▼Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
30d |
Bethard
Futbol |
09/06 16:00 |
APLG Gdansk (Wom) – KKP Stomilanki Olsztyn (Wom) Poland - Ekstraliga - Women |
1 |
|
● | ||
1Win
Futbol |
09/06 16:00 |
Aplg Gdansk – KKP Stomilanki Olsztyn Poland - Women. Premier League |
2(0:1) |
|
○ | |||
bu etkinlik için +237 kesin bahis | ||||||||
%1,00
41d |
Bethard
Futbol |
08/06 14:00 |
FK Gjovik-Lyn – Skeid Norway - 2nd Division |
Goller: Evet 1. takım |
|
○ | ||
Bet7
Futbol |
08/06 14:00 |
FK Gjoevik-Lyn – Skeid Fotball Norway - 2nd Division Group 2 |
2. hiç gol yemez |
|
● | |||
bu etkinlik için +2691 kesin bahis | ||||||||
%1,00
35d |
10Bet (UK)
Tenis |
08/06 10:00 |
Gijs Brouwer – Nicolas Moreno De Alboran ATP - s-Hertogenbosch - Qualifying |
AD1(−4) |
|
|||
Zenit
Tenis |
08/06 10:05 |
Gijs Brouwer – Nicolas Moreno De Alboran ATP. Hertogenbosch. Grass. Qualifying |
AD2(+4.5) |
|
● | |||
Bethard
Tenis |
08/06 10:00 |
Gijs Brouwer – Nicolas Moreno de Alboran Netherlands - ATP Hertogenbosch - Grass |
AD2(+3.5) |
|
||||
bu etkinlik için +5 kesin bahis | ||||||||
%1,00
0d |
Bethard
Futbol |
08/06 20:00 |
SD Serra FC – AA Portuguesa RJ Brazil - Serie D |
AD1(+1) |
|
|||
Betwgb
Futbol |
08/06 20:00 |
Serra ES – Portuguesa RJ Brazil - Serie D |
X(1:0) |
|
||||
Betfair SB (ES)
Futbol |
08/06 20:00 |
Serra – Portuguesa RJ Brazilian Serie D |
2(1:0) |
|
● | |||
bu etkinlik için +4153 kesin bahis | ||||||||
%1,00
5d |
TitanBet
Futbol |
08/06 20:00 |
Patrocinense MG – Sao Jose EC SP Americas - Brazil - Serie D |
2 üzerinde |
|
● | ||
Bethard
Futbol |
08/06 20:00 |
CA Patrocinense – Sao Jose EC Brazil - Serie D |
2.5 altında |
|
||||
BetInAsia (BLACK)
Futbol |
08/06 20:00 |
CAP Patrocinense – São José EC (SP) BR - Brazil Campeonato Brasiliero Série D |
1.75 altında |
|
||||
bu etkinlik için +184 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1d |
Bodog (EU)
Futbol |
08/06 13:30 |
Excelsior Maassluis – Harkemase Boys Tweede Divisie |
3.25 üzerinde |
|
● | ||
Bethard
Futbol |
08/06 14:30 |
Excelsior Maassluis – Harkemase Boys Netherlands - Tweede Divisie |
3.5 altında |
|
○ | |||
TempoBet
Futbol |
08/06 14:30 |
Excelsior Maassluis – Harkemase Boys Netherlands - Tweede Divisie |
2.5 altında |
|
○ | |||
bu etkinlik için +1835 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2d |
TitanBet
Futbol |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs (W) – Peninsula Power (W) Womens Football - Australia - Queensland Premier League |
4.25 altında |
|
● | ||
Bethard
Futbol |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs FC NPL (Wom) – Peninsula Power FC (Wom) Australia - NPL Queensland - Women |
3.75 üzerinde |
|
||||
Sisal
Futbol |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs – Peninsula Power FC AUS NPL Queensland F |
4.5 üzerinde |
|
○ | |||
bu etkinlik için +489 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2s |
Marsbet (WISE)
Futbol |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar FC – Redlands United FC Australia - Queensland NPL |
3.75 altında |
|
○ | ||
Betsson
Futbol |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar FC Youth – Redlands United Australia - Australia Queensland NPL |
3.5 üzerinde |
|
● | |||
Bethard
Futbol |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar (Youth) – Redlands United FC Australia - NPL Queensland (ADJ98280) |
4 üzerinde |
|
||||
bu etkinlik için +1473 kesin bahis | ||||||||
%1,00
3s |
Bethard
Futbol |
09/06 03:30 |
Las Vegas Lights FC – Miami FC USA - USL Championship |
X / HNB |
|
|||
BetClic (IT)
Futbol |
09/06 03:30 |
