▼Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
6d |
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 20:00 |
Serra – Portuguesa RJ Brazil Serie D |
AD1(+0.75) |
|
● | ||
Wonderbet (CO) new
Futbol |
08/06 20:00 |
Serra FC ES – AA Portuguesa RJ Brasil - Brasileiro Serie D |
2 |
|
||||
Parasino
Futbol |
08/06 20:00 |
Serra – Portuguesa RJ Brazil - Serie D |
AD2(−1.5) |
|
||||
bu etkinlik için +1587 kesin bahis | ||||||||
%1,00
36d |
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 10:00 |
Guangdong GZ-Power – Guangxi Lanhang China Division 2 |
AD1(−1.25) |
|
● | ||
Betmaster
Futbol |
08/06 10:00 |
Guandong GZ-Power FC – Guangxi Lanhang China - China League 2 |
2(0:2) |
|
||||
Sportbet (IT)
Futbol |
08/06 10:00 |
Guandong Gz-power Fc – Guangxi Lanhang Cina - China League 2, Nord |
X2 |
|
||||
bu etkinlik için +6469 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1 sa |
Bet9ja
Futbol |
09/06 03:30 |
Las Vegas Lights – Miami USA - USL, Championship |
X / HNB |
|
|||
Bet365 (FAST)
Futbol |
09/06 03:30 |
Las Vegas Lights FC – Miami FC USA USL Championship |
1 |
|
||||
18Bet
Futbol |
09/06 03:30 |
Las Vegas Lights FC – Miami FC United States - USA United Soccer League Professional Division |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +544 kesin bahis | ||||||||
%1,00
3d |
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 10:00 |
Wisla Krakow II – Luban Maniowy Poland IV Liga |
3.75 altında |
|
● | ||
Rivalry
Futbol |
08/06 10:00 |
Wisla Krakow II – Luban Maniowy Poland - 4th Liga |
3.5 üzerinde |
|
||||
Rivalry
Futbol |
08/06 10:00 |
Wisla Krakow II – Luban Maniowy Poland - 4th Liga |
4 üzerinde |
|
||||
bu etkinlik için +147 kesin bahis | ||||||||
%1,00
16s |
12Bet (BTI)
Futbol |
08/06 12:00 |
Greve – Slagelse Denmark - Denmark - Series |
1 / DNB |
|
● | ||
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 12:00 |
Greve – Slagelse Denmark Danmarksserien Relegation |
X2 |
|
||||
CasaDeApostas (PT)
Futbol |
08/06 12:00 |
Greve Fodbold – Slagelse BI Dinamarca Amadores - Danmarksserien |
2 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +1829 kesin bahis | ||||||||
%1,00
12s |
Pixbet285 (~BET365) new
Futbol |
08/06 21:20 |
CA Platense – Huracan Argentina - Cup |
AD1(+3) |
|
● | ||
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 21:20 |
CA Platense – Huracan Argentina Cup |
X(3:0) |
|
||||
Draftkings
Futbol |
08/06 21:20 |
CA Platense [ARG] – Huracan Argentina - Copa Argentina |
2(≥4) |
|
||||
bu etkinlik için +344 kesin bahis | ||||||||
%1,00
14s |
12Bet (BTI)
Futbol |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg International - Friendly International |
5 altında - kornerler 1. devre |
|
|||
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg International Match |
Toplam =5 - kornerler 1. devre |
|
||||
SkyBet
Futbol |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg International Friendlies |
Toplam ≥6 - kornerler 1. devre |
|
● | |||
bu etkinlik için +862 kesin bahis | ||||||||
%1,00
3s |
Livescorebet (NG)
Futbol |
13/06 19:00 |
Deportivo Riestra – River Plate Argentina - Argentina - Liga Profesional |
AD2(+0.25) |
|
○ | ||
Bet365 (FAST)
Futbol |
13/06 19:00 |
Deportivo Riestra – River Plate Argentina Liga Profesional |
X |
|
||||
TOTOgaming
Futbol |
13/06 19:00 |
Депортиво Риестра – Ривер Плейт Аргентина - Аргентина. Примера Дивизион |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +200 kesin bahis | ||||||||
%1,00
0d |
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 12:15 |
