▼Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
33d |
Netbet (BR)
Futbol |
08/06 14:00 |
FK Gjovik-Lyn – Skeid Norway - 2nd Division |
0.5 üzerinde 1. takım |
|
○ | ||
Bet7
Futbol |
08/06 14:00 |
FK Gjoevik-Lyn – Skeid Fotball Norway - 2nd Division Group 2 |
2. hiç gol yemez |
|
● | |||
bu etkinlik için +2269 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2s |
Bet7
Futbol |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar FC – Redlands United FC Australia - Queensland NPL |
4 altında |
|
○ | ||
Betsson
Futbol |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar FC Youth – Redlands United Australia - Australia Queensland NPL |
3.5 üzerinde |
|
○ | |||
Lvbet
Futbol |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar Youth – Redlands United FC Australia - NPL Queensland |
4.25 üzerinde |
|
● | |||
bu etkinlik için +2607 kesin bahis | ||||||||
%1,00
5s |
Bet7
Futbol |
08/06 11:00 |
San Marino – Gibraltar International Youth - U21 Friendly Games |
X ve 2.5 üzerinde |
|
|||
Apostaganha
Futbol |
08/06 11:00 |
São Marino – Gibraltar Internacional Juniores - Jogos Amistosos Sub21 |
X ve 2.5 altında |
|
||||
BetFair
Futbol |
08/06 11:00 |
San Marino U21 – Gibraltar U21 Friendlies International U21 |
12 |
21,13 £ |
● | |||
bu etkinlik için +764 kesin bahis | ||||||||
%1,00
5s |
Bet7
Futbol |
08/06 16:00 |
Rks Garbarnia Krakow – KSZO Ostrowiec Swietokrzyski Poland - III Liga, Group 4 |
AD2(+1.25) |
|
|||
Zenit
Futbol |
08/06 16:00 |
Garbarnia Krakow – Kszo Ssa Ostrowiec Sw Poland. Third Division |
1 |
|
||||
Betfair SB (ES)
Futbol |
08/06 16:00 |
Garbarnia – KSZO Ostrowiec Polish III Liga |
1(0:1) |
|
● | |||
bu etkinlik için +360 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1d |
BetInAsia (BLACK)
Futbol |
08/06 16:00 |
GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice PL - Poland 3. Liga |
AD2(+1) |
|
● | ||
Bodog (EU)
Futbol |
08/06 16:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice III Liga, Group 1 |
1 |
|
||||
Bet7
Futbol |
08/06 16:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice Poland - III Liga, Group 1 |
1(0:1) |
|
||||
bu etkinlik için +534 kesin bahis | ||||||||
%1,00
6d |
Bet7
Futbol |
08/06 16:00 |
HJK Helsinki – Aaland United Finland - Kansallinen Liiga, Women |
3 altında |
|
○ | ||
SportingWin
Futbol |
08/06 16:00 |
HJK Helsinki (Wom) – Aland United (Wom) Finland - Kansallinen Liiga - Women |
2.5 üzerinde |
|
● | |||
1Bet
Futbol |
08/06 16:00 |
HJK Helsinki – Aland United Finlandiya - Finlandiya Bayanlar Ligi |
Toplam ≥4 |
|
||||
bu etkinlik için +226 kesin bahis | ||||||||
%1,00
56d |
Bet7
Futbol |
08/06 19:00 |
CDM Leandro N. Alem – General Lamadrid Argentina - Primera C |
AD2(+0.25) |
|
○ | ||
Marathonbet (ES)
Futbol |
08/06 19:00 |
Leandro N. Alem – General Lamadrid Argentina. Primera C Metropolitana. Group Stage |
X |
|
||||
SportingWin
Futbol |
08/06 19:00 |
Leandro N Alem – CA General Lamadrid Argentina - Primera C |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +5060 kesin bahis | ||||||||
%1,00
59d |
Veikkaus
Futbol |
08/06 12:00 |
JS Hercules – OTP Finland - Finland - Kakkonen Lohko C |
AD1(+1) |
|
● | ||
Bet7
Futbol |
08/06 12:00 |
JS Hercules – OTP FC Finland - Kakkonen, Group C |
2 |
|
||||
Winbet (RO)
Futbol |
08/06 12:00 |
JS Hercules – OTP FC Finlanda - Kakkonen |
AD2(−1.5) |
|
||||
bu etkinlik için +50 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1 sa |
Vbet (LAT)
Futbol |
08/06 10:00 |
Guangdong GZ-Power FC – Guangxi Lanhang China - League Two |
AD1(−1.25) |
|
