Bahis şirketi | ▲▼ | Etkinlik | Piyasa | ▲▼İkramiye oranı | ▲▼Olasılık | ▼Fazla değer biçmek | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Amperjai Çim hokeyi |
08/06 12:15 |
Great Britain Women – Australia Women Field Hockey / International / FIH Pro League Women |
4.5 altında | %64,4 | +%9,55 | |||
|
Amperjai Futbol |
08/06 16:00 |
POGON GRODZISK MAZOWIECKI – Unia Skierniewice Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 1 |
AD1(−1) | %50,5 | +%9,01 | + 4 | ||
|
Amperjai Basketbol |
08/06 11:00 |
Townsville Heat – Rockhampton Rockets Basketball / Australia / NBL1 / NBL1, North |
X 2. devre | %5,69 | +%8,08 | + 1 | ||
|
Amperjai Futbol |
09/06 14:00 |
Kristianstads Dff – Kopparbergs/Gothenburg Football / Sweden / Damallsvenskan |
No goals | %6,71 | +%7,40 | |||
|
Amperjai Futbol |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar FC U21 – Redlands United Football / Australia / NPL Queensland / Queensland NPL |
3.25 altında | %46,6 | +%7,15 | + 13 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 16:00 |
RKS Garbarnia Krakow – KSZO SSA Ostrowiec Sw. Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 4 |
AD2(+0.75) | %47,6 | +%7,09 | + 2 | ||
|
Amperjai Futbol |
09/06 01:30 |
Mexico – Brazil Football / International / International Matches |
No cards | %6,69 | +%7,01 | + 1 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 2 |
AD1(+0.75) | %57,5 | +%6,97 | + 4 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs FC – Peninsula Power FC Football / Australia / NPL Queensland, Women / Queensland NPL, Women |
4 altında | %49,5 | +%6,89 | + 4 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 10:00 |
Guandong GZ-Power FC – Guangxi Lanhang Football / China / China League 2 / China League 2, Group B |
AD2(+1.25) | %45,4 | +%6,67 | + 6 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 15:00 |
EIF – IF Gnistan Football / Finland / Veikkausliiga |
No corners 1. devre | %1,78 | +%6,66 | |||
|
Amperjai Futbol |
08/06 20:00 |
Serra ES – Portuguesa-RJ Football / Brazil / Brasileiro Serie D / Brasileiro Serie D, Group A6 |
AD2(−0.75) | %45,2 | +%6,60 | + 3 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 14:00 |
Thisted FC – Brabrand IF Football / Denmark / 2nd Division / 2nd Division, Relegation |
No goals | %7,86 | +%6,56 | + 4 | ||
|
Amperjai Futbol |
09/06 19:45 |
Slovakia – Wales Football / International / International Matches stq pr cu |
No corners | %1,05 | +%6,19 | |||
|
Amperjai Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Notec Czarnkow – Zawisza Bydgoszcz Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 2 |
AD2(0) | %45,7 | +%6,11 | + 1 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 13:00 |
SK Brann II – Sotra Football / Norway / 2nd Division, avd 1 |
AD2(−0.75) | %47,3 | +%5,88 | + 6 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 17:00 |
Estonia – Faroe Islands Football / International / Baltic Cup |
No goals | %9,61 | +%5,73 | + 7 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 16:00 |
KKS Karpaty Krosno – KS Wisloka Debica Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 4 |
AD1(+0.25) | %50,9 | +%5,46 | + 2 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 16:00 |
Avia Swidnik – MKS Podlasie Biala Podlaska Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 4 |
AD2(+0.75) | %49,5 | +%5,00 | + 3 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 20:30 |
Spain – Northern Ireland Football / International / International Matches |
No corners 1. devre | %1,75 | +%4,92 | + 1 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 19:00 |
Mutual Leandro Niceforo Alem – General Lamadrid Football / Argentina / Primera C, Apertura |
AD2(+0.25) | %64,7 | +%4,74 | + 6 | ||
|
Amperjai Futbol |
09/06 20:15 |
France – Canada Football / International / International Matches |
No corners | %1,03 | +%4,49 | + 1 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 14:00 |
FK Gjovik-Lyn – Skeid Fotball Football / Norway / 2nd Division, avd 2 |
AD2(−2) | %61,1 | +%4,40 | + 5 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 21:00 |
Ferro Carril Oeste – CA Estudiantes de Caseros Football / Argentina / Primera Division A, Women, Apertura |
2.75 altında | %45,6 | +%4,36 | + 6 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 14:00 |
Latvia – Lithuania Football / International / Baltic Cup |
AD1(+0.25) | %61,7 | +%4,35 | + 9 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 13:00 |
Japan Youth – Indonesia Youth Football / International Youth / Toulon Tournament / Tournoi Maurice Revello, Group B |
AD1(−0.75) 1. devre | %60,2 | +%4,21 | + 3 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 16:00 |