Las Vegas Lights – Miami Fc Stati Uniti - USL Championship |
1 |
|
||||
18Bet
Futbol |
09/06 03:30 |
Las Vegas Lights FC – Miami FC United States - USA United Soccer League Professional Division |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +125 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1d |
EfBet (ES)
Futbol |
08/06 17:00 |
Cork City Women – Athlone Town Fc Ireland - Premier Division, Women |
1 |
|
|||
Msport (NG)
Futbol |
08/06 17:00 |
Cork City Wfc – Athlone Town FC Ireland - Premier Division, Women |
X |
|
● | |||
Bethard
Futbol |
08/06 17:00 |
Cork City (Wom) – Athlone Town (Wom) Republic of Ireland - Premier Division - Women |
2 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +196 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1 sa |
Bethard
Futbol |
08/06 16:00 |
MKP Carina Gubin – TS Gwarek Tarnowskie Gory Poland - III Liga - Group III |
1 altında 2. takım |
|
|||
Betwgb
Futbol |
08/06 16:00 |
Carina Gubin – Gwarek Tarnowskie Gory Poland - III Liga |
Toplam =1 2. takım |
|
||||
STS
Futbol |
08/06 16:00 |
Gubin – Tarnowskie Góry Polska - 3 liga grupa III |
1.5 üzerinde 2. takım |
|
● | |||
bu etkinlik için +400 kesin bahis | ||||||||
%1,00
5s |
Bethard
Futbol |
08/06 15:30 |
BK Skjold – Sundby BK Denmark - Danmarksserien |
AD2(−1) |
|
|||
12Bet (BTI)
Futbol |
08/06 15:30 |
Skjold – Sundby Denmark - Denmark - Series |
X(1:0) |
|
||||
Danskespil (DK)
Futbol |
08/06 15:30 |
Skjold – Sundby Danmark - Denmark Danmarksserien |
1(1:0) |
|
● | |||
bu etkinlik için +24 kesin bahis | ||||||||
%1,00
3s |
Pixbet285 (~BET365) new
Futbol |
09/06 01:00 |
Belize – Nicaragua North e Central America - Mundo - Cup Qualifying |
AD2(+2) |
|
● | ||
Bethard
Futbol |
09/06 01:00 |
Belize – Nicaragua World - World Cup North, Central American and Caribbean Qualification |
X(0:2) |
|
||||
BetClic (PT)
Futbol |
09/06 01:00 |
Belize – Nicaragua International - World Cup CONCACAF Qual. |
1(0:2) |
|
||||
bu etkinlik için +97 kesin bahis | ||||||||
%1,00
7s |
Bethard
Futbol |
08/06 13:00 |
Gamle Oslo FK – Askollen FK Norway - 3rd Division |
4 altında |
|
|||
EfBet (ES)
Futbol |
08/06 13:00 |
Gamle Oslo Fk – Aaskollen Norway - 3. Division |
Toplam =4 |
|
||||
Paddy Power
Futbol |
08/06 13:00 |
Gamle Oslo – Askollen FK Norwegian 3rd Division |
4.5 üzerinde |
|
● | |||
bu etkinlik için +700 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2d |
Marsbet (WISE)
Futbol |
08/06 09:30 |
FC Viktoria Plzen B – Dukla Prague B Czech Republic - CFL |
AD1(−1.25) |
|
● | ||
Bethard
Futbol |
08/06 09:30 |
FC Viktoria Plzen B – FK Dukla Praha B Czech Republic - 3.Liga |
AD2(+1.25) |
|
||||
bu etkinlik için +679 kesin bahis | ||||||||
%1,00
13s |
Bethard
Tenis |
08/06 10:00 |
Madison Sieg – Martyna Kubka Tunisia - ITF Women - La Marsa - Hard |
9.5 üzerinde 1. set |
|
|||
Stanleybet (IT)
Tenis |
08/06 10:00 |
Sieg Madison – Kubka Martyna ITF Femminile - ITF Tunisia |
9.5 altında 1. set |
|
● | |||
bu etkinlik için +16 kesin bahis | ||||||||
%1,00
46d |
TempoBet
Futbol |
08/06 16:00 |
Karkonosze Jelenia Gora – Slask Wroclaw II Poland - III Liga, Group 3 |
X / ANB |
|
|||
Bethard
Futbol |
08/06 16:00 |
KS Karkonosze Jelenia Gora – Slask II Wroclaw Poland - III Liga - Group III |
2 |
|
||||
PokerStars
Futbol |
08/06 16:00 |
KS Karkonosze Jelenia Gora – Slask Wroclaw II Polish III Liga |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +190 kesin bahis | ||||||||
%1,00
25d |
YSB
Futbol |
08/06 10:00 |
Guangzhou E-power – Guangxi Lanhang China League 2 |
AD1(−0.5) 1. devre |
|
● | ||
Meridian
Futbol |
08/06 10:00 |
Guandong GZ-Power FC – Guangxi Lanhang Chinese - Chinese League Two |