● | ||
Bet7
Futbol |
08/06 10:00 |
Guandong GZ-Power FC – Guangxi Lanhang China - China League 2 |
2(0:2) |
|
○ | |||
Mozzart
Futbol |
08/06 10:00 |
Guangdong GZ – Guangxi L. China League Two - Group B |
X2 |
|
||||
bu etkinlik için +2185 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1 sa |
Fortuna (PL)
Hentbol |
08/06 17:00 |
Cangas – Burgos 1.Spain (M) |
1 |
|
● | ||
Bet7
Hentbol |
08/06 17:00 |
CB Cangas – Ubu San Pablo Burgos Spain - Liga Asobal |
X |
|
||||
Suprabets
Hentbol |
08/06 17:00 |
Frigorificos del Morrazo – San Pablo Burgos Spain - Liga Asobal |
2 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +1294 kesin bahis | ||||||||
%1,00
26d |
Bet7
Futbol |
08/06 14:00 |
Latvia – Lithuania International - Baltic Cup |
1 / DNB |
|
|||
Daznbet (ES)
Futbol |
08/06 14:00 |
Latvia – Lithuania Baltic Cup - International |
X |
|
||||
Tennisi
Futbol |
08/06 14:00 |
Латвия – Литва Футбол :: Кубок Балтики. Сборные. Латвия |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +2037 kesin bahis | ||||||||
%1,00
4s |
RETAbet (ES)
Futbol |
09/06 02:00 |
México – Brasil Amistosos Selecciones |
X / ANB |
|
|||
Bet7
Futbol |
09/06 02:00 |
Mexico – Brazil International - Int. Friendly Games |
2 |
|
● | |||
Betfair (IT)
Futbol |
09/06 02:00 |
Messico – Brasile Amichevoli internazionali |
1 |
145,09 € |
○ | |||
bu etkinlik için +4574 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2d |
Bet7
Futbol |
08/06 17:00 |
Difaa Hassani d'el-Jadida – Kawkab Athletic Club of Marrakech Morocco - Botola Pro D2 |
AD2(+0.75) |
|
|||
Neobet
Futbol |
08/06 17:00 |
Difaa El Jadida – Kawkab Marrakech Morocco - Botola 2nd Division |
1 |
|
● | |||
Parimatch (BR)
Futbol |
08/06 17:00 |
Difaa El Jadida – Kawkab de Marrakech Morocco - Botola 2 |
AD1(−1.5) |
|
||||
bu etkinlik için +266 kesin bahis | ||||||||
%1,00
35d |
AsianOdds
Futbol |
08/06 13:00 |
SK Brann II – Sotra NORWAY DIVISION 2 |
AD1(+0.75) |
|
○ | ||
Bodog (EU)
Futbol |
08/06 13:00 |
SK Brann 2 – Sotra SK 2nd Division Group 1 |
AD2(−0.5) |
|
● | |||
Bet7
Futbol |
08/06 13:00 |
SK Brann 2 – Sotra SK Norway - 2nd Division Group 1 |
AD2(−1) |
|
○ | |||
bu etkinlik için +2667 kesin bahis | ||||||||
%1,00
4s |
Bet7
Futbol |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - III Liga, Group 2 |
1 / DNB |
|
○ | ||
AdmiraLbet (IT)
Futbol |
08/06 11:00 |
Ks Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Polonia - III Liga |
X |
|
||||
VBet
Futbol |
08/06 11:00 |
FC Unia Solec Kujawski – KS Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - III Liga - Group II |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +549 kesin bahis | ||||||||
%1,00
4d |
OrbitX
Futbol |
08/06 14:00 |
Roa (W) – Stabaek (W) Norway - Norwegian Women's Matches |
AD1(−0.25) |
1,72 $ |
● | ||
Bet7
Futbol |
08/06 14:00 |
Roea – Stabaek Fotball Norway - Toppserien, Women |
X |
|
||||
Betwgb
Futbol |
08/06 14:00 |
Roa W – Stabaek W Norway - Toppserien Women |
2 / DNB |
|
||||
bu etkinlik için +897 kesin bahis | ||||||||
%1,00
6d |
Holiganbet
Futbol |
08/06 16:00 |
Karkonosze Jelenia Gora – Slask Wroclaw II Polonya - Polonya 3. Ligi, Grup 3 2023/2024 |
AD2(0) |
|
○ | ||
Bet7
Futbol |
08/06 16:00 |
Karkonosze Jelenia Gora – Slask II Wroclaw Poland - III Liga, Group 3 |
X |
|
||||
iForBet
Futbol |
08/06 16:00 |
Karkonosze Jelenia Góra – Śląsk II Wrocław Polska - 3. Liga, gr. III |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +234 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2s |
TempoBet
Futbol |
08/06 12:15 |