Ham Kam 2 – Skjervøy Norway Division 3 Group 6 |
AD2(−0.25) |
|
● | ||
BetBoom
Futbol |
08/06 12:15 |
Хам-Кам II – Скьервой Норвегия - Норвегия. 3-й дивизион. Группа 6 |
X |
|
||||
BetCity
Futbol |
08/06 12:15 |
Ham Kam II – Skjervoy Soccer. Norway. Division 3. Group 6. |
AD1(0) |
|
||||
bu etkinlik için +1301 kesin bahis | ||||||||
%1,00
8d |
Lvbet
Basketbol |
08/06 19:30 |
Real Madrid – UCAM Murcia Spain - Spain ACB |
AD2(+7) 1. yarı |
|
|||
Bet365 (FAST)
Basketbol |
08/06 19:30 |
Real Madrid – UCAM Murcia Spain Liga ACB |
AD1(−6.5) 1. yarı |
|
● | |||
Sportium (ES)
Basketbol |
08/06 19:30 |
Real Madrid – UCAM Murcia Basketball Spain - Spanish ACB |
AD1(−7.5) 1. yarı |
|
○ | |||
bu etkinlik için +2051 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2s |
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 19:00 |
Canuelas FC – Villa Dalmine Argentina Primera B Metropolitana |
AD2(+0.25) |
|
● | ||
Danskespil (DK)
Futbol |
08/06 19:00 |
Canuelas FC – Villa Dalmine Argentina - Primera B Metropolitana |
X |
|
||||
NitroBetting
Futbol |
08/06 19:00 |
Canuelas – Club Villa Dalmine Argentina - Prim B Metro |
AD1(−0.5) |
|
○ | |||
bu etkinlik için +1019 kesin bahis | ||||||||
%1,00
3d |
Suprabets
Basketbol |
09/06 07:30 |
Manawatu Jets – Franklin Bulls New Zealand - NBL |
1 / DNB 1. yarı |
|
● | ||
Bet365 (FAST)
Basketbol |
09/06 07:30 |
Manawatu Jets – Franklin Bulls New Zealand NBL |
X2 1. yarı |
|
||||
Etopaz (AZ)
Basketbol |
09/06 07:30 |
Manawatu Jets – Franklin Bulls New Zealand - NBL |
2 1. yarı |
|
||||
bu etkinlik için +1901 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1d |
VBet
Futbol |
08/06 10:00 |
EPS (Reserves) – PPJ/Ruoholahti Finland - Kolmonen |
AD1(−0.25) |
|
○ | ||
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 10:00 |
EPS Reservi – PPJ/Ruoholahti Finland Kolmonen |
AD2(+0.5) |
|
● | |||
Suprabets
Futbol |
08/06 10:00 |
EPS (Reserves) – PPJ/Ruoholahti Finland - Kolmonen |
2 |
|
||||
bu etkinlik için +206 kesin bahis | ||||||||
%1,00
0d |
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 09:00 |
Guangxi Hengchen – Ganzhou Ruishi China Division 2 |
AD2(+0.75) |
|
○ | ||
BetFair
Futbol |
08/06 09:00 |
Guangxi Hengchen – Shaoxing Shangyu Pterosaur Chinese League 2 |
1 |
15,27 £ |
● | |||
Ubet
Futbol |
08/06 10:00 |
Гуанси Хенгчен – Ганьчжоу Жуйши Китай - Китай. 2-я лига |
AD1(−1) |
|
||||
bu etkinlik için +434 kesin bahis | ||||||||
%1,00
11s |
Bet365 (FAST)
Basketbol |
08/06 10:00 |
Northside Wizards – Darwin Salties Australia NBL1 North |
2 / DNB 1. yarı |
|
● | ||
Parimatch (BR)
Basketbol |
08/06 10:00 |
Northside Wizards – Darwin Salties Australia - NBL1 |
X 1. yarı |
|
||||
22Bet
Basketbol |
08/06 10:00 |
Northside Wizards – Darwin Salties [62260] Australia. NBL1 |
1 1. yarı |
|
○ | |||
bu etkinlik için +594 kesin bahis | ||||||||
%1,00
5s |
Bodog (EU)
Futbol |
08/06 21:30 |
Cayman Islands – Antigua and Barbuda World Cup Qualification, CONCACAF |
3 üzerinde |
|
○ | ||
Germania (HR)
Futbol |
08/06 21:30 |
Kajmanski Otoci – Antig.I B. WC Qualifications Central America |
3.5 altında |
|
● | |||
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 21:30 |
Cayman Islands – Antigua & Barbuda North & Central America - World Cup Qualifying stq pr cu |
2.5 altında |
|
○ | |||
bu etkinlik için +200 kesin bahis | ||||||||
%1,00
5d |
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 15:00 |
Vikingur Reykjavik Women – Keflavik Women Iceland Premier League Women |
3 altında |
|
|||
RETAbet (ES)
Futbol |
08/06 15:00 |
Hk/Vikingur – Keflavik Islandia Besta Deild Femenino |
