▼Kâr | Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | İkramiye oranı | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
%1,00
3s |
1xBet (IT)
Basketbol |
08/06 10:00 |
Brisbane Capitals – Southern Districts Spartans Australia - NBL1, North |
1 / DNB 1. devre |
|
|||
Bantubet
Basketbol |
08/06 10:00 |
Brisbane Capitals – Southern Districts Spartans Australia - NBL1 |
X 1. devre |
|
||||
Zenit
Basketbol |
08/06 10:00 |
Brisbane Capitals – Southern Districts Spartans Australia. NBL1 |
2 1. devre |
|
● | |||
bu etkinlik için +28 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1 sa |
Bantubet
Futbol |
08/06 14:30 |
Excelsior Maassluis – Harkemase Boys Netherlands - Tweede Divisie |
1.25 altında 2. takım |
|
○ | ||
Bet7
Futbol |
08/06 14:30 |
Excelsior Maassluis – Harkemase Boys Netherlands - Tweede Divisie |
Toplam =1 2. takım |
|
||||
Marathonbet (IT)
Futbol |
08/06 13:30 |
Excelsior Maassluis – Harkemase Boys Netherlands. Tweede Divisie. Relegation-Promotion Play-Offs. 2nd Round. 2nd Leg |
1.5 üzerinde 2. takım |
|
● | |||
bu etkinlik için +491 kesin bahis | ||||||||
%1,00
3s |
Bantubet
Futbol |
08/06 16:00 |
1 KS Sleza Wroclaw – Gornik Zabrze II Poland - III Liga - Group III |
AD1(+1.25) |
|
|||
Surebet247
Futbol |
08/06 16:00 |
Ks Sleza Wroclaw – Gornik Zabrze Ii Poland - III Liga, Group 3 |
X(1:0) |
|
○ | |||
PokerStars
Futbol |
08/06 16:00 |
Sleza Wroclaw – KS Gornik Zabrze II Polish III Liga |
2(1:0) |
|
● | |||
bu etkinlik için +515 kesin bahis | ||||||||
%1,00
23s |
LigaStavok
Futbol |
09/06 20:30 |
Ботафого ПБ – Ферровиарио Бразилия - Серия C |
X / HNB |
|
○ | ||
Holland Casino
Futbol |
09/06 20:30 |
Botafogo PB – Ferroviário AC Americas - Brazil - Serie C |
1 |
|
||||
Bantubet
Futbol |
09/06 20:30 |
Botafogo PB – Ferroviario Atletico Clube CE Brazil - Serie C |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +5281 kesin bahis | ||||||||
%1,00
0d |
SkyBet
Tenis |
08/06 13:00 |
Ariana Geerlings – Lucia Cortez Llorca WTA Valencia 125K Qualifying |
2:0 |
|
● | ||
Bantubet
Tenis |
08/06 13:00 |
Ariana Geerlings – Lucia Cortez Llorca Spain - WTA Valencia - Clay |
2:1 |
|
||||
Estrelabet
Tenis |
08/06 13:00 |
Geerlings Martinez, Ariana – Cortez Llorca, Lucia WTA 125K - WTA 125K Valencia, Spain Women Singles |
21-2 |
|
||||
bu etkinlik için +14 kesin bahis | ||||||||
%1,00
3d |
Yajuego (CO)
Futbol |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles International Copa del Mundo, CAF Clasificación |
12 ve Her ikisi de skor yapar |
|
○ | ||
Sportium (ES)
Futbol |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles Football International - World Cup Qualification, CAF |
Herhangi bir takım gol yemeden kazanır |
|
||||
Bantubet
Futbol |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles World - World Cup Africa Qualification |
X |
|
● | |||
bu etkinlik için +886 kesin bahis | ||||||||
%1,00
2s |
Betmaster
Futbol |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - III Liga, Group 2 |
AD1(+1) |
|
● | ||
Bantubet
Futbol |
08/06 11:00 |
FC Unia Solec Kujawski – KS Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - III Liga - Group II |
AD2(−1) |
|
||||
bu etkinlik için +1194 kesin bahis | ||||||||
%1,00
4s |
Bantubet
Tenis |
08/06 17:35 |
Maria Mateas – Carson Branstine USA - ITF Women - Sumter - Hard |
9.5 üzerinde 1. set |
|
|||
Blaze
Tenis |
08/06 17:30 |
Mateas, Maria – Branstine, Carson ITF Women - ITF USA 21A, Women Singles |
9.5 altında 1. set |
|
● | |||
bu etkinlik için +1 kesin bahis | ||||||||
%1,00