X 1. devre |
|
||||
Bethard
Futbol |
08/06 10:00 |
Guangdong GZ-Power FC – Guangxi Lanhang China - League Two |
2 1. devre |
|
||||
bu etkinlik için +1095 kesin bahis | ||||||||
%1,00
3s |
BetFair
Futbol |
08/06 14:00 |
Roa (W) – Stabaek (W) Norwegian Women's Matches |
AD1(−0.25) |
79,22 £ |
● | ||
Bethard
Futbol |
08/06 14:00 |
Roa IL (Wom) – Stabaek Fotball (Wom) Norway - Toppserien - Women |
AD2(+0.5) |
|
||||
12Bet (BTI)
Futbol |
08/06 14:00 |
Roa [W] – Stabaek [W] Norway - Norway - Toppserien Women |
AD2(0) |
|
○ | |||
bu etkinlik için +334 kesin bahis | ||||||||
%1,00
41d |
Bethard
Basketbol |
08/06 19:30 |
Real Madrid – UCAM Murcia Spain - Liga ACB - YYUZJR |
AD2(+8) 1. yarı |
|
○ | ||
Guts
Basketbol |
08/06 19:30 |
Real Madrid – UCAM Murcia CB Spain - Spain ACB |
1(0:7) 1. yarı |
|
● | |||
Lootbet (SPORT)
Basketbol |
08/06 19:30 |
Real Madrid – UCAM Murcia CF İspanya - Championship of Spain. League of Endes |
AD1(−8.5) 1. yarı |
|
||||
bu etkinlik için +496 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1 sa |
Bethard
Futbol |
08/06 16:00 |
LZS Starowice – MKS Odra Bytom Odrzanski Poland - III Liga - Group III |
1.25 altında 1. takım |
|
|||
CloudBet
Futbol |
08/06 16:00 |
LZS Starowice – Odra Bytom Odrzanski Polonya - III Liga, Group 3 |
2. hiç gol yemez - Hayır |
|
||||
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 16:00 |
Starowice Dolne – Bytom Odrzanski 4.Poland-gr.III |
1.5 üzerinde 1. takım |
|
● | |||
bu etkinlik için +157 kesin bahis | ||||||||
%1,00
0d |
Bethard
Futbol |
08/06 21:00 |
Club Ferro Carril Oeste (Wom) – Estudiantes de Caseros (Wom) Argentina - Championship - Women |
AD1(−1.25) |
|
○ | ||
BetKing
Futbol |
08/06 21:00 |
Ferro Carril Oeste (W) – CA Estudiantes de Caseros (W) Argentina - Primera Division, Women |
AD2(+1.5) |
|
● | |||
Betsul
Futbol |
08/06 21:00 |
Ferro Carril Oeste(F) – CA Estudiantes de Caseros(F) Argentina - Primeira A - Feminino |
AD2(+1) |
|
○ | |||
bu etkinlik için +451 kesin bahis | ||||||||
%1,00
6d |
Bethard
Futbol |
08/06 16:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice Poland - III Liga - Group I |
AD2(+1.25) |
|
● | ||
Esporte365
Futbol |
08/06 16:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice Polônia - III Liga, Grupo 1 |
1 |
|
○ | |||
1Win
Futbol |
08/06 16:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice Poland - Third League |
1(0:1) |
|
○ | |||
bu etkinlik için +2041 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1 sa |
GoldenPark
Futbol |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles Copa del Mundo - Copa del Mundo Clasificación, CAF |
X2 ve 2.5 üzerinde |
|
|||
Bethard
Futbol |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles World - World Cup Africa Qualification |
X2 ve 2.5 altında |
|
||||
Zenit
Futbol |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles World. World Cup 2026. Qualification. Africa. Group stage |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +826 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2s |
Bethard
Futbol |
08/06 13:00 |
Japan (Youth) – Indonesia (Youth) World - Tournoi Maurice Revello |
AD2(+0.75) 1. devre |
|
|||
Marjosports
Futbol |
08/06 13:00 |
Japão – Indonesia Juniores Internacionais - Torneio de Toulon Sub.23 |
1 1. devre |
|
● | |||
Marathonbet (IT)
Futbol |
08/06 13:00 |
Japan U-19 – Indonesia U-20 Friendly Tournaments. Mixed. France. Group Stage |
AD1(−1.5) 1. devre |
|
||||
bu etkinlik için +499 kesin bahis |
Ayrıca bkz.: Bethard ile ortalamalar veya Bethard ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.