▼Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
1g |
Vbet (LAT)
Futbol |
16/06 10:00 |
Kashima Antlers – Albirex Niigata Japan - J1 League |
1 üzerinde 1. devre |
|
○ | ||
Bovada
Futbol |
16/06 10:00 |
Kashima Antlers – Niigata Albirex J1 League |
1 altında 1. devre |
|
● | |||
bu etkinlik için +390 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1 sa |
Bovada
Futbol |
08/06 13:00 |
FC Roskilde – Esbjerg FB 2nd Division |
3.25 üzerinde |
|
|||
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 13:00 |
FC Roskilde – Esbjerg Denmark Division 2 |
3.5 altında |
|
● | |||
Coral
Futbol |
08/06 13:00 |
Roskilde – Esbjerg Football Denmark - Danish 2nd Division |
2.5 altında |
|
||||
bu etkinlik için +2536 kesin bahis | ||||||||
%1,00
3s |
Bovada
Futbol |
08/06 13:00 |
Japan U19 – Indonesia Youth Tournoi Maurice Revello |
AD1(−1) 1. devre |
|
● | ||
Lvbet
Futbol |
08/06 13:00 |
Japan (Youth) – Indonesia (Youth) World - Maurice Revello Tournament |
AD2(+1) 1. devre |
|
||||
bu etkinlik için +1506 kesin bahis | ||||||||
%1,00
6s |
Leon
Futbol |
14/06 01:30 |
Палмейрас – Васко Да Гама Brezilya - Serie A |
1 / DNB |
|
● | ||
Bovada
Futbol |
14/06 01:30 |
Palmeiras – Vasco da Gama Brasileirão Série A |
X |
|
||||
18Bet
Futbol |
14/06 01:30 |
Palmeiras – Vasco da Gama Brazil - Brazil Serie A |
2 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +98 kesin bahis | ||||||||
%1,00
9d |
Bovada
Futbol |
09/06 03:30 |
Las Vegas Lights – Miami FC USL Championship |
1 / DNB |
|
|||
18Bet
Futbol |
09/06 03:30 |
Las Vegas Lights FC – Miami FC United States - USA United Soccer League Professional Division |
X |
|
||||
18Bet
Futbol |
09/06 03:30 |
Las Vegas Lights FC – Miami FC United States - USA United Soccer League Professional Division |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +374 kesin bahis | ||||||||
%1,00
8s |
Bovada
Futbol |
08/06 21:30 |
Cayman Islands – Antigua and Barbuda World Cup Qualification, CONCACAF |
AD2(−1) 1. devre |
|
● | ||
Comeon
Futbol |
08/06 21:30 |
Cayman Islands – Antigua och Barbuda Landslag - Landslag - World Cup Qualification CONCACAF |
X(1:0) 1. devre |
|
||||
Lvbet
Futbol |
08/06 21:30 |
Cayman Islands – Antigua and Barbuda World - World Cup CONCACAF Qualification |
AD1(+0.5) 1. devre |
|
○ | |||
bu etkinlik için +5297 kesin bahis | ||||||||
%1,00
6s |
BetCity
Futbol |
14/06 00:00 |
Flamengo RJ – Gremio Porto Alegre Soccer. Brazil. Serie A. (ADJ98280) |
3 altında |
|
● | ||
Parimatch (BR)
Futbol |
14/06 00:00 |
Flamengo CR – Gremio FBPA Brazil - Serie A |
2.75 üzerinde |
|
||||
Bovada
Futbol |
14/06 00:00 |
Flamengo – Grêmio Brasileirão Série A |
3.5 üzerinde |
|
||||
bu etkinlik için +230 kesin bahis | ||||||||
%1,00
9s |
Bovada
Futbol |
08/06 09:15 |
Capalaba Bulldogs – Ipswich FC Queensland Premier League |
1 üzerinde |
|
● | ||
RETAbet (ES)
Futbol |
08/06 09:15 |
Capalaba FC – Ipswich FC Australia Queensland Premier League 1 |
Toplam 0-1 |
|
||||
Sportmarket
Futbol |
08/06 09:15 |
Capalaba FC – Ipswich City FC AU - Australia Football Queensland Premier League |
0:0 |
|
||||
bu etkinlik için +5159 kesin bahis | ||||||||
%1,00
16d |
Danskespil (DK)
Futbol |
08/06 16:00 |
Sks Unia Swarzedz – Pogon Szczecin II Polen - 3. Liga |
1 |
|
● | ||
BetClic
Futbol |
08/06 16:00 |
Unia Swarzedz – Pogon Szczecin II Poland - Polish 3 Liga Gr.2 |
X |
|
○ | |||
Bovada
