusivebet Tenis |
08/06 14:00 |
Giovanni Mpetshi Perricard – Ursu Vadym Germany - ATP Stuttgart 2024 |
8.5 üzerinde 1. set | %79,0 | +%3,30 | + 2 | ||
|
Exclusivebet Basketbol |
08/06 12:00 |
South West Slammers – Kalamunda Eastern Suns Australia - NBL1 West 2024 |
20.5 altında 1. devre 1. takım | %47,8 | +%3,20 | |||
|
Exclusivebet Basketbol |
08/06 10:00 |
Mandurah Magic (W) – East Perth Eagles (W) Australia - NBL1 West Women |
69.5 altında Uzatma 2. takım | %45,2 | +%2,50 | + 2 | ||
|
Exclusivebet Tenis |
08/06 15:00 |
Michaella Krajicek – Eva Lys Netherlands - WTA Hertogenbosch 2024 |
16.5 üzerinde | %72,3 | +%2,41 | + 1 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
08/06 13:00 |
Malmo FF (W) – Orebro SK Soder (W) Sweden - Elitettan Women 2024 |
X2 | %30,1 | +%2,28 | |||
|
Exclusivebet Tenis |
09/06 14:00 |
Alexander Zverev – Carlos Alcaraz Garfia France - Roland Garros 2024 |
4.5 üzerinde - mola 2. katılımcı | %56,8 | +%2,19 | + 4 | ||
|
Exclusivebet Tenis |
08/06 12:15 |
Linda Fruhvirtova – Amelia Rajecki United Kingdom - WTA Nottingham 2024 |
AD2(+2.5) 1. set | %58,9 | +%1,87 | |||
|
Exclusivebet Tenis |
08/06 11:15 |
Elizabeth Mandlik – Amanda Anisimova Netherlands - WTA Hertogenbosch 2024 |
AD1(+2.5) 1. set | %60,3 | +%1,82 | + 1 | ||
|
Exclusivebet Basketbol |
08/06 11:00 |
Townsville Heat – Rockhampton Rockets Australia - NBL1 North 2024 |
50.5 altında 1. yarı 2. takım | %50,6 | +%1,71 | + 4 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
16/06 03:30 |
Los Angeles Galaxy – Sporting Kansas City United States - MLS 2024 |
X / HNB | %58,8 | +%1,67 | |||
|
Exclusivebet Futbol |
08/06 10:00 |
Dunbar Rovers FC – Bulls FC Academy Australia - NSW Premier League 2 2024 |
AD1(+1.25) 1. devre | %63,9 | +%1,57 | + 2 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
11/06 17:00 |
San Marino – Cyprus World - Friendly International Matches 2024 |
AD2(−1.75) | %55,8 | +%1,52 | + 3 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
24/06 20:00 |
Croatia – Italy Europe - Euro Group B 2024 |
AD2(+0.5) | %76,1 | +%1,49 | + 2 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
26/06 20:00 |
Georgia – Portugal Europe - Euro Group F 2024 |
AD2(−0.5) | %74,7 | +%1,43 | + 6 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
18/06 17:00 |
Turkey – Georgia Europe - Euro Group F 2024 |
0.5 üzerinde | %91,3 | +%1,41 | + 3 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
08/06 12:00 |
Greve Fodbold – Slagelse Denmark - Danmarksserien Relegation 2024 |
AD2(+0.75) | %76,7 | +%1,39 | + 3 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
09/06 00:00 |
Racing Club de Montevideo (W) – Montevideo City Torque (W) Uruguay - Primera Division Women 2023/2024 |
2 | %78,8 | +%1,32 | |||
|
Exclusivebet Futbol |
19/06 20:00 |
Scotland – Switzerland Europe - Euro Group A 2024 |
AD2(+1.25) | %90,1 | +%1,30 | + 2 | ||
|
Exclusivebet Basketbol |
08/06 19:30 |
Real Madrid – UCAM Murcia Spain - ACB 2023/2024 |
AD1(−4.5) 2. yarı + Uzatma | %54,6 | +%1,28 | + 4 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
16/06 03:30 |
Seattle Sounders – Minnesota United United States - MLS 2024 |
AD1(+0.25) | %76,6 | +%1,27 | |||
|
Exclusivebet Basketbol |
08/06 10:00 |
Joondalup Wolves (W) – Cockburn Cougars (W) Australia - NBL1 West Women |
34.5 altında 1. yarı 1. takım | %50,1 | +%1,27 | + 1 | ||
|
Exclusivebet Basketbol |
08/06 18:30 |
Anadolu Efes Istanbul – Fenerbahce Turkey - TBSL 2023/2024 |
40.5 üzerinde 1. yarı 2. takım | %62,3 | +%1,27 | + 3 | ||
|
Exclusivebet Tenis |
08/06 11:20 |
YU Hsiou Hsu – Stefano Napolitano Netherlands - ATP Hertogenbosch 2024 |
7.5 üzerinde 1. set | %93,8 | +%1,26 | |||
|
Exclusivebet Futbol |
26/06 17:00 |
Ukraine – Belgium Europe - Euro Group E 2024 |
AD2(+0.25) | %75,9 | +%1,22 | + 3 | ||
|
Exclusivebet Tenis |
08/06 12:40 |
James Duckworth – Khumoun Sultanov Germany - ATP Stuttgart 2024 |
8.5 üzerinde 1. set | %77,4 | +%1,17 | + 2 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
26/06 20:00 |
Czech Republic – Turkey Europe - Euro Group F 2024 |
AD2(+0.5) | %68,5 | +%1,15 | + 5 | ||
|
Exclusivebet Basketbol |
10/06 01:00 |
Boston Celtics – Dallas Mavericks United States - NBA 2023/2024 |
111.5 altında Uzatma 2. takım | %77,3 | +%1,04 | + 2 | ||
|
Exclusivebet Basketbol |
09/06 00:30 |
River Plate – Parque Sur Argentina - La Liga Federal 2024 |
71.5 altında Uzatma 2. takım | %49,0 | +%1,02 | + 3 | ||
|
Exclusivebet Futbol |
09/06 13:00 |
Eidsvold TF – Alta IF Norway - 2. Division Avd. 2 2024 |
No goals | %4,39 | +%1,01 | |||
|
Exclusivebet Futbol |
08/06 15:00 |
Asker Fotball – KFUM 2 Norway - 3. Division avd. 3 2024 |
AD1(−1) 1. devre | %37,0 | +%0,90 | + 1 |
Ayrıca bkz.: Exclusivebet ile kesin bahisler veya Exclusivebet ile ortalamalar.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.