3g |
Marathon
Futbol |
09/06 01:30 |
Minnesota United – FC Dallas ABD. MLS |
2 üzerinde 75 dk. |
|
● | ||
Bantubet
Futbol |
09/06 01:30 |
Minnesota United FC – FC Dallas USA - MLS |
2 altında 75 dk. |
|
||||
bu etkinlik için +378 kesin bahis | ||||||||
%1,00
1 sa |
Bantubet
Futbol |
08/06 10:00 |
Brisbane Knights – Springfield United FC Australia - Queensland Premier League 3 |
5 üzerinde |
|
|||
Leon
Futbol |
08/06 10:00 |
Брисбен Найтс – Спрингфилд Юнайтед Avustralya - Queensland Premier Lig 3 |
5.25 altında |
|
○ | |||
Exclusivebet
Futbol |
08/06 10:00 |
Brisbane Knights – Springfield United Australia - Queensland Premier League 3 2024 |
4.5 altında |
|
● | |||
bu etkinlik için +33 kesin bahis | ||||||||
%1,00
16d |
Zenit
Futbol |
08/06 09:00 |
Langfang Glory City – Hubei Istar China. League Two |
1 1. goal |
|
● | ||
Bantubet
Futbol |
08/06 09:00 |
Langfang Glory City – Hubei Istar China - League Two |
X ve 1.5 altında |
|
||||
YSB
Futbol |
08/06 09:00 |
Langfang City Of Glory – Hubei Chufeng Heli China League 2 |
2 1. goal |
|
○ | |||
bu etkinlik için +760 kesin bahis | ||||||||
%1,00
27d |
Dafabet (Dafa Sports)
Futbol |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar FC U21 – Redlands United Football / Australia / NPL Queensland / Queensland NPL |
4.25 altında |
|
○ | ||
Bantubet
Futbol |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar (Youth) – Redlands United FC Australia - NPL Queensland |
3.5 üzerinde |
|
||||
LeoVegas
Futbol |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar Youth – Redlands United Australia / NPL Queensland |
4.5 üzerinde |
|
● | |||
bu etkinlik için +1307 kesin bahis | ||||||||
%1,00
0d |
Fortuna (PL)
Futbol |
08/06 09:15 |
Jablonec B – Zapy 3.Czech Rep. CFL |
2 / DNB |
|
● | ||
Bantubet
Futbol |
08/06 09:15 |
FK Jablonec B – SK Zapy Czech Republic - 3.Liga |
X |
|
||||
SynotTip (LV)
Futbol |
08/06 09:15 |
FK Jablonec B – SK Zapy Czech Republic - CFL |
1 |
|
||||
bu etkinlik için +500 kesin bahis | ||||||||
%0,99
5d |
FavBet
Hentbol |
08/06 14:00 |
SC Magdeburg – Aalborg Europe - Champions League |
AD1(−1) |
|
● | ||
Bantubet
Hentbol |
08/06 14:00 |
SC Magdeburg – Aalborg Handball Europe - Champions League |
AD2(+1.5) |
|
||||
MostBet
Hentbol |
08/06 14:00 |
SC Magdeburg – Aalborg Handbold Champions League - Cologne. Final Four. Semi-finals |
X2 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +79 kesin bahis | ||||||||
%0,99
10s |
Pixbet285 (~BET365) new
Futbol |
10/06 17:00 |
Republica Tcheca – Macedônia Amistosos Internacionais |
AD1(+2) |
|
● | ||
Bantubet
Futbol |
10/06 17:00 |
Czech Republic – North Macedonia World - International Friendlies |
2(1:0) |
|
||||
Betfair SB (ES)
Futbol |
10/06 17:00 |
Czech Republic – North Macedonia Friendlies International |
2(2:0) |
|
||||
bu etkinlik için +22 kesin bahis | ||||||||
%0,99
37d |
EsporteNet (BET)
Futbol |
09/06 01:30 |
Sporting KC – Seattle Sounders Estados Unidos - Major League Soccer |
1 |
|
● | ||
888sport (IT)
Futbol |
09/06 01:30 |
Sporting Kansas City – Seattle Sounders USA / MLS |
X |
|
||||
Bantubet
Futbol |
09/06 01:30 |
Sporting Kansas City – Seattle Sounders USA - MLS |
2 |
|
||||
bu etkinlik için +258 kesin bahis | ||||||||
%0,99
23d |
188Bet
Futbol |
08/06 16:00 |
UMF-Afturelding – Dalvik-Reynir Iceland - Iceland Division 1 |
AD2(+1) |
|
● | ||
Bantubet
Futbol |
08/06 16:00 |
UMF Afturelding – Dalvik/Reynir Iceland - 1. Deild |
X(0:1) |
|
||||
NoviBet (BR)
Futbol |
08/06 16:00 |
Afturelding – Dalvik Reynir Iceland - 1. Deild |