Futbol |
08/06 16:00 |
Unia Swarzedz – Pogon Szczecin (R) III Liga, Group 2 |
2 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +372 kesin bahis | ||||||||
%1,00
35d |
Suprabets
Futbol |
08/06 19:00 |
CA Defensores de Belgrano – Club Gimnasia y Tiro Salta Argentina - Primera Nacional |
1.25 üzerinde |
|
|||
Bovada
Futbol |
08/06 19:00 |
Defensores de Belgrano – Gimnasia Tiro de Salta Primera Nacional |
Toplam =1 |
|
||||
TempoBet
Futbol |
08/06 19:00 |
Defensores De Belgrano – Gimnasia Y Tiro de Salta Argentina - Primera B, Nacional |
0:0 |
|
● | |||
bu etkinlik için +131 kesin bahis | ||||||||
%1,00
5s |
GGBet
Futbol |
08/06 08:30 |
West Torrens Birkalla W – Metro United W AU - Australia. South Australia. National Premier League. Women |
AD2(+1) |
|
○ | ||
Bovada
Futbol |
08/06 08:30 |
West Torrens Birkalla (W) – Metro United (W) South Australia NPL, Women |
1 |
|
||||
Versus (ES)
Futbol |
08/06 08:30 |
West Torrens Birkalla (W) – Metro United (W) Australia - NPL South - Women (ADJ98280) |
1(0:1) |
|
● | |||
bu etkinlik için +252 kesin bahis | ||||||||
%1,00
26d |
Bovada
Futbol |
08/06 16:00 |
Sokol Sieniawa – Wiazownica III Liga, Group 4 |
AD1(+0.75) |
|
○ | ||
Danskespil (DK)
Futbol |
08/06 16:00 |
Sokol Sieniawa – KS Wiazownica Polen - 3. Liga |
2 |
|
○ | |||
1Bet
Futbol |
08/06 16:00 |
Sokol Sieniawa – Wiazownica Polonya - Polonya 3. Division |
2(1:0) |
|
● | |||
bu etkinlik için +447 kesin bahis | ||||||||
%1,00
26d |
Bovada
Futbol |
08/06 16:00 |
Flota Swinoujscie – Starogard Gdansk III Liga, Group 2 |
AD2(+2.25) |
|
|||
Betsul
Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Flota Swinoujscie – KP Starogard Gdanski Polônia - III Liga - Grupo 2 |
X(0:2) |
|
||||
Betwgb
Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Flota Swinoujscie – Kp Starogard Gdansk Poland - III Liga |
1(0:2) |
|
● | |||
bu etkinlik için +402 kesin bahis | ||||||||
%1,00
13d |
Ubet
Futbol |
08/06 17:30 |
Реал Овьедо – Эйбар Испания - Испания. Сегунда |
AD2(+0.25) |
|
|||
Bovada
Futbol |
08/06 17:30 |
Real Oviedo – Eibar LaLiga 2 |
X |
|
||||
STS
Futbol |
08/06 17:30 |
Oviedo – Eibar Hiszpania - 2 liga |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +766 kesin bahis | ||||||||
%1,00
57d |
Bovada
Futbol |
08/06 11:00 |
Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce III Liga, Group 2 |
AD1(+0.75) |
|
● | ||
MostBet
Futbol |
08/06 11:00 |
Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - League 3 |
2 |
|
○ | |||
CloudBet
Futbol |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Polonya - III Liga, Group 2 |
AD2(−1) |
|
||||
bu etkinlik için +1513 kesin bahis | ||||||||
%1,00
12s |
Bovada
Futbol |
09/06 00:00 |
Manta – Guayaquil City Serie B |
1 / DNB |
|
○ | ||
Fortuna (PL)
Futbol |
09/06 00:00 |
Manta – Guayaquil City 2.Ecuador |
X |
|
○ | |||
BookMaker
Futbol |
09/06 00:00 |
Manta FC – Guayaquil City FC SOUTH AMERICA - ECUADOR - PRIMERA B |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +387 kesin bahis | ||||||||
%0,99
8s |
FavBet
Futbol |
11/06 18:00 |
Moldova – Ukraine Friendlies - International Match |
AD1(+1.25) |
|
○ | ||
Bovada
Futbol |
11/06 17:00 |
Moldova – Ukraine International Friendlies |
2 |
|
○ | |||
Tippmixpro
Futbol |
11/06 17:00 |
Moldova – Ukraine World - Friendly International Matches 2024 |
2(1:0) |
|
● | |||
bu etkinlik için +112 kesin bahis | ||||||||
%0,99