2.5 üzerinde |
|
○ | |||
1Bet
Futbol |
08/06 15:00 |
Vikingur Reykjavik – Keflavik İzlanda - Iceland Women Premier League |
Toplam ≥4 |
|
● | |||
bu etkinlik için +104 kesin bahis | ||||||||
%0,99
26d |
Mozzart
Futbol |
08/06 10:00 |
Lions – Olympic B. Australia 2 - Queensland League |
1X ve 3.5 üzerinde |
|
○ | ||
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 10:00 |
Lions FC – Brisbane Olympic FC Australia NPL Queensland |
2 ve 3.5 üzerinde |
|
||||
Sportmarket
Futbol |
08/06 10:00 |
Queensland Lions – Brisbane Olympic AU - Australia NPL Queensland |
3.5 altında |
|
● | |||
bu etkinlik için +17 kesin bahis | ||||||||
%0,99
3s |
TitanBet
Futbol |
08/06 14:00 |
Amager FF – Skive IK Scandinavia - Denmark - 2nd Division |
2.75 altında |
|
● | ||
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 14:00 |
Fremad Amager – Skive Denmark Division 2 |
2.5 üzerinde |
|
||||
CoolBet
Futbol |
08/06 14:00 |
Fremad Amager – Skive IK Denmark - Denmark 2.Division |
3.5 üzerinde |
|
||||
bu etkinlik için +69 kesin bahis | ||||||||
%0,99
2s |
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 12:00 |
Stenungsunds IF – Herrestads AIF Sweden 2.div Norra Götaland |
AD1(+0.25) |
|
● | ||
SportsBet (BR)
Futbol |
08/06 12:00 |
Stenungsunds IF – Herrestads AIF İsveç - 2. Lig |
X |
|
||||
Fulltbet
Futbol |
08/06 12:00 |
Stenungsunds IF – Herrestads AIF Sweden - Swedish Division 2 |
2 |
119,21 R$ |
○ | |||
bu etkinlik için +481 kesin bahis | ||||||||
%0,99
17d |
Dafabet (Dafa Sports)
Futbol |
08/06 13:00 |
SK Brann II – Sotra Football / Norway / 2nd Division, avd 1 |
2 / DNB |
|
○ | ||
Tippmixpro
Futbol |
08/06 13:00 |
Brann 2 – Sotra Sportsklubb Norway - 2. Division Avd. 1 2024 |
AD1(+0.5) |
|
||||
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 13:00 |
Brann 2 – Sotra Norway Division 2 Group 1 |
1 |
|
● | |||
bu etkinlik için +6920 kesin bahis | ||||||||
%0,99
6d |
Winbet (RO)
Futbol |
08/06 17:00 |
Cork City (F) – Athlone Town (F) Irlanda - National League (F) |
1 / ANB |
|
|||
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 17:00 |
Cork City Women – Athlone Town Women Republic of Ireland National League Women |
2 |
|
○ | |||
Bet7
Futbol |
08/06 17:00 |
Cork City Wfc – Athlone Town FC Ireland - Premier Division, Women |
X |
|
● | |||
bu etkinlik için +4577 kesin bahis | ||||||||
%0,99
3s |
EfBet (ES)
Futbol |
08/06 16:00 |
Avia Swidnik – Podlasie Biala Podlaska Poland - III Liga |
AD2(+1) |
|
○ | ||
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 16:00 |
Avia Swidnik – Podlasie Biala Podlaska Poland III Liga (ADJ98280) |
1 |
|
||||
AdjaraBet
Futbol |
08/06 16:00 |
GP TS Avia Swidnik – MKS Podlasie Poland. Polish III Liga |
1(0:1) |
|
● | |||
bu etkinlik için +736 kesin bahis | ||||||||
%0,99
1d |
Exclusivebet
Futbol |
08/06 16:00 |
Sokol Sieniawa – Ks Wiazownica Poland - III Liga, Group 4 2024 |
2 ve 1.5 üzerinde |
|
○ | ||
Bet365 (FAST)
Futbol |
08/06 16:00 |
Sokol Sieniawa – KS Wiazownica Poland III Liga |
0:1 |
|
||||
LigaStavok
Futbol |
08/06 16:00 |
Сокол Сенява – Вязовницы Польша - 3-я лига |
AD1(+0.5) |
|
● | |||
bu etkinlik için +817 kesin bahis | ||||||||
%0,99
1g |
Marjosports
Futbol |
09/06 23:00 |
Nautico PE – Ser Caxias do Sul RS Brasil - Brasileirão Série C |
1 1. devre |
|
● | ||
Bet365 (FAST)
Futbol |
09/06 21:00 |
Nautico – Caxias Brazil Serie C |
X2 1. devre |
|
||||
bu etkinlik için +107 kesin bahis |
Ayrıca bkz.: Bet365 (FAST) ile ortalamalar veya Bet365 (FAST) ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.