1(0:1) |
|
○ | |||
bu etkinlik için +7 kesin bahis | ||||||||
%0,99
1 sa |
Vbet (LAT)
Futbol |
08/06 14:00 |
Roa IL (Wom) – Stabaek Fotball (Wom) Norway - Toppserien - Women |
AD2(+0.25) |
|
○ | ||
Bantubet
Futbol |
08/06 14:00 |
Roa IL (Wom) – Stabaek Fotball (Wom) Norway - Toppserien - Women |
X |
|
||||
Bet-Bra
Futbol |
08/06 14:00 |
Roa (W) – Stabaek (W) Norway - Norwegian Women's Matches |
AD1(−0.5) |
59,44 $ |
● | |||
bu etkinlik için +461 kesin bahis | ||||||||
%0,99
1 sa |
DomusBet (IT)
Futbol |
09/06 03:30 |
Las Vegas Lights – Miami Fc Usa - USL Championship |
X / HNB |
|
|||
Bantubet
Futbol |
09/06 03:30 |
Las Vegas Lights FC – Miami FC USA - USL Championship |
1 |
|
||||
18Bet
Futbol |
09/06 03:30 |
Las Vegas Lights FC – Miami FC United States - USA United Soccer League Professional Division |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +245 kesin bahis | ||||||||
%0,99
11s |
Sisal
Futbol |
08/06 20:30 |
Spagna – Irlanda del Nord INT Amichevoli Nazionali |
2 / HNB |
|
|||
FavBet
Futbol |
08/06 20:30 |
Spain – Northern Ireland Friendlies - International Match |
1 |
|
● | |||
Bantubet
Futbol |
08/06 20:30 |
Spain – Northern Ireland World - International Friendlies |
X |
|
○ | |||
bu etkinlik için +688 kesin bahis | ||||||||
%0,99
0d |
BetWay (IT)
Futbol |
08/06 10:30 |
Hunan Xiangtao – Shanghai Port B Cina - China League 2, Nord |
1 |
|
○ | ||
Bantubet
Futbol |
08/06 10:30 |
Hunan Billows FC – Shanghai Port FC B China - League Two |
X |
|
||||
18Bet
Futbol |
08/06 10:30 |
Hunan Xiangtao – Shanghai Port (R) China - China League Two |
2 |
|
● | |||
bu etkinlik için +211 kesin bahis | ||||||||
%0,99
9s |
Admiral (AT)
Futbol |
08/06 17:00 |
Switzerland – Austria Int. Friendlies |
1 / DNB |
|
● | ||
3et
Futbol |
08/06 17:00 |
Switzerland – Austria International - International Friendly |
AD2(+0.25) |
|
||||
Bantubet
Futbol |
08/06 17:00 |
Switzerland – Austria World - International Friendlies |
2 |
|
||||
bu etkinlik için +410 kesin bahis | ||||||||
%0,99
3d |
Pinnacle
Futbol |
08/06 08:00 |
Gold Coast Knights SC – Peninsula Power Australia - NPL Queensland |
AD1(0) |
|
● | ||
Bantubet
Futbol |
08/06 08:00 |
Gold Coast Knights SC – Peninsula Power FC Australia - NPL Queensland |
X |
|
||||
Betbonanza
Futbol |
08/06 08:00 |
Gold Coast Knights – Peninsula Power Australia - National Premier League |
2 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +256 kesin bahis | ||||||||
%0,99
56d |
Dafabet (Dafa Sports)
Futbol |
08/06 16:00 |
POGON GRODZISK MAZOWIECKI – Unia Skierniewice Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 1 |
AD1(−0.75) |
|
● | ||
Bantubet
Futbol |
08/06 16:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice Poland - III Liga - Group I |
2(0:2) |
|
||||
Ubet
Futbol |
08/06 16:00 |
Погон Гродзиск Мазовецкий – Уния Скерневице Польшa - Польша. 3-й дивизион |
X2 |
|
○ | |||
bu etkinlik için +481 kesin bahis | ||||||||
%0,99
25d |
Marjosports
Futbol |
08/06 19:00 |
Defensores de Belgrano – Gimnasia y Tiro de Salta Argentina - Primeira Nacional |
1 2. devre |
|
|||
TempoBet
Futbol |
08/06 19:00 |
Defensores De Belgrano – Gimnasia Y Tiro de Salta Argentina - Primera B, Nacional |
X 2. devre |
|
● | |||
Bantubet
Futbol |
08/06 19:00 |
CA Defensores de Belgrano – Club Gimnasia y Tiro Salta Argentina - Primera Nacional |
2 2. devre |
|
||||
bu etkinlik için +81 kesin bahis |
Ayrıca bkz.: Bantubet ile ortalamalar veya Bantubet ile değerli bahisler.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.