Perth Glory FC Youth – Perth SC Australia - NPL, Western Australia |
1 / ANB 2. devre |
|
● | ||
Bet7
Futbol |
08/06 12:15 |
Perth Glory FC – Perth SC Australia - Western Australia NPL |
2 2. devre |
|
||||
BetCity
Futbol |
08/06 12:15 |
Perth Glory U21 – Perth SC Soccer. Australia. NPL. Premier League - Western Australia. |
X 2. devre |
|
||||
bu etkinlik için +67 kesin bahis | ||||||||
%1,00
8s |
Parimatch (BR)
Futbol |
09/06 01:30 |
Sporting Kansas City – Seattle Sounders USA - MLS |
9 altında - kornerler |
|
● | ||
Bet7
Futbol |
09/06 01:30 |
Sporting Kansas City – Seattle Sounders USA - MLS |
8.5 üzerinde - kornerler |
|
||||
DaznBet (UK)
Futbol |
09/06 01:30 |
Sporting Kansas City – Seattle Sounders USA - Major League Soccer |
9.5 üzerinde - kornerler |
|
○ | |||
bu etkinlik için +282 kesin bahis | ||||||||
%1,00
4s |
Bet7
Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Notec Czarnkow – Zawisza Bydgoszcz Poland - III Liga, Group 2 |
AD2(+0.25) |
|
○ | ||
Etopaz (AZ)
Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Notec Czarnkow – Zawisza Bydgoszcz Europe - Poland - III liga |
X |
|
||||
Tennisi
Futbol |
08/06 16:00 |
Нотець Чарнкув – Завиша Быдгощ Футбол :: Чемпионат Польши. 3-й дивизион |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +1165 kesin bahis | ||||||||
%0,99
4s |
Bet-Bra
Futbol |
08/06 17:30 |
Oviedo – Eibar Spain - Spanish Segunda Division |
2 / DNB |
41,09 $ |
○ | ||
Bet7
Futbol |
08/06 17:30 |
Real Oviedo – SD Eibar Spain - LaLiga 2 |
X |
|
||||
STS
Futbol |
08/06 17:30 |
Oviedo – Eibar Hiszpania - 2 liga |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +47 kesin bahis | ||||||||
%0,99
3s |
Bet7
Futbol |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg International - Int. Friendly Games |
2 gol yemeden kazanır |
|
|||
William Hill
Futbol |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg International Friendlies |
0.5 altında 2. takım |
|
● | |||
MostBet
Futbol |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg National - Friendly. Internationals |
Her ikisi de skor yapar |
|
○ | |||
bu etkinlik için +1448 kesin bahis | ||||||||
%0,99
4s |
MelBet
Futbol |
08/06 17:00 |
Republic of the Gambia – Seychelles [24809] World Cup 2026 Qualification. Africa |
AD2(+1) 1. devre |
|
● | ||
Olybet (ES)
Futbol |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles Copa del Mundo - Copa del Mundo Clasificación, CAF (ADJ98280) |
AD1(−0.5) 1. devre |
|
||||
Bet7
Futbol |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles International - FIFA World Cup, Qualification CAF |
1(0:1) 1. devre |
|
||||
bu etkinlik için +701 kesin bahis | ||||||||
%0,99
34d |
Bet-Bra
Futbol |
08/06 17:45 |
Portugal – Croatia International - Friendlies International |
AD2(+0.25) |
7,41 $ |
|||
Bet7
Futbol |
08/06 17:45 |
Portugal – Croatia International - Int. Friendly Games |
X |
|
||||
Germania (HR)
Futbol |
08/06 17:45 |
Portugal – Hrvatska International Friendly |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +235 kesin bahis | ||||||||
%0,99
9d |
TempoBet
Tenis |
08/06 11:20 |
Bergs, Zizou – Jasika, Omar ATP - S-Hertogenbosch, Netherlands, Men, Qualifying |
2.5 üzerinde |
|
● | ||
BetVictor (WADE)
Tenis |
08/06 11:20 |
Zizou Bergs – Omar Jasika Main Tour Matches - s-Hertogenbosch Mens |
2:0 |
|
||||
Bet7
Tenis |
08/06 11:20 |
Bergs, Zizou – Jasika, Omar ATP - ATP S-Hertogenbosch, Netherlands Men Singles |
0:2 |
|
||||
bu etkinlik için +140 kesin bahis |
Ayrıca bkz.: Bet7 ile ortalamalar veya Bet7 ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.