1 sa |
Vbet (LAT)
Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Notec Czarnkow – Zawisza Bydgoszcz Poland - III Liga - Group II |
1 / DNB |
|
○ | ||
Bovada
Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Notec Czarnkow – Zawisza Bydgoszcz III Liga, Group 2 |
AD2(+0.25) |
|
● | |||
Sportium (CO)
Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Notec Czarnkow – Zawisza Bydgoszcz Poland - III Liga |
2 |
|
||||
bu etkinlik için +3171 kesin bahis | ||||||||
%0,99
5s |
Bovada
Futbol |
08/06 08:00 |
Murdoch Uni Melville – UWA Nedlands Western Australia State League 1 |
1 üzerinde |
|
● | ||
1Bet
Futbol |
08/06 08:00 |
Murdoch University FC – UWA Nedlands FC Avustralya - Batı Avustralya Eyalet Ligi One |
Toplam 0-1 |
|
||||
Bethard
Futbol |
08/06 08:00 |
Murdoch University Melville FC – UWA Nedlands FC Australia - West State League 1 - YYUZJR |
X ve 1.5 altında |
|
||||
bu etkinlik için +851 kesin bahis | ||||||||
%0,99
14s |
SportingWin
Futbol |
08/06 16:00 |
1 KS Sleza Wroclaw – Gornik Zabrze II Poland - III Liga - Group III |
AD1(+1.25) |
|
○ | ||
Bovada
Futbol |
08/06 16:00 |
Sleza Wroclaw – Gornik Zabrze (R) III Liga, Group 3 |
2 |
|
||||
PokerStars
Futbol |
08/06 16:00 |
Sleza Wroclaw – KS Gornik Zabrze II Polish III Liga |
2(1:0) |
|
● | |||
bu etkinlik için +252 kesin bahis | ||||||||
%0,99
5s |
EsportesDaSorte (COM)
Futbol |
08/06 23:00 |
Gremio – Estudiantes International Clubs - Copa Libertadores 2024 |
1 / DNB |
|
● | ||
Bovada
Futbol |
08/06 23:00 |
Grêmio – Estudiantes de La Plata Copa Libertadores |
X |
|
||||
OrbitX
Futbol |
08/06 23:00 |
Gremio – Estudiantes International - CONMEBOL Copa Libertadores |
AD2(−0.5) |
1,44 $ |
○ | |||
bu etkinlik için +267 kesin bahis | ||||||||
%0,99
9s |
Bovada
Futbol |
08/06 12:00 |
Greve – Slagelse Denmark Series |
AD1(+0.25) |
|
● | ||
SportsBet (IO)
Futbol |
08/06 12:00 |
Greve Fodbold – Slagelse BI Danimarka - Danmarksserien |
2 / DNB |
|
○ | |||
Blaze
Futbol |
08/06 12:00 |
Greve Fodbold – Slagelse BI Denmark Amateur - Danmarksserien |
2 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +3030 kesin bahis | ||||||||
%0,99
16s |
Winmasters
Futbol |
11/06 17:00 |
San Marino – Cyprus World - Friendly International Matches 2024 |
AD2(−1) |
|
● | ||
Bovada
Futbol |
11/06 17:00 |
San Marino – Cyprus International Friendlies |
AD1(+1.5) |
|
||||
Smarkets
Futbol |
11/06 17:00 |
San Marino – Cyprus International Friendlies |
2 - lay |
712,00 £ 1.22 |
||||
bu etkinlik için +1676 kesin bahis | ||||||||
%0,99
4s |
Leon
Futbol |
08/06 20:00 |
Британские Виргинские Острова – Гватемала Dünya - Dünya Kupası |
5 altında |
|
● | ||
Bovada
Futbol |
08/06 20:00 |
British Virgin Islands – Guatemala World Cup Qualification, CONCACAF |
4.75 üzerinde |
|
||||
BetWay (PT)
Futbol |
08/06 20:00 |
Ilhas Virgens Britânicas – Guatemala Mundial - Qualificação para o Mundial, CONCACAF |
5.5 üzerinde |
|
||||
bu etkinlik için +502 kesin bahis | ||||||||
%0,99
2s |
Leon
Futbol |
15/06 00:30 |
Нью-Йорк – Коламбус Крю ABD - MLS |
2 / DNB |
|
● | ||
Marathonbet (IT)
Futbol |
15/06 00:30 |
New York City – Columbus Crew USA. MLS |
X |
|
○ | |||
Bovada
Futbol |
15/06 00:30 |
New York City FC – Columbus Crew MLS |
AD1(−0.5) |
|
○ | |||
bu etkinlik için +1528 kesin bahis |
Ayrıca bkz.: Bovada ile ortalamalar veya Bovada ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.