MKS Czarni Polaniec – Podhale Nowy Targ Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 4 |
AD2(0) | %45,9 | +%4,17 | + 2 | ||
|
Amperjai Futbol |
09/06 01:30 |
Minnesota United – FC Dallas Football / USA / MLS |
No corners 1. devre | %1,73 | +%4,01 | + 1 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 13:00 |
IFK Simrishamn – IFK Trelleborg Football / Sweden / Division 2 / Division 2, Sodra Gotaland |
3.25 üzerinde | %46,4 | +%3,86 | + 4 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 22:30 |
USA – Colombia Football / International / International Matches |
No cards | %8,65 | +%3,79 | |||
|
Amperjai Futbol |
08/06 16:00 |
Sokol Sieniawa – KS Wiazownica Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 4 |
AD1(+0.75) | %53,7 | +%3,60 | + 1 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 11:00 |
San Marino U21 – Gibraltar U21 Football / International Youth / U21 Friendly Games |
X | %22,5 | +%3,53 | + 2 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 20:00 |
Juazeirense – Sergipe SE Football / Brazil / Brasileiro Serie D / Brasileiro Serie D, Group A4 |
AD1(0) | %58,1 | +%3,36 | + 2 | ||
|
Amperjai Futbol |
09/06 23:00 |
Náutico – Caxias Football / Brazil / Brasileiro Serie C / Brasileiro Serie C |
AD1(−0.25) | %54,3 | +%3,24 | + 1 | ||
|
Amperjai Futbol |
09/06 01:30 |
Atletico Bucaramanga – Independiente Santa Fe Football / Colombia / Primera A / Primera A, Apertura |
1 altında 1. devre | %61,8 | +%3,17 | |||
|
Amperjai Futbol |
09/06 07:00 |
Brisbane City – Gold Coast United Football / Australia / NPL Queensland / Queensland NPL |
AD1(0) | %47,3 | +%3,02 | + 5 | ||
|
Amperjai Futbol |
09/06 19:45 |
Italy – Bosnia & Herzegovina Football / International / International Matches |
No corners | %1,02 | +%2,95 | + 1 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 14:00 |
Fortuna Hjorring – Brondby Football / Denmark / Elitedivisionen, Women / Elitedivisionen, Women, Championship round |
AD1(+0.75) | %62,2 | +%2,68 | + 1 | ||
|
Amperjai Futbol |
09/06 15:00 |
AFC Eskilstuna – Karlbergs BK Football / Sweden / Ettan, Norra |
3.25 altında | %60,4 | +%2,64 | + 2 | ||
|
Amperjai Futbol |
09/06 11:00 |
Fagiano Okayama – Kagoshima United Football / Japan / J.League 2 |
1 üzerinde 1. devre | %49,5 | +%2,55 | + 1 | ||
|
Amperjai Futbol |
09/06 20:30 |
CRB AL – Fortaleza Football / Brazil / Copa do Nordeste / Copa do Nordeste |
1.75 altında | %36,0 | +%2,50 | + 3 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 17:00 |
TREATY UNITED – Shelbourne LFC Football / Ireland / National League, Women |
AD2(−0.75) 1. devre | %46,3 | +%2,31 | + 3 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 14:00 |
TPS Turku – Jippo Football / Finland / Ykkosliiga |
AD1(0) | %62,7 | +%2,27 | |||
|
Amperjai Futbol |
08/06 21:30 |
Cayman Islands – Antigua And Barbuda Football / International / World Cup CONCACAF Qualification / World Cup Qualification, CONCACAF 2nd round, Group A |
No goals | %2,27 | +%2,24 | + 1 | ||
|
Amperjai Futbol |
09/06 01:30 |
Saint Louis City SC – Portland Timbers Football / USA / MLS |
No goals | %4,26 | +%2,17 | + 8 | ||
|
Amperjai Futbol |
09/06 00:00 |
Manta FC – Guayaquil City Football / Ecuador / LigaPro Primera B |
AD1(0) | %61,2 | +%2,17 | + 1 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 10:00 |
Ehime FC – Mito Hollyhock Football / Japan / J.League 2 |
1 üzerinde 1. devre | %50,3 | +%2,08 | |||
|
Amperjai Futbol |
08/06 11:00 |
Renofa Yamaguchi – JEF United Chiba Football / Japan / J.League 2 |
AD2(+0.25) | %66,3 | +%2,08 | + 3 | ||
|
Amperjai Futbol |
08/06 23:00 |
Talleres de Cordoba Reserves – Rosario Central Reserve Football / Argentina / Copa de la Liga, Reserves |
Penaltı: Evet Uzatmalar+Maç Sonu Penaltıları | %17,6 | +%1,99 | |||
|
Amperjai Basketbol |
10/06 01:00 |
Boston Celtics – Dallas Mavericks Basketball / USA / NBA, Playoffs |
X 1. devre | %5,67 | +%1,98 |
Ayrıca bkz.: Amperjai ile kesin bahisler veya Amperjai ile ortalamalar.
Sadece şununla göster: Hava hokeyi, Hava hokeyi 2x2, Amerikan futbolu, Arena of Valor, Avustralya futbolu, Badminton, Bandy, Beyzbol, Basketbol, Basketbol 3x3, Basketbol 4x4, Plaj futbolu, Plaj hentbolu, Plaj voleybolu, Çim topu, Dövüş sanatları, Call of Duty, Satranç, Ne Nerede Ne Zaman, Counter-Strike, Kriket, Körling, Dart oyunu, Dota, E-Basketbol, E-Futbol, E-Hokey, E-Tenis, E-Voleybol, Çim hokeyi, Florbol, Futbol, Futbol 3x3, Futbol 4x4, Futbol 5x5, Salon futbolu, Gal futbolu, Golf, Hentbol, Hokey, Hurling oyunu, King of Glory, Lakros, League of Legends, NBA2K, Netbol, Overwatch, Pesäpallo, Rainbow, Rocket League, Ragbi, Basketbol (SRL), Kriket (SRL), Futbol (SRL), Tenis (SRL), Short Hockey, Bilardo, StarCraft, Masa tenisi, Tenis, Valorant, Voleybol, Warcraft veya